הלילה היפה בעשור, אוהבת אתכם טלי-גל

einatshaul

New member
הלילה היפה בעשור, אוהבת אתכם טלי-גל

אז יש לי יוזר, אבל אתם לא מכירים אותי כאן, נעים מאוד! שמי עינת! ואני מבלה את זמני בפורומים אחרים... או בהופעות :) אני גרועה בלסכם הופעות/שאר ארועים במילים - מעדיפה את הסחרור של הגוף והריחוף של הנפש ואת המבט המהנהן בעיניים שאנו מגלים זה לזה במעמד עצמו, אבל בכל זאת, חשתי צורך עז לכתוב כאן משהו, במיוחד עקב העובדה שקמתי הבוקר לעבודה כמו ילדה טובה אבל אני בכלל לא מרוכזת ומספרת לכולם שוב ושוב על הערב הגדול שזכיתי לחוות אתמול... ומכיוון שאין לי מילים, אעשה קופי פייסט לתוכן השיחה שלי במסנג'ר הבוקר, עם ידיד חובב גבע, הלו הוא חברכם leatherman1 (שבעצם התחיל את הכל בכך שהכיר לי את פועלו בסביבות צאת הסולו הראשון) - למרות שהבריז מלהיות הדייט שלי לאתמול, אני חייבת לו המון. CTRL-V: אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה Amir says: היי מזל טוב!!!!! אני מבין שהיה טוב Einat says: לא להאמין עד כמה זאת הייתה חתונה כלבבי איזה אושר.. אקסטזה.. המוסיקה לא הפסיקה לרגש גבע היה מקסימון ובכלל.. זה התחיל בסימן לבאות.. החתן עשה הפתעה לכולם טלי אף פעם לא העזה לחלום על החתונה שלה אבל דבר אחד שהיא תמיד רצתה זה ש"ירח כחול" ילווה אותה לחופה ואת מי אני רואה מכוון את הגיטרה לפני הכניסה?? שרון מולדבי!! אף אחד לא ידע שזה בא Amir says: וואו אז גם שרון מולדבי וגם גבע אלון! מה גבע שר בסוף? Einat says: וואו בריבוע. ואם טלי לא בכתה קודם... ולהקת הפזמונים בקבלת פנים גבע עם טרי פשוט העיפו את כולם, אין מה לומר נערת קינמון היה בביצוע מטריף in my head היה בשבילי, מה לא? ;) Amir says: הוא בא עם TREE? Einat says: עשה ברי, שכחתי את שם השיר, תסלח לי?? כן, מופע להקה מלא down by the river true romance הוא נדהם מאיך שכולנו הצלחנו לרקוד במעגלים למוסיקה שלו היינו פשוט בטראנס מטורף כולנו, גם כל הפורום שלו היה שם הוא אמר "אני לא רגיל לפורמט הזה, אבל ממש כייף לי איתכם" בחיים לא שמעתי אותו אומר דבר כזה בסוף ההופעה פשוט התנפלתי עליו בחיבוקים, איך שהוא ריגש אותנו.... ואני בד"כ שונאת חתונות! אי אפשר להתחרות במה שהלךל שם אתמול... שניהם היו כל כך מאושרים... מהממים... טלי יפה שלי...

Kettercat

New member
אוי, ברוכה הבאה!!

היה נעים להכיר
ובהזדמנות זו, לומר מזל טוב ע-נ-ק-י!!!! לגלו'ש (וטלי) על החתונה (שבהחלט הייתה מדהימה)

למעלה