הי לכולם!

הי לכולם! ../images/Emo68.gif

תודה רבה על כל העצות הטובות! מירבי אני סקרנית לשמוע פרטים על השאיבה ומחזיקה לך עצבעות שההחזרה תצליח! אנחנו מתכוונים לפרסם מודעה בעיתון ולראות אם אכן נמצא דרך זה מישהי מתאימה, בנוסף החלטנו לעבור את הבדיקות הפסיכולוגיות ולקדם את העניינים. בהצלחה לכולן

מירבי*

New member
היי קים, אני כבר אחרי ומרגישה

טוב, שאבו לי 17 ביציות, מקווה שיהיו הרבה הפריות, נדע מחר על רוב ההפריות והמאחרים יופרו ברביעי, ההחזרה מתוכננת ליום חמישי. בהצלחה עם המודעה קים, אין לי ספק שתצליחו, זכרי לפרסם גם במקומונים, יש חשיבות עצומה לכך שהפונדקאית תתגורר באזורכם, זה מקל מאוד על התהליך. בעניין הבדיקות הפסיכולוגיות, צרפתי מאמר על המבחנים, מאמר שכתב הד"ר רון גאגין, פסיכולוג קליני מומחה, קראי אותו, אני בטוחה שתמצאי בו עניין רב. בהצלחה קים יקרה
מירבי*

מירבי*

New member
תודה אולה יקירה../images/Emo20.gif

מאחלת לכם הצלחה בדרך שבה תבחרו, אחרי שמחליטים תמיד כבר קל יותר. מירבי*

מירבי יקרה

שמחה לשמוע שעבר בשלום ושאת מרגישה טוב - איזה יבול מרשים ! עכשיו רק נשאר לנטוע
ולהשקות
ממשיכה להחזיק אצבעות

מירבי*

New member
היי דניאל חביבתי, אכן יבול מרשים

והיום התבשרנו ש-13 מתוך 17 הביציות הופרו, ההחזרה מתוכננת ליום חמישי. מקווה שהכל ילך כשורה, מתרגשת נורא. איך היה אצלך דניאל? מירבי*

13 מ 17 זה מעולה !!!

אני נורא שמח עבורכם זה נשמע שחלק בסיסי וחשוב מאחוריכם עכשיו נשאר לראות את הקליטה !!! מחכה לעדכונים מחזיק אצבעות ליאור

מירבי*

New member
אורית יקרה...אני מתפשרת על 2../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

13 זה מספיק פה בשביל כל הפורום בערך...אבל תמיד טוב לדעת שיש רזרבות בהקפאה.. המון תודה על התמיכה אורית. מירבי*

אם יהיה לי כסף לפרנס, אני מוכנה 13

השניים שילדתי ועוד 11 מאומצים
אני יודעת שהריון הוא משאת נפש כאן ואני מבינה ואף הייתי "שם" לפני ההריון הראשון. ברטרו - ההריון הוא סיוט, גם אם הוא תקין. ושיהיה הריון תקין ובהקדם לכולכן, למרות זאת

א י נ ס

New member
אני רוצה לנסות להעיז ולומר

שמי שזקוקה לפונדקאות, תהיה אולי יותר רגישה בנושא של תרומת חלק מהביציות שלה.

נונה33

New member
בהצלחה קים!!!!!!!!../images/Emo50.gif../images/Emo50.gif

מעניין אם את לחוצה כמוני מהמבחנים האלה, אותי הלחץ הרג, את נשמעת לי רגועה יותר, הלוואי ותמצאו מהר פונדקאית וקדימה לדרך!!!!!!!!!!!!!! מחזיקה אצבעות, גם את אלה של הרגליים!!!!!!!! נונהההההההההה

תודה נונה../images/Emo51.gif

אני יותר לחוצה מהשאיבה של הביציות ומהסיכויים שהפריה מוצלחת תיקח לנו הרבה זמן והכל מתוך סקרנות רבה כיצד יראה הילד שלנו??? מחזיקה לך גם אצבעות

למעלה