הכרות ,שלום לכולם אני ישראל

waldmanisrael

New member
הכרות ,שלום לכולם אני ישראל

אני מאד שמח להישתתף בפורום הזה העצמה וצמיחה אישית הם התחומים החשובים בחיי אני עובד כמאמן אישי,ואני מזמין אתכם ליצור קשר ולשתף מיבחינתי זהו צעד ראשון בבנית מערכות יחסים שאני מחויב ליצור איתכם. אני כנראה ינהל את הפורום הזה ואני מזמין אתכם לישאול שאלות,להציע הצעות ולבקש בקשות. בימים האחרונים הקדשתי זמן כדי להכיר אתכם ואת הפורום ואני אשמח להעצים את השיחות והאנשים המישתתפים. אגב אני חדש ברשת ולכן אקצר ואמקד את התכנים שלי וזוהי פריצת דרך גדולה עבורי כי באימונים אני נוטה להאריך בדברי.. תודה על הזמן שלכם ועל ההקשבה .. ישראל ולדמן נ.ב. אתם מוזמנים לבקר באתר שלי להיתראות

spectacular

New member
שלום ישראל,

האם תוכל לספר קצת, מה זה בדיוק מאמן אישי, אפשר קישור לאתר? תודה.

waldmanisrael

New member
אימון אישי,העצמת תיקשורת מערכות יחס

כן בשימחה מאמן אישי זה מישהו שתומך בך במימוש הרצונות,מזכיר לך אותם מישתתף בלימצוא דרכי פעולה חדשים, מאמן זה מישהו שמחויב להגשמה האישית שלך, כלומר כשאתה מוגשם,אני מוגשם. אגב אני חדש ברשת ולכן ידי לא מיומנות בקלידים, מבטיח להשתפר. האים עניתי לשאלתך? אני עדיין לא יודע איך מעבירים קישור לאתר שלי אז אתה מוזמן לנסות בכתובת:ישראל ולדמן http://www.sites.ybay.co.il ואו דרך גוגל תודה לך שמור על קשר

spectacular

New member
היי ישראל,

משום מה לא הצלחתי להכנס לאתר, אנסה שוב, כדי לשים קישור אתה נכנס לדף שליחת הודעה, ובכתובת אינטרנט נלוות או בקישורים בתוכן ההודעה מתחת למילה קישור יש מקום לשלושה קישורים אפשריים, באחד מהם אתה מכניס את כתובת האתר, ואז מכניס תיאור כמו שם או נושא,(בכתובות אינטרנט נלוות) או רושם מילה שכבר מופיעה בתוכן ההודעה,(בקישורים מתוכן ההודעה) אותה מילה בתוכן ההודעה מכחילה ובלחיצה עליה נכנסים לקישור. אני תמיד מעדיפה את הדרך השניה,תנסה. האם מאמן אישי זה כמו יועץ, פסיכולוג? ודרך אגב ,אני בת

waldmanisrael

New member
זה לא כמו פסיכולוג

היי באימון אישי אנחנו לא מיתעסקים באנליזות אלא, אנחנו מיתעסקים ביצירת עתיד שמרגש את המיתאמן,משהו מעבר למה שיש עכשיו ואפילו שכחנו מימנו מכיון שהרצון ניראה בילתי ניתן להשגה. בעצם האימון הוא ללכת על מה שאנחנו רוצים להגשים באמת. האים את רואה משהו בחייך שאינו עובד כמו שהית רוצה שיעבוד?

spectacular

New member
קראתי קצת באתר שלך

ברור שלפעמים משהו בחיי אינו כמו שהייתי רוצה ויש לי טריק אחד או שניים שאני מכירה אני מאמינה שאדם שבאמת רוצה שינוי מוצא את הדרך המתאימה לו דגש על - מתאימה לו

waldmanisrael

New member
מיבחינתי להיות באימון זה דרך חיים ש

להיות מחויב לפריצות דרך בחיים שלי ושל אנשים בכלל. וזה אומר לוותר על :זה המצב , זה מה יש , אים היה לי... אז הייתי... ובעצם להכיר בעובדה שהראיה שלי כאדם מוגבלת,בימיוחד בתחומים שלא עובדים כמו שהייתי רוצה שיעבדו בחיי.לדעתי השלב הראשון הוא לזהות מה לא עובד בחיי ואז כמובן שכל מה שאבחר הוא הדבר הנכון. מאד אשמח שתשתפי אותנו מידי פעם בטריק להעצמה אישית. תןדה על המחויבות ושיתוף הפעולה

שלום ישראל

פעם ממש בהתחלה של הפורום כתבתי שהעצמה אישית היא שדרוג של המקור והגשמה זה הצלחה בשדרוג וזה מתקשר אצלי בדרך חיים אכן מחוייבות לפריצות דרך בחיים שלי ושל אנשים בכלל אין לי ספק שהדרך הכי חשובה הדרך היא אימון מתמשך יחד עם זה "זה המצב" הוא לא נורא כל כך יש מה לעשות איתו לתת לו להיות....לבחון אותו....ללמוד ממנו המון ורק אז באה התפנית אני נמצאת באימון מתמשך בכל התחומים בחיים שלי ואני מאוד מרוצה. השיחה כאן בפורום עם חברים מפרה ומענינת לי מאוד ...אחלה טריק להעצמה אישית. והשאלות שלי איך ממשיכים מכאן כאשר אתה הוא המנהל? מה אתה חושב על מה שהיה כאן בפורום? איך לשתף פעולה?
לך שאתה רוצה לנהל את הפורום
מתי יוחזר הפורום לרשימת הפורומים בתפוז?

waldmanisrael

New member
שלום אשה אורחת,את מוזמנת להישתתף

בדרך קבע.מיכתבך מאד מעצים ולכן אני אשמח שתתרמי לאנשים בפורום, אהבתי את:"זה המצב" שהוא לא נורא ושיש מה לעשות איתו, לתת לו ליהיות....ליבחון.. לילמוד... קבלת המצב כמו שהוא והיתכונות לשידרוג של המקור, זוהי למעשה דרך פעולה זוהי מחויבות לפריצות דרך שגם יביאו לתוצאות טובות בפחות מאמץ.אך עים זאת, כדי להיזהר מקבלה מדומה של המצב ובעצם ויתור על הגשמה עצמית. לשאלתך איך ממשיכים מיפה כשאני מנהל. אני עוד לא סגור, בירצוני להכיר את האנשים,לישאול אותם למה הם מצפים,ליקלוט באיזה תחומים הם רוצים ליפרוץ דרך...וליתמוך בהם שזה יקרה ושכולנו ניתמוך אחד בשני לא לותר לא להיתיאש גם כשנידמה שתקועים . אני מעונין ליצור קהילה של אנשים מחויבים אחד לשני, לחיות חיים ניפלאים. אני בקשר עים הנהלת תפוז ובקרוב יהיה מועד חזרה לרשימה . אתם מוזמנים להזמין אנשים מחויבים תודה לך

בוקר טוב

המחוייבות בפורום מבהילה אותי....יש לי ממנה הרבה בחיים....עד עכשיו הגעתי לכאן בכייף שלי...מתי שהתאים לי...וכמה שרציתי. למה חייבים מחוייבות אחד לשני בפורום?

waldmanisrael

New member
מחויבות מבהילה גם אותי

שלום אישה אורחת לא חייבים שום דבר בפורום. את מוזמנת להגיע בכייף. תישקלי שלהיות מחויב יכול להייות כייף כן אני מחויב לאישתי וזה כייף, אני מחויב למאומנים שלי ,לקבוצת הכדורסל, לחברים שלי וזה יותר מיכייף, זה נותן לי אהבה. וזה למרות שאני מפחד להיתחייב. בואי תנסי להיסתכל איפה זה פוגע בך כשאת לא מחוייבת ? תודה לך ,שאלה מצויינת.

מחוייבות בחיים

זה חובה וזה נכון...וזה דורש מאמץ ועקביות. כשאני לא מחוייבת לא בטוח שאני אצליח. מה זה בעצם המחוייבות שאתה מדבר עליה?

spectacular

New member
כשהמחשבות

הופכות למילים ושוב למחשבות ,אולי קצת שונות, ולמעשים.

Deerest

New member
שלום ישראל

לפני הרבה זמן מישהי העלתה סיפור כאן בפורום, נדמה לי שזו הייתה אשה אורחת. מסופר שם (בקצרה) על אשה אפורה עם חיים אפורים ועבודה אפורה שבקושי שמו לב אליה ולקיומה. יום אחד נכנסה לחנות כובעים, חבשה אחד לנסיון וילדה אחת שהייתה בחנות מאד מאד החמיאה לה. נגשה האשה ה"אפורה" לדלפק, שלמה עבור הכובע ויצאה החוצה. מיד החל השינוי, כולם הסתכלו עליה, שמו לב אליה, בעבודה חייכו אליה, ניסו להתחיל איתה, בהגיעה הביתה אמה החמיאה לה ואמרה שמשהו בה השתנה. "זה בגלל הכובע" מיד אמרה. "איזה כובע?" שאלה אמה. התברר שכשהיא שלמה עבור הכובע היא הניחה אותו לרגע על השולחן ושככה לקחת אותו. ישראל. האם מה שאתה עושה משמש ככובע? (אני שואל ברצינות)

waldmanisrael

New member
למה כובע

שלום לך דירסט האמת שקצת קשה לי לקשר את הסיפור הזה לעבודה שלי, יכול ליהיות שחסר לימידע באיזה הקשר סיפרה אותו האורחת, כי באימון אישי אנחנו רוצים להפיק תוצאות בתחומים שבהם אנחנו לא כל כך מצליחים להפיק את התוצאות הרצויות לנו. בכול אופן אים האישה האפורה רצתה ליהיות ציבעונית ושיתחילו איתה,הרי שהיצליחה בכך. לשיטתי היחי מבקש מימנה קודם כל להגדיר או לזהות באיזה תחומים בחייה היא רוצה פריצת דרך? אני מקוה שעניתי לך. אני מזמין אותך לזהות משהו ספציפי שאתה רוצה לעבוד עליו.

Deerest

New member
משל

ההקשר היה רופף ונגע רק ל"משהו נחמד" לקריאה. אבל אני משתמש בסיפור כמשל לאיזושהי הכוונה חיצונית שמבליטה תכונות חסומות באדם. הגברת הצליחה להוציא את מה שכבר היה בה רק בזכות "עזרתו" של הכובע. מה אתה חושב הייתה הרגשתה שנוכחה לדעת שאין כובע? אתה יודע, ישראל, לפעמים ההגדרה של התחום בו הייתי רוצה לפרוץ, מסיט אותי מהדרך שבאמת תביא לפריצה. אני למשל, תמיד מפסיד במונופול, ותמיד מול הילד הקטן ביותר במשפחה. ואני מגדיר מאד שאני רוצה להיות עשיר.

למעלה