הכרת כל חברי הפורום-שרשור

L i n 0 y

New member
יוו אני לא מאמינה שבאמת עשיתי את זה

טוב מה אתה רוצים? 3 בלילה ואני לא מצליחה לישוןןןןן אל תצחקו עליי.. הכי באסה אם אףחד לא יקרא את זה.. כאילו.. כמה רשמתי ואף אחד לא יזכה לקרוא את זה.. זה יהייה ממש מדכא.. אז לפחות סתם תרשמו תגובה גם אם לא קראתי.. כדי שאני יחשוב..... תודה!!

Nahoum

New member
סה"כ 4 רשמו עד עכשיו

אני, לינוי, אלעזר וזוהרה חבר'ה אנחנו רק 4 משועממים טוטאלים בפורום!! רק 4? תנו לנו בכבוד!! חחחחחחח סתם רעיון קורע נשפך ממנו... ענק.. חבר'ה מי שעונה - קבלו צל"ש -
נחום.

L i n 0 y

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אלעזררר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שרפת את החדר שלך!?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די כואבת לי הבטןןןןןןן.. איךך?!?! וואי איזה טראומת חייםם! המקום היחיד שנשרף שהוא מבנה שקשור אליי זה הבצפר היסודי.. חחח נשרף לי הבצפר.. איזה חלום שהתגשםם.. כאילו... זה חלום של כל תלמיד.. שיישרף הבצפר.. ולי זה קרה חח זה היה מצחיקק.. מזל שזה היה בחופש ולא היה אףחד בבניין.. אני זוכרת שהודיעו לי שנשרף הבצפר.. כמה צחקתי.. חחחח חחח.. זה היה בכיתה ב'.. זוכרת את זה כמו אתמול.. אייייי איך הזכרת לי את זה עכשיו.. עשית לי נוסטלגיהה.. אבל ספר לי איך זה קרה?.. ועוד באשמתך?.. חח

אלעזר2005

New member
איך נשרף החדר שלי

כשהייתי קטן הייתי מוגדר כ"פירומן"(חולה אש). הייתי אוהב להדליק כל מיני דברים. פעם אחת ניסיתי להדליק חוט מתכת,וכן הצלחתי להדליק אותו מה שלא ידעתי זה שלא החוט נשרף אלא משאית העץ שהיה מתחת לחוט המתכת. כמובן שהכל היה בחדר שלי ולכן כל החדר נשרף. רק אחרי שנים הודיתי שזה אני,למרות שכולם ידעו שזה אני. זה קרה בשנת 1993(הייתי בן 6). הדבר העצוב הוא שלאחר שנה כל הבית שלי נשרף,ע"י קצר חשמלי בסדין חשמלי בחדר של ההורים שלי. כמה שזה נשמע עצוב,אני דווקא מאוד נהנתי כי קיבלנו פול דברים חדשים,ובעקבות השריפה שיפצנו את הבית שלי בצורה מדהימה. תחי השריפות.... חחחחחחחחחחחחחחחחח אוהב עד אין סוף אלעזר

Nahoum

New member
חחחחחחח נשרף הביצפר?

חלום של כל ילד!! איך זה קרה? ועוד בחופש?

למעלה