הי לכולם

הי לכולם../images/Emo24.gif

מירבי! המון המון בהצלחה, התרגשתי מאוד! ( אני אפילו קצת מקנאה שכבר הגעת לשלב הזה...) מחזיקה לך אצבעות ! החלטנו להריץ את העניינים... פרסמנו מודעות בעיתונים ואנחנו מחכים לטלפונים, בינתיים אנחנו מחפשים עורך דין וריציתי לשאול אתכן: משלמים לעורך דין כששולחים את הטיוטה לוועדה או רק כשיש אישור? מה קורה אם הוועדה לא מאשרת ומחפשים פונדקאית אחרת, שוב צריך לשלם לעורך דין? יש לי עוד המון שאלות אבל לאט לאט... תודה , תודה , תודה ו... שבת שלום!

מירבי*

New member
תודה קים יקירתי, שמחה שהתחלתם

להריץ את העניינים, אני משוכנעת שבימים הקרובים תתחילו לראיין פונדקאיות ותצאו לדרך לא קצרה, לא קלה אבל מבטיחה, מבטיחה אושר גדול. ברוב המקרים עורך דין שכבר עסק בער בחוזי פונדקאות יכול להעריך את הסיכויים של התיק שלכם לעבור את הוועדה, הם לא פוסלים סתם, יש בדרך כמה דברים שצריך לעבור שהם בעצם ציוני דרך ...הבדיקות הרפואיות, הפסיכולוגיות ועוד מספר אישורים שהפונדקאית שלכם תצטרך להציג. עניין התשלום לעורך הדין שלכם תלוי בחוזה שיש ביניכם. אנחנו פה בשביל כל השאלות קים, מחבקת אותך ומחזקת את ידיך יקירה. שבת שלום ובהצלחה מירבי*

מירבי*

New member
קים, שלחתי לך מסר...וגם תיקון קטן

ברחה לי אות בהודעה הקודמת, זה צריך להיות...עורך דין שכבר עסק בעבר..... מירבי*

נונה33

New member
רוצה לעשות שידוך!!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif../images/Emo24.gif

כתבתי לקרין ואני כותבת לך קים חמודה שלי!!!!! היא פונדקאית שמחפשת הורים!!! את מחפשת פונדקאית!!!! קדימה!!! נראה לי שתלוי בעורך דין- תלוי מה את מסכמת איתו-תשלום עד הסוף? תשלום עד הוועדה? בטח יש כל מיני תעריפים- תבדקי אצל כמה נראה לי!! בהצלחה קימקים!!!!!!!!!!!!! נונההההההההההההה

תודה רבה נונה

אני מאוד שמחה שאת חושבת עלי זה מאוד תומך ועוזר במיוחד שאני בתחילת הדרך, לא שמעתי יותר מקרין אך גם אני פניתי אליה נקווה לטוב... שיהיה לך גם בהצלחה

אני שמעתי מקרין במסרים..

וכנראה שבשלב זה היא עדין לא מתאימה כל כך סיבותיה האישיות שמורות אצלי ..שתהיה מתאימה אני מאמינה שהיא תמשיך בחיפושיה. יום נפלא לכולן
דרדסית

למעלה