המגודלת הסגולה ב-
אנשים

המגודלת הסגולה ב-../images/Emo43.gif אנשים

סוזנה בריל - המגודלת הסגולה, תתארח הערב ב-17:00 בפורום מגודלים ותשמח לענות על כל שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/SiteForum/megudalim/2143/view/132972645
שלב ההצבעה בפורום הורים וילדים מבלים הגיע! בואו לבחור את מעשי הקונדס הכי שובבים של הילדים ולזכות את הוריהם בעותק של הספר "ילד ושמו אמיל", בהוצאת ידיעות ספרים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1903&MessageId=132978624

t r e c o o l

New member
../images/Emo32.gifיששששששש

מיי בגמר!!!! סוףסוף שתי בנות, אני בשוק שלירן לא עלה, הייתי בטוחה שהוא ינצח!

gwini1

New member
ישששש indeed!!!

קדימה מיי לניצחון! הופתעתי שלירן לא עלה, כנראה שכל הילדות חשבו שהוא בטוח עולה ולא סימסו. איזה מזל!

mokasosex

New member
אוףףףף \:

דווקא היה נחמד אם לירן היה מגיע לגמר. הוא באמת שר יפה, וגם נראה טוב . אבל מייי כלכך צריכה לנצח, היא הכי טובה ובאמת בצורה בולטת מול השאר.

heart1soul

New member
מה?!?! אני לא מאמינה שפספתי את זה

לאאאאאא הייתי בעד לירן(אני היחידה כנראה..) אבל הוא שר ממש יפה ויש לו קול מיוחד.. אוף

sweet shir

New member
איזה היחידה, כולם היו משוכנעים שהוא לוקח את

הגמר מקום ראשון חחח

InbarKiii

New member
חחח בידיוק

אני דיי בטוחה שכמה חברות שלי בוכות עכשיו או משהו חח ואמא שלי מאושרת שולדי בגמר חחח

sweet shir

New member
זה כ"כ הזוי שלירן לא בגמר! חח מי לעזאזל מצביע

לרוני דלומי?!

t r e c o o l

New member
../images/Emo45.gifלירן הרבה יותר טוב מרוני

אבל היום הוא היה דיי נורא.. אני לא מבינה איך רוני הגיע עד כאן, אבל יכול להיות שהיא תנצח.. כי הריי כולנו כבר יודעים מה קורה כשמתמודד לא מורגש מגיע כ"כ רחוק, ובגמר נמצאים אנשים כ"כ קיצוניים..

InbarKiii

New member
אני הייתי בטוחה שהיא עפה בשבוע הראשון

ואל תדאגי היא לא תזכה בזה חחח

sweet shir

New member
אני באמת אבל לא מבינה איזה חתך אוכלוסייה

מצביע לה. O: היא משעממת, לא יפה במיוחד, נראית כאילו היא בעצירות בביצועים שלה... ואת צודקת.. די, זה יהיה אחד המצחיקים אם היא בסוף תהיה הכוכב נולד הבא. היא כ"כ רחוקה מלהיות כוכבת.

Queenkiller

New member
היא זמרת ממש בינונית מה כל הניפוח של השופטים?

אין הבדל מהזמרות האחרות שהיו שם...יופי אז היא בת 17 אז מה? מי שבא בגיל כל כך צעיר ורוצה להגיע עד הסוף באמת צריך להיות ענק

ר ו ח ל י

New member
וולדי מזעזע :S

ממש לא מגיע לו, אבל אם אני רוצה שמיי תזכה אז כן מגיע לו. בהתחלה אהבתי את לירן אבל הוא מהר מאוד ניהיה משעמם. חח איך רוני ומיי היו בהלם..והשופטים..\

Queenkiller

New member
זאת לא מחמאה

שהשופטים אומרים לו שהוא אירוויזיוני. לי הוא מזכיר את כל הווירודס האלה באירוויזיון... שר טוב אבל מופיע על הפנים.

למעלה