הי עומר

kung fu

New member
הי עומר ../images/Emo23.gif

היכן למדת הילינג? את יכולה לתאר את הדרך בה את עובדת? הילינג זאת מילה כללית וכל אחד יכול לפרש אותה באופן אחר, אז בגלל זה אני שואלת. אגב, אני עובדת עם הילרית כבר כארבע שנים ואני מאד מרוצה

kung fu

New member
טוב, נכנסתי לאתר שלך וקיבלתי

כבר תשובות
אז אפשר להתעלם מהשאלות האלו

הילינג

היי קונג פו, כיף לראות אותך פה! אני לומדת כבר שנים הילינג. כרגע לומדת לתואר "הילר בכיר" במכללת מדיקה, בעיקר בגלל שהרגשתי צורך בהשלמה בכיוון הרפואה המערבית - אנטומיה, פיסיולוגיה, ופתולוגיה. אין לי דרך להסביר כמה שזה עוזר. אגב, הלימודים שם נהדרים ואני ממליצה בחום. לפני כן למדתי הילינג בהרבה מאוד מסגרות. למדתי רייקי פרחי באך קלפי טוטם (סגולה) וקלפי זן-אושו קלפי טארוט צמחי מרפא ורקיחת תרופות קריסטלים תיקשור איורוודה ובטוח יש עוד דברים שאני לא זוכרת כרגע. בעבודתי כהילרית אני גם עושה טיפולי הילינג וגם טיפולים שאני קוראת להם "הילינג חווייתי" - הילינג תוך כדי עשייה. זה סוג של הילינג שאפשר בדרך כלל לחזור עליו בבית, כלומר הוא נותן כלי להתמודד עם הבעיה גם בבית, אם מרגישים צורך. אני לא עובדת בדרך ספציפית, אלא משלבת את כל הידיעות שלי, בהתאם להיכרותי עם המטופל. בפגישה הראשונה אנחנו בדרך כלל מתוודעים, משוחחים, וכך אני מבינה לאיזה כיוון אנחנו הולכים, מה הציפיות של המבקר שלי מהטיפול, ואיך יהיה הכי טוב שאני אעזור לו, אם זה קשור ממש בשיטות אחרות כמו פרחי באך או קלפים, אני משתפת את המבקר שלי בהתלבטויות שלי וביחד אנחנו מחליטים. אם זה רק סוג שונה של טיפול ממש, אני בדרך כלל מחליטה על דעת עצמי. לא תמיד. זהו, אני עובדת עם בעלי חיים, עם יצירה כמו ציור, פיסול, תיפוף, מעבירה סדנאות מודעות עצמית, ועוד . באמת באתר זה מוסבר בפרוטרוט. אבל אני מקווה שעניתי על השאלה לטובת השואלים אחרייך... תודה!

kung fu

New member
נשמע שאת עושה עבודה ממש טובה

עם עצמך ועם אחרים. אני אוהבת את הדרך בה את עובדת
כיף לשמוע!

kung fu

New member
בכיף ../images/Emo13.gif ולגבי מה ששאלת

אז אני לא מטפלת אלא מדריכה אנשים בקבוצות להתפתחות אישית. עושה איתם עבודה מהנה על קבלה עצמית, שפע כספי, ביטחון עצמי, אמון, אהבה, ועוד ועוד.

עוד פרטים לגבי העבודה שלך

איפה את מעבירה את הקבוצות האלה? כמה אנשים יש בקבוצה? באילו טכניקות את משתמשת? כמה מפגשים כל קבוצה? ומתי הקבוצה הבאה שלך?

kung fu

New member
פרטים ../images/Emo23.gif ../images/Emo6.gif

איפה את מעבירה את הקבוצות האלה? במרכז תל אביב. (לא בבית שלי, אלא נפגשים במקום פתוח). כמה אנשים יש בקבוצה? כרגע אין אף אחד בקבוצות (יש רק כאלו שנרשמו לשיעור נסיון) כי אני רק הקמתי אותן
המגבלה ששמתי לכל קבוצה היא של 6 אנשים. כשארגיש נוח עם 6, אגדיל את המספר ל-10, אבל כרגע זה 6 בקבוצה. באילו טכניקות את משתמשת? אני משתמשת בכל הידע שיש לי שקיבלתי בלימודי הקונג-פו (לימודי הגנה עצמית, ריפוי, מדיטציה, רכישת יכולות), בעבודה עם הילרית, בעבודה עם עצמי וכדומה. כל הידע הוא יישומי (לא דברים תיאורטיים). העבודה היא דרך עשייה של תרגילים שונים. זה לא משהו הרצאתי אלא יישומי לגמרי. כמה מפגשים כל קבוצה? זה לא קורס עם מספר מפגשים סופי. ההרשמה היא למשך חודש, אבל אין זמן סיום או משהו כזה. כל אחד יכול לבחור לכמה זמן הוא רוצה לעבוד
ומתי הקבוצה הבאה שלך? כרגע פתחתי שתי קבוצות - אחת נפגשת בימי ג' בשעה 21:45, והשנייה נפגשת בימי ה' בשעה 16:00. כשהן יתמלאו, אני בטח אפתח עוד קבוצות

הבנתי.

נשמע מעניין! אני מאחלת לך ים של הצלחה. אני אשמח שתעלי לפה תובנות או נקודות מעניינות שאת למדה מהמפגשים שלך. ותזכרי לגבי המדיטציות - אם יש לך - שלחי! זה יפורסם בשמך וזה יעזור לאנשים..

kung fu

New member
אני לומדת הרבה מהמפגשים האלו.

עד עכשיו יצא לי לעבוד עם אנשים על התפתחות אישית אחד על אחד, וכל פגישה מלמדת אותי המון. לא מרגישה נוח לפרט כאן, אבל בכלליות אני יכולה להגיד שאני לומדת המון מכל פגישה עם אדם

kung fu

New member
טוב, זה לא מדויק. יצא לי לעבוד

הרבה פעמים עם אנשים בקבוצה. אין לי כוח להסביר למה התכוונתי.

למעלה