הכרטיס המובנה שלי ננעל איך משחררים אותו?

• פותח הנושא il90
  • פורסם בתאריך

il90

New member
הכרטיס המובנה שלי ננעל איך משחררים אותו?

יש לי מכשיר מסוג ipaq rx3115 וכידוע לכם יש לו כרטיס אחסון מובנה של 100 מגה בערך ומשום מה פתאום הכרטיס כאילו ננעל אני יכול רק לראות קבצים, אבל לא יכול למחוק או להוסיף קבצים. האם משהוא פעם נתקל בבעיה הזאת ואיך משחררים את הדבר הזה? תודה מראש...

נסה לאתר קצת מידע על בעיה דומה ב-3715

הם שניהם בעלי מבנה זהה ולכן אני מאמין שהבעיה זהה. הבעיה נובעת ככל הנראה מהעמסת תכולת ה-ROM, סוג של באג במכשיר. יש לבצע "צריבה" של רום בשפה אחרת ואז לבצע שוב צריבה של רום בשפה האנגלית. קח בחשבון שהדבר ימחוק את כל המידע ולכן לפני ביצוע טיפול בבעיה בצע גיבוי של כל הקבצים החשובים לך. טיפול לא פשוט למי שאינו מבין מה הוא עושה ולכן יש לקחת זאת בחשבון. נסה לחפש גם את המונח Boot Loader בשילוב אחד מדגמי המכשירים שצוינו לעיל. במידה ולא תמצא (Google ושות) אעשה כל שביכולתי לאתר את דרך הטיפול בבעיה. נסה גם לחפש בפורום הפריק כמדומני שם עלה בעבר פתרון לבעיה תחת הדגם 3715. בהצלחה.

AYELET1

New member
נסה גם את הפתרון

הזה קח בחשבון שכל אחד מהפתרונות שהוצעו כאן עלול ליהיות מסוכן והאחריות עליך בלבד

il90

New member
עשיתי מה שאמרת לי...

ןלא נפתחה שום תוכנית ולמשיר לא קרה כלום התחלתי אותו כמה פעמים ועדיין לא קרה כלום מה עושים!!! אם אתה מכיר עוד דרך אפילו מסוכנת אני ינסה גם דברים מסוכנים העיקר שהכרטיס יפעל שוב נורמלי תודה

לא עלו הקישורים

http://www.pocketpcfreak.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=complaints;action=display;num=1140548775;start=5 http://www.pocketpcfreak.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=pocketpc;action=display;num=1143832396;start=0

il90

New member
קודם כל תודה, דבר שני...

יש איזה תוכנה או טריק או משהוא לסדר את זה חוץ מלהתלונן לHP

כאמור,

ביצוע של עדכון רום לשפה אחרת, נניח גרמנית, ועדכון חוזר לאנגלית אמור לעזור. אם הנך שואל על דרך להמנע מהבעיה לאחר עדכוני הרום אז לא ניתן. מדובר על באג. נסה לדבר עם HP בכל מקרה, מה יש לך להפסיד?!

il90

New member
3 שאלות

א. את הפוקט שלי לא קניתי בארץ, האם אני יכול להתלונן לHP בארץ ב. ראיתי בקישורים ששלחת לי שהרבה אנשים יתלוננו על הבעיה ולא עזרו להם אז מה יצא לי מזה אם גם אני יתלונן. ג. האם תוכל לתת לי קישור להתקנת הרום מחדש? תודה

3 תשובות, איחול ובקשה.

1. כן, ל-HP אחריות עולמית והם מכבדים אותה. אי לכך הם ישמעו את טענותייך אך אל תצפה לתגובה משמחת. 2. יכול להיות שלא יצא לך כלום מחד, מאידך ייתכן ואתה הלקוח הראשון ש-HP יחליטו לסייע לו. מדי פעם הם משנים מדיניות בעניינים מסויימים והכי טוב לשאול אותם, בנוגע לבעייתך, מאשר לקבל תשובות כאן בפורום. 3. הנה הלינק לעמוד של HP הנוגע למכשירך. בחר את השפה בה הינן מעוניין ואז היכנס ללינק למטה להורדת מערכת ההפעלה הרלוונטית. שים לב שאתה צריך להוריד את מערכת ההפעלה בשתי שפות, אנגלית ועוד אחת. בהצלחה. עדכן מה קורה.

למעלה