הללוייה

• פותח הנושא sh12
  • פורסם בתאריך

sh12

New member
הללוייה

בוקר טוב לכל המתגרשות הגרושות ואלה שיתגרשו בעתיד הללוויה.

sh12

New member
אהלן

מה קורה? אני כאן תמיד רק שלא תמיד יש לי מה להגיד ושטויות זה לא התחום שלי בכל אופן תדעי שאני רואה את מה שאת כותבת והתרשמתי ממך. ד``א השיר ``מלאך שומר`` הפך ללהיט אצלינו תודה. יש המלצה לעוד סיפרי ילדים? אשמח לשוחח איתך על כך. :)

sh12

New member
היי מיכלי

מה קורה? אצלי הכל בסדר ורק שתדעי שאני תמיד בסביבה רואה ואיני ניראית וזאת משום שלא תמיד יש ךי מה להגיד וכידוע לך שטיות ה לא התחום שלי. זהו ועוד? מה עם עוד המלצה לשירי ילדים? השיר הקודם שלך הפך להיות להיט אצלינו תודה, תודה! ספרי משהו ג`וסי. יאללה ביי 8-p

מיכל לב

New member
ג`וסי זה שטויות..

ואם תשימי לב אני מספרת בין השורות. אני שמחה שאימצתן את ``המלאך השומר`` ובכלל אני ממליצה על הספר הזה באהבה רבה ועכשיו כשנמשכות ההנחות של ``שבוע הספר`` כדאי לנצל את ההזדמנות. עשית לי חשק לחזור אליו שוב, אז הנה עוד משהו קטן משם: ``מה שכל הילדים רוצים שהוריהם ידעו`` למדו אותי, בדוגמה חיובית, לאהוב את עצמי ולדאוג לעצמי. אלמד הרבה יותר ממה שאתם עושים מאשר מכל מה שתאמרו. שימו לב אליי לעתים קרובות, ושמחו בעצם קיומי, כך אגדל בתחושה שאני מיוחד ואדע שאני אהוב. הקשיבו לי באוזן כרויה ובלב אוהב כך אלמד להבין את רגשותיי ואהיה בטוח שיש שומע לצרכיי. שחקו איתי לעיתים קרובות. הסירו את ההגנות והיו משוחררים יותר. הזיכרוננות יוותרו לשנים רבות וקשרינו -אף מעבר לזה. התמקדו במה שאני מיטיב לעשות, וגלו לי את הערכתכם אלי, כך אלמד את תחושת הערך העצמי ואהיה מונע לעשות אף יותר. ספרו חי יותר על חייכם, על תקוותיכם,חלומותיכם והצלחותיכם, כדי שאלמד להכירכם כבני אדם ואוכל לקרוא לכם חבריי וגם הוריי. מתוך הספר: ``במלוא ההערכה`` 100 דרכים ללמד ערכים ולבנות הערכה עצמית לבני כל הגילים. הוצאת ``אור עם``

למעלה