הי לכולם

תות שדה

New member
הי לכולם

המחשב שלי היה מקולקל כמה זמן תיקנתי אותו ואני רואה שבנתיים הפורום נרדם אמהות לה ת ע ו ר ר ! ! ! במחשבה שניה הדבר האחרון שאמא רוצה זה להתעורר (נכון אמא של עילאי?) בכל זאת - אם אף אחד לא יכתוב פה זה לא יהיה פורום... אז קדימה! תעדכנו אותנו על הקטנטנים המופלאים ועל עצמיכן ואם יש פה גם אבא תועה מדי פעם.. מה טוב! יום נהדר לכולם

luli

New member
לתותי

עד כמה שידוע לי הפורום אינו פעיל עוד.

תות שדה

New member
לולי ואמא של עילאי

טוב לראות שאתן פה:) אמא של עילאי, אני מקנאה בך לעומק ולרוחב ולכל הכיוונים על זה שאת ישנה לילה שלם (טפו טפו טפו, חמסה חמסה) אני לכשעצמי רק התחלתי לישון לילות שלמים לא מזמן וכבר צפויה לי לידה נוספת ועוד שנה בערך של עירנות כפויה... הילדות שלי, שיהיו בריאות, הן מסוג הילדים העירניים האלו, שלא ישנים בתקופת הינקות שלהם. נכון שיש לי שכנה שמצבה יותר גרוע, והבת שלה לחלוטין לא ישנה. (אני יודעת את זה כי כל פעם שהייתי קמה בלילה לקטנה הייתי שומעת את הבת שלה בוכה - כל פעם ופעם...) אבל האומללות בהחלט מכריעה אותי כשאני עייפה וצרת רבים היא לא ממש חצי נחמה במקרים אלו. בכל אופן באופן מניעתי החלטתי לא לעסוק בהליכות וספורט בהריון הזה אחרי שקראתי באיזה מקום שתינוקות שאימהותיהם עסקו בספורט בתקופת ההריון היו יותר עירניים. בשני ההריונות הקודמים הייתי מאד פעילה פיזית ושילמתי על כך בלילות לבנים. ומצד שני אני חייבת להיות בכושר לקראת הלידה...דילמה! לולי יקרה אם הפורום לא פעיל - יורידו אותו. ועד שלא יוכח אחרת - אנחנו פה!

מורני !

New member
אולי באמת נשאל איפה כולן?

בוקר טוב בנות. הקטנצ`יק עכשיו ``בשרותים`` הוא שוכב לו בעגלה ועושה את מה שעד כה הוא עושה הכי טוב חוץ מלשיר דהיינו: לעשות קקי. הנה הוא קורא לי עכשיו מודיע לי ``יעני`` שהוא סיים. בחיי. אה, זה שהוא ישן בלילה משאיר אותו ער כל היום וזה אחלה כייף בעולם, אבל מה כ`פת לו קצת לישון גם צהריים, מה. לגבי ספורט? אני מעדיפה ספורט אתגרי, אבל בהריון לא עסקתי בזה, אני בכלל לא עוסקת בזה...אמרתי מעדיפה זה הכל (-: הוא פעיל, חייכן וגוזל-גוליית שלי אני מקווה מאד מאד שהפורום ישאר פתוח- בעיני הוא חיוני לאללה- ואולי גם מיכל תשמיע קול עם טיפים חדשים או מענינים. יום נפלא לכן עילאי ואמא שלו

מורני !

New member
זו אמא של עילאי כאן

אני מתארחת אצל מורן ובשל כך השם שלה פה היי בנות, אמהות בדרך ואמהות בפועל... תראו, תשמעו.. טפו טפו חמסה חמסה מי יש לה ילד שישן 7-8-9 שעות רצוף בלילה (הלו הלו מתחת לגיל שנה הכוונה) שתקום. אז קמתי. הגוזל-גוליית שלי ישן בלילה חבל``ז. שקט שקט פה קישטא לכל המרעין בישין. הוא ארוך לאללה 58 ס``מ כמעט 5 וחצי קילו והוא בדרך לכיתה א`. חודשיים הילד שלי חי פה איתי, איך הזמן עף לו. רגע, אני רוצה לפעמים לצעוק תעצרו שניה את העולם, ביחוד ברגעים המטריפים שהוא כולו חיוכים. כל רגע נשמר ונאצר אצלי, נרשם ביומן ומתועד לעתיד לבוא. קצת נזלת, שלוש פעמים של בכי בגלל כאבי בטן וזהו. שקט שקט וגו`. בקיצור, אתן כבר יודעות שאפשר להכביר מילים מהיום עד מחר אבל ת`כלס, אם את לא חווה זאת בעצמך שום מילה לא תהיה מספיק נכונה לתאר את ההרגשה ומי שכבר אמא בטח יודעת איך אני מרגישה. בעננים. החיים יפים הרבה הרבה יותר בזכותו של עולל תכול עיניים וחכם . כן- הוא חכם לאללה אבל הבטחתי לעצמי לא להיות ``אידישע מאמא`` משויצה כזו אבל קשה להתאפק. מקווה שכולכן בריאות, שלצאצאים שלום זה בעצם הכי הכי חשוב. ותותי צודקת יאללה תתעוררו.

למעלה