הכל מבולבל.

noosh

New member
עושים סדר?

מנסים להצביע על מוקדים בתוך הבלאגן הזה. יש משהו או משהו-ים שאתה יכול להגיד שמושכים את הסערות סביבם?

Elsewhere

New member
דבר אחד.

שאני פשוט לא יודע. וזה מטופש שאני מנסה לדעת, כי זה גוזל ממני כוחות נפשיים מיותרים. אבל קשה לי לחיות בשאלה.

רז

אני אחזור על מה שאמרתי- ברגע שתבלה את כל הזמן שלך בניסיונות להשיג תשובה לשאלות שלך, אתה רק תתרחק ממנה יותר. אסור לך להתחיל לנתח כל מחשבה או הרגשה או מעשה, פשוט תן לדברים לקרות ולהתגבש מעצמם. אם לא תחפש אחרי זה ולא תכריח את עצמך לחשוב בכיוון מסויים, אתה תגיע למה שאתה מחפש הרבה יותר מהר. אתה סתם מייסר את עצמך עכשיו. פשוט תרפה מזה ותן לדברים להגיע בקצב שלהם.

noosh

New member
כל מה שהיא אמרה

וגם. הרגשה של רדיפה אחרי תשובות היא נורא מתסכלת, באיזשהו מקום זה כמו לרוץ אחרי הזנב של עצמך. וזה גם מתיש, כי אתה משקיע את כולך בניסיון למצוא את הפתרון, ולא תמיד אתה בכלל יודע לשאול את השאלה נכון. אז אולי אתה יכול פשוט לשאול את מי שהשאלה נוגעת אליו (אם זה לא אתה). אני מסכימה עם גל, אם זה באמת משהו בינך לבין עצמך - אז לנסות להרפות מזה קצת ולתת לדברים להסתובב מעצמם בינתיים, אולי זה יקרב אותך יותר מאשר לגלגל את החוט בעצמך.

אמנם

אני לא יודעת על מה אתה מדבר, אבל כשמתעסקים עם משהו ומפנים אליו תשומת לב ואנרגיה הוא תופס יותר מקום ממה שמגיע לו בחיים שלך. אז נגיד שעכשיו יש בחיים איזו עמימות או בילבול... אם בנוסף על הבלבול גם תתעסק עם זה שמבולבל הבילבול תופח לפחות פי 2. לפעמים צריך ללמוד דווקא להרפות.

למעלה