הכסא החשמלי, בזזזז

דבש Nתiק

New member
הכסא החשמלי, בזזזז

והפעם: אני
יאללה פצפצו אותי בשאלות XD

liaush

New member
השאלות שלי=]

1. מה התחביבים שלך ?:) 2. יש לך כישרון מיוחד כלשהו? 3. כמה אחים ואחיות יש לך? 4. מה את חושבת על הפורום שלנו? =]זהו בינתיים

דבש Nתiק

New member
עונה,

1. מה התחביבים שלך ?:) מחשב 2. יש לך כישרון מיוחד כלשהו? אני רוכבת על סקיטבורד 3. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 נועם, אלון והילה 4. מה את חושבת על הפורום שלנו? אחלה של פורום

היי.

מה שלומך? מה השאיפה הגדולה שלך בחיים? באיזה פורומים את גולשת חוץ מהבורר [וראש גדול]? ובאיזה קומונות? מה דעתך על הסדרה בכללי?
לדעתך יש מעט פרקים?
לדעתך הדמויות לא משחקות מי יודע מה?
לדעתך העונה השנייה תהיה גרועה?
לדעתך הבורר באמת ימות!? אני אחשוב על עוד כמה מאוחר יותר, יומטוב.

דבש Nתiק

New member
עונה

מה שלומך? סבבי מה השאיפה הגדולה שלך בחיים? להקים משפוחה באיזה פורומים את גולשת חוץ מהבורר [וראש גדול]? רוני מדי פעם, האלופה ובאיזה קומונות? איתי תורג'מן מה דעתך על הסדרה בכללי? אחלה סדרה! לדעתך יש מעט פרקים? כן לדעתך הדמויות לא משחקות מי יודע מה? חלקן טובות וחלקן לא לדעתך העונה השנייה תהיה גרועה? לא, אני מקווה שהם לא יעשו את הטעות שעשו "האלופה" ויהרסו לי גם את הבורר לדעתך הבורר באמת ימות!? בהתחלה הוא יהיה במצב אנוש ואז הוא יחלים ואז יתנקשו בו שנית והוא ימות

itai46

New member
יאללה בכבוד...

1. בת כמה את? 2. מה נשמע? 3. איך הגעת לכאן? 4. ראית את הפרק האחרון לפני היציאה שלו בויאודי או אחרי היציאה שלו בויאודי? 5. מה השם שלך?

דבש Nתiק

New member
עונה

1. בת כמה את? 15 2. מה נשמע? סבבה 3. איך הגעת לכאן? סתם בדקתי אם יש ל"הבורר" פורום 4. ראית את הפרק האחרון לפני היציאה שלו בויאודי או אחרי היציאה שלו בויאודי? אחרי 5. מה השם שלך? שיר ברבי

למעלה