הכתובת המקוצרת החדשה לפורום

X ר ת ו ר

New member
הכתובת המקוצרת החדשה לפורום

הכתובת הינה : http://forums.tapuz.co.il/chatTV יום טוב

Queenati

New member
מהמם!

ארתור, ברוך בואך לפורום ומזל טוב על הרשאותיך כמנהל. בהצלחה

X ר ת ו ר

New member
כה מתאים לי קצת פורום חברתי

מרוב שאלות בפורומים הטכני אני כבר חולם עליכם
תודה

מי נתן לך כחול מי ???

צזך טוב כפרע עליך איזה נחמד לחזור מטיול (אחרי זיוני מוח של הילדים) ולראות הודעות כאלו

X ר ת ו ר

New member
אתה מתבאס שאתה צריך ללכת

אחרי חבורה של 40 ילד מציקים בני 13 ?

לא אני לא מתבאס אלה זה מצחיק

מה הקטע היה אתמול והיום. אתמול היה לי מסלול אופניים 3 שעות היה ממש סבבי כזה יצאנו מאיזור ניסנית שזה קרוב על יד בסיס קציעות- עשינו סיבוב עד הגבול המצרי וחזרנו אני אתם רואים את הילדים התעייפו רצח ואני שהייתי ביחידת האופניים של המשטרה ממש לא היה קשה לי לקחתי עלי את התיק עם כל ציוד עזרה ראשונה ואת האקדח שלי עשינו פול הפסקות. והיו לי ילדים שנשרטו באמצע המסלול- עצרתי את האופניים שמתי להם סביעור לחיטוי ובד גזה או פלסטר והמשכנו חיסלתי כמעט בקבוק שלם של סביעור וגם קצת גזה. אחרי זה הלכנו לניסנית התארנו לחדרים ויצאנו לשטח על יד בסיס מפרשית התארנו על ארוחת ערב בשטח. מדורות והכל- האחראי שלי הלך להכין לאכול עם המורים ונתן לי את הפיקוד על האיזור התארנתי ממש טוב התחלתי עם פריסה של מאבטחים בכול מקום תצפית ומניעה. הגענו חזרה לאכסניה בסיביבות 9 ככה התארנתי התקלחתי וישנתי העירו אותי למשמרת לילה בערך בשעה 3 לפנות בוקר עד 4 שמרתי לקחתי מעיל ושמיכה והכנתי לי קולה(אין כמו קולה לשעות כאלו חח) וזהו. יום למרת היינו בנחל לבן מה שהעלה לי את החשד שהמדריך לקח אותנו לתוך שטח אש של הצבא שלנו כמה כדורים מצאנו חבל על הזמן- החרמתי לילדים פול כדורים . אחר כך שוב פעם משם חזרנו לאכסניה אכלנו ארוחת צהריים ומשם שוב פעם לטיול אופניים מסלול אותו דבר השתזפתי חבל על הזמןאבל היה ממש ממש מהנה (סליחה על השגיאות אני פשוט גמור הלכתי לישון)

למעלה