הי, שאלה, קיבלנו מחברים רולרבליידס, לבת ואמא

carmitz

New member
הי, שאלה, קיבלנו מחברים רולרבליידס, לבת ואמא

ממש כמו חדשים ויפים . אף פעם לא נסעתי על כאלו לפני כן - אבל על קרח החלקתי די בקלילות וגם על סקטים , וגם הילדה לא/ וגם לא נסעה בסקטים . . מישהי פה נסעה? איך זה ? קשה ? , הילדה שלי כמעט בת שבע , איך להתחיל ללמד ? ( בלי קורס האם זה אפשרי ? ) תודה

אורora

New member
אז ככה

בחיים לא החלקתי על רולרס, אבל אני אמא ל-2 מחליקים מדופלמים ומצטיינים במיוחד. ילדים לומדים בקלילות בלי שמלמדים אותם במיוחד. התחלנו בבית, שם המרחקים קצרים, הריצפה חלקה ללא מכשולים ומישורית ,ויש במה לתפוס בכל פינה ( כסאות שולחנות וכו ). מה שצריך לעשות בהתחלה זה לתת קצת יד, להדריך את הילדה לנסות לצעוד עם הרולר ( ממש להרים רגליים - את זה ראיתיא ת המדריך מלמד ) וזהו זה. היא תחליק צ'יק צ'ק. אם את רואה שזה תופס אותה אזי הדרכה מקצועית לדעתי דרושה כדי ללמד "טריקים" מתקדמים. 2 שיעורים של חצי שעה אצלנו (לכל ילד) קידמו אותם בצורה מאוד משמעותית. אבל זה היה בשלב מאוחר יותר לאחר שהיתה כבר החלקה בסיסית. באשר לגבייך - הטכניקה דומה להחלקה על הקרח. מה ששונה זו העצירה. ( אני מצטטת את המורה לרולר של הילדים וגם את המדריך הוקי שלהם שהיה ברוסיה שחקן הוקי קרח) כך שאם החלקת על הקרח בקלות מן הסתם תחליקי בקלות גם על הרולר. פשוט תנסי ותתחילי בבית. שימי לב לדבר אחד. יש רולרס באכויות שונות. רולרים עם גלגלים לא אכותיים (בד"כ מפלסטיק) הם מאוד מגבילים לא מאפשרים לפתי מהירות ובאמת להנות. אני מקווה שקיבלת משהו אכותי. תהנו. ספורט ניפלא , אם לא הייתי חוששת בגלל הגב הייתי הולכת ללמוד בעצמי. ומכיוון שאי אפשר אני נהנית ( מאוד נהנית) לצפות ב-2 הוירטואוזים (והאמת עוצמת עניים באימה שאני מסתכלת על הילדודה של הרמוניה שעושה תרגילים מקפיאי דם- בחיי )

דש1דש

New member
כמו אורורה

לשתי הבנות שלי יש רולרס והן מחליקות יפה מאוד (לא ברמה של ילדי אורורה או הרמוניה - אבל בהחלט יפה) לי אין מצב שהיתי עולה על כזה - אני שלומיאלית לחלוטין בנושא.... אבל להחליק ביחד, אם יש לך את זה נשמע מקסים!!!! ךמרות שאין לי שום מושג לא היתה לי בעיה ללמד את העקרונות הראשונים מניחוש, עכשיו הבנות בחוג רולרס אז יש מי שילמד אותן נכון
בהתחלה נתתי יד (עד שמגביל אותן) עשינו מעגל כיסאות והיא מחליקה סביבו (יש תמיד במה להחליק וזה לא נגמר) או מקיר לקיר. הדהים אותי כמה מהר הן למדו.....

carmitz

New member
תודה רבה , עודדתן אותי

נראה לי שננסה ואני מאמינה ומקווה שנצליח . אני תנועתית אז אני מקווה שזה יסייע לי . לגבי גיחצי , אם היא תהיה לא נוקשה ותכנס ללחץ , אני בטוחה שתצליח ויהיה כייף . מלא תודה .

למעלה