הלו הלו!!

Alaithlos

New member
הלו הלו!! ../images/Emo13.gif

טוב, אז כמו ששמתם לב הרבה זמן לא כתבתי, ובכלל אני בתקופה ממש לחוצה בצבא והכל, [אבל יהיה טוב
] קיצר, חשבתי שיהיה נחמד עם נעשה קצת הכרות ואולי נפעיל טיפה את הפורום שוב.... אז אם בא לכם קצת לספר מי עומד מאחורי השמות -כי בסך הכל השתנה הרבה פה בזמן האחרון.... אני שרון, ב19.5, מש"קית חינוך בחיל הים, לצערי לא צופה כרגע בעונה הנוכחית בגלל שאני בצבא... אבל מתכוונת להשלים לאט לאט... אני גרה בנתניה, אבל אני מושבניקית בתוך תוכי כי גרתי 15 שנה במושב משמרת [שזה בין כפר סבא לנתניה]... הסדרה היחידה שאני עוקבת אחריה כרגע זו הישרדות [ורק כי זה במוצאי שבת ואני אשכרה בבית
] מה איתכם?

AVriL AddiCt

New member
צריך לעורר קצת את הפורום הזה...

אני שרונה בת 22
אני גרה ברמלה אני עוקבת אחרי הסדרות..חוץ ממגרש ביתי כמובן...אחרי על טבעי וסמולוויל

ShiR a5

New member
היי :)

מישהו יודע בדיוק איזה פרק היה את הירי בבצפר ?? זה ממש חשובב !@ תודה למי שעונההההההה

אולי את מתכוונת לג'ימי

זה שעשה יריות בתיכון טרי היל. זה היה בפרק 16 בעונה 3 (אם את מתכוונת לזה)

לאבריל אדיקט

אני הלגה בת 16 מתל אביב
לומדת בתיכון תלמה ילין בגבעתיים גבול תל אביב בכיתה י'. אני אוהבת הכי הכי הכי הכי הכי הכי פשוט אין מילים לאהבה הזאת את

*superstar*

New member
חזרתי ../images/Emo13.gif

עדי, 22 וחצי גרה באיזור פתח תקווה כרגע לא צופה בכלום.. למרות שהתחלתי להשלים מגרש ביתי אתמול ואני צריכה לסיים עד פרק 16.. לא משדרים את זה באוסטרליה (לפחות לא בטלויזיה בלי כבלים
)

WatchMeWatchYou

New member
?You're back in Israel

Welcome back! How was your trip? The Aussie television sucks! But at least I get to see Lost, Grey's Anatomy and Desperate Housewives.. so I can't really complain...

LIA07

New member
היייייייייייי

באמת שהפורום מת אז אני ליה בת 22 מראשון עוקבת אחרי :מגרש ביתי, הרכלנית, 90210 , אבודים, נמלטים אנטומיה של גריי אחים ואחיות וזהו בד"כ מושכת כמה פרקים ורואה כמה ברצף בחופשים.....גם כי זה יותר כיף (ככה יש מה לראות שמשעמם) וגם כי אין זמן כ"כ......

למעלה