הכסא החשמלי - העולה ה-2

הכסא החשמלי - העולה ה-2

משתתפים: linooy אושRתי ronpos mai angel המקורית b o n u s liaush Red Daniel מיטל עבד ליאוןהסוסון מיטל עבד היה כבר: ענבל אסולין \ שתיקה ראשונה (מורן) היום: מוגלי7 יאללה תתפרעו אם שאלות

שאלות

מה מעניין אותך ב"הבורר"? מה דעתך על קאסט הבורר? מה דעתך על ענבל אסולין
? מה דעתך על עדי גילת (מי שמגלמת את ענבל)
?

מוגלי7

New member
תשובות

מה מעניין אותך ב"הבורר"? לא יודע.. זו פשוט סדרה נורא כייפית לצפות בה. אולי יש בה הרבה קללות, מכות, אלימות וזה, אבל לפחות לי ממש כיף לצפות בה. מה דעתך על קאסט הבורר? קאסט ממש טוב. לא הייתי יכול לצפות לצוות שחקנים יותר טוב מזה. מה דעתך על ענבל אסולין? דמות נחמדה, ולא מעצבנת ומתקרצצת. בפרק הראשון חשבתי שהתפקיד שלה לא יהיה משמעותי, אבל מהפרק השלישי התפקיד שלה רק ממשיך לגוד, ואני מעוניין להמשיך ולראות איך הדמות מתפתחת. מה דעתך על עדי גילת (מי שמגלמת את ענבל)? אני נכנס לVOD לפעמים רק כדי לראות אותה ממליצה.. והכי טוב שהיא ממליצה על הבורר, כי היא משחקת שם.... חחחחחחחחחחח

מוגלי7

New member
רגע, אני רוצה לשנות משהו..

ענבל האמת קצת מתקרצצת.. כי אני כבר רוצה שהוא יעזוב אותה ויעבור לקוקי, כי הוא יותר מתאים לקוקי.. אבל היא ממש לא מעצבנת אותי.

liaush

New member
השאלות שלי=]

1. קרה לך לפעמים שראית הבורר וממש הזדהתה עם דמות כלשהי והייתה עושה בדיוק אותו דבר אם אתה הייתה במקומה אם כן מה המקרה ומה היא הדמות?: 2. מה אתה חושב על הדמות של אירנה? יתאים לי לגלם אותה במשחק שלנו? (לדעתך) 3. בחילוקי הדעות שיש בין ברוך לאבי את מי אתה יותר מבין את האב או את הבן?. 4. האם קיים סרט (דרמה,קומדיה, מתח או אקשן) מסויים שדומה להיטים לחיים הפרטיים שלך ? אם כן מה הוא?. 5. האם יש לך מודל לחיקוי? [מישהו שאתה רוצה להיות כמוהו]? 6. עם איזה מפורסם הייתה רוצה לצאת לארוחת ערב? שאלות קצת טיפשיות חח אבל זה מעניין אותי

מוגלי7

New member
התשובו שלי=]

1. קרה לך לפעמים שראית הבורר וממש הזדהתה עם דמות כלשהי והייתה עושה בדיוק אותו דבר אם אתה הייתה במקומה אם כן מה המקרה ומה היא הדמות?: האמת שלא כל כך 2. מה אתה חושב על הדמות של אירנה? יתאים לי לגלם אותה במשחק שלנו? (לדעתך): עוד לא ראו כל כך את אירנה, אז אני גם לא יכול להגיד לך אם מתאים לך לשחק את הדמות שלה.. 3. בחילוקי הדעות שיש בין ברוך לאבי את מי אתה יותר מבין את האב או את הבן?. האב. כי אני בחיים לא הייתי תוקף רב... 4. האם קיים סרט (דרמה,קומדיה, מתח או אקשן) מסויים שדומה לעיתים לחיים הפרטיים שלך ? אם כן מה הוא?. בובספוג. חחחח סתם. אבל אני מאוד אוהב בובספוג (...) 5. האם יש לך מודל לחיקוי? [מישהו שאתה רוצה להיות כמוהו]? יש לי כמה: אני, עצמי ואנוכי. 6. עם איזה מפורסם הייתה רוצה לצאת לארוחת ערב? עם עודד פז.

למעלה