הכור בדימונה וה-

ח י ש י

New member
יפה אמרת אבל....

תאפשרות שישראל לא מחזיקה בנשק גרעיני היתי פוסל על הסף זה פשוט לא נראה לי הגיוני שיהיה תידע ואת הטכנולוגיה ועם כל האיום שמסביבנו ויש המון איומים יעבדו כמו שאמרת "על ריק" זה פשוט בלתי הגיוני דברים כאלה בסופו של דבר מתגלים אם במוקדם או במאוחר פשוט לא עובדים ככה...

Ruki V verh

New member
אם כבר קונספירציה

אחי אפשר להגיד שיש (יותר נכון היו) שתי פצצות אטום עד לשלב הזה וכול המדינות מפחידות אחת את השניה כי טכנית הרבה יותר פשוט לבנות כור גדול להגיד שאין לך נשק גרעיני לעשות חיוך מרושע ואז מתחילה מחלמה פסיכולוגית חזקה כי אתה חושב אם הוא אומר את האמת למה הוא בנה כור ואם הוא לא אומר את המאמת הסיכוי שיש לו פצת אטום גדול מידי ככה שכולם לא נוגעים בכולם מחשש שאולי קיימת פצצת אטום שיכול להיות שלא קיימת בכלל תאמין לי נראה לי יותר פשוט להכין כבר פצצת אטום ככה אתה יכול להיות בטוח שיש לך אחת

ח י ש י

New member
אני מסכים איתך שאפשר להתוכח על כמות

אבל לבוא ולהגיד שנשק כזה לא קיים כלל עם זה יש לי בעיה

Ruki V verh

New member
אחי

רק לקחתי את מה שהוא אמר לקצוניות אני מאמין שיש נשק אטומי ואני לא מבין למה נלחצים ממנו יש דברים הרבה יותר מפחידים כמו הסירטון של ויקי כנפו בערום ועכשיו רגע של רצינות ברגע שיראל תרגיש שאירן עברה את הק האדום והם קרובים מידי לפצצה גרעינית אני מבטיח לך שהם לוקחים את זה לידים ישראל כבר הוכיחה יכולות צבאיות אדירות בהתקפת מטרות במרחק אבל אני לא מבין על מה הדיון על פצצות אטום כי באמת אין מה לחפש בנושא הזה היגיון להחזיק משהו שיכול להשמיד את העולם זה נטול היגיון.

למעלה