המוח פותר בעיות?!

דורית1310

New member
המוח פותר בעיות?!

אני מתוסכלת מזה שכל מה שאני נוגעת בו לא מצליח לי בתחום העבודה ותאמינו או לא אני לא אינפנטילית האם שיטת מוח אחד מתאימה לטיפול בבעיה ,ובכלל כמה טיפולים ןעלויות והיכן?

freearth10

New member
three in one concepts

היי דורית, האחד במוח אחד מייצג את האיחוד, את האיחוד של גופ-נפש-רוח וכשאנחנו מחוברים אל עצמנו אנחנו פועלים ממקום שלו ובטוח יותר וגם טעות לא מתקבלת עוד כחוסר הצלחה אלא כדרך אל ההצלחה, כחולייה בשרשרת חיינו הארוכה. ולאנשי מוח אחד, לאן נעלמו ה-3 ואיך הגיע המוח בתרגום לעברית? מאיה

היי מאיה

מתוך מה שזכור לי (ולא בטוח שאני מדייק) three in one concepts קשור לשלושת רמות הברומטר (מודע, תת מודע וגוף) שמייצגות את השלם (האיחוד כדברייך). ע"פ הבנתי three in one concepts ארה"ב הוא המקור ושינוי השם למוח אחד בארץ קשור לדברים של זכיינות וכו'. אבל בכל מקרה, אברר יותר לעומק או שאחר ממורי מוח אחד יענו כאן. עדי

freearth10

New member
כשקצת התגולגלתי

מצאתי שהם איכשהו תמיד הולכים יחד ועכשיו אני באמת מסוקרנת להבין למה הכוונה ב"מוח אחד". למה הכוונה זכיינות? כשאדם לומד רפלקסולוגיה/הילינג/שיאצו... זה השם בכל העולם. יכול להיות שיש ענפים שונים בתוך התחום הזה, אבל השם הוא אותו השם. למה מוח אחד שינה את השם שממנו הוא הגיע? הכל עניינים של כסף ורכוש??? מאיה

מוח אחד

מאיה שלום המושג שלוש בשיטה אחת או בתרגומי הלא מילולי שלוש בסירה אחת מתכוון לשלושת רמות המודעות שלושה מימדים וכו' הם בחרו להפרד ממגע לבריאות בגלל שינויים בתפיסת העולם של לחבר יותר מימד פסיכולוגי לשיטה ואת הפרסונולוגיה שדניאל הביא איתו מביתו, וכנראה עוד סיבות. גם מגע לבריאות וגם שיטות נוספות הם זכינויות שיש סימן רשום, וישנו תהליך מסודר וקבוע. עם מסלול הכשרה מסודר ואחיד. נכון שבארץ המילה קינסיולוגיה היא מילה שכל אחד יכול להשתמש בה. אבל בשיטות אחרות כמו למשל מגע לבריאות הכוונה מאד מסודרת ואחידה. בארה"ב זה לא כך כיוון שקינסיולוגיה מעוגנת בחוק ולומדים אותה ביחד עם כירופרקטיה. ברוגע אפשר להסתדר עם כל רעיון יוסי

freearth10

New member
זכינויות?

אויש, רק עכשיו אני רואה שחלק מהתשובה שלי לתמר הכילה כבר את מה שרציתי לאמר לך, ולא לתמר. כתבתי תשובה ארוכה ושלא כמנהגי מחקתי אותה, כי באמצעותה בעצם הבנתי. מוח אחד זו אכן עבודה מהמוח - שליטה. ולכן היא גם לא רוצה להיכלל כצורת טיפול הוליסטית, למרות שהיא משתמשת בידע שמקורו בצורות הוליסטיות. עד כמה שהבנתי מוח אחד עובד על פרוצדורות פרוצדורות. בעיה מסויימת תעשו:1,2,3... או תבחרו מתוך 1,2,3... בעיה אחרת תעשו 1,2,3... או תבחרו מתוך 1,2,3... הכל ממויין, מקוטלג וצריך כל הזמן להתעדכן כי הידע שיש ביקום הוא אינסופי ומוח אחד שואב את המידע מתוך השפע האינסופי שיש ביקום שכל אחד מאיתנו שואב מתוכו ומעשיר אותו. אז הזכיינויות היא על הפרוצדורות האלה? מאיה

פרוצדורות

מאיה שלום במוח אחד הכל פתוח, כלומר אין תשובה קבועה (אלא מוצאים את התשובה לפי השריר שמדבר עם התת מודע או יותר רבדים יותר עמוקים של המטופל) כלומר על כל בעייה שהמטופל בא איתה אנו בודקים את עומק הבעייה ואם זה באמת הבעייה האמיתית וכל תיקון אפשרי בהתאם לבדיקת שריר. (המטופל יודע דרך הידע האין סופי ביקום את השאלות) הזכינות לדעתי היא על חוברות הלימוד על הטכניקות על הברומטר על תהליכי הלמידה על מבנה תפקוד (תווי הפנים) ועוד. באמת החומר לימוד עם תרגומה המצויין של לילך שווה את הזכינות. בעיניי תהליכי הלמידה של מוח אחד מצויינים הודות לגורדון דניאל ולילך. גם על זה יש זכינות. שווה להתנסות זה נותן כלים נפלאים בהצלחה יוסי ותודה לתמר על התוספת

תשובה

השם באנגלית נקרא 3in1 concept והמשמעות היא שבכל פעולה שאנו עושים אנו מביאים לידי ביטוי את 1. זכרון הילדות - מערכות האמונה , 2. גיל ההתבגרות והבחרות הצעירה - תפישת התפקיד שלנו, 3. הבחירה בהווה ( תוצאה של ארוע + רגש = התנהגות) מאחר בעברית 3 בתוךתפישה אחת לא נשמע טוב בחרו במילה מח אחד שאפשר לייחס אותה לאחדות החלקים השונים הן הפיזים והן גוף נפש ורוח תמר

freearth10

New member
../images/Emo51.gif על ההרחבה

היי תמר, תודה על ההרחבה. במה שונות הבחירות שלנו בגיל ההתבגרות מהבחירות שלנו בהווה? האם גם זו וגם זו לא מנוהלות על ידי זכרון הילדות שלנו (ולא פעם אפילו זכרון העוברות שלנו)? אני תמיד חשבתי שהכוונה היא לתפיסת שלושת המימדים: גופ-נפש-רוח. מעניין למה הם בחרו במוח אחד ולא לדוגמא בלב אחד. מגלישה קצרה באינטרנט ראיתי שתמיד three in one concepts מלווה במילים brain one, כך שלא נראה לי שזה רק תרגום של המילים three in one concepts. בתחושה שלי אני הרבה יותר מקבלת את התשובות של יוסי ועדי (למרות שאני מאוד אוהבת את התשובות שלך
. זה הכל עניין של כסף, של רכושנות. אני מאוד אוהבת את הספיח ל"כל הזכויות שמורות למחבר", בספר ריפוי בציור איטואיטיבי של ד"ר פינקי פיינשטיין: "המחבר מתיר לכל המעוניין לצטט חלקים מהספר או לעשות בהם שימוש המסייע לאנשים אחרים." ראיתי אותו בעוד ספרים של אנשים שמבינים/יודעים/חשים... שהם האחד שמכיל את הכל ושהכל מכיל את האחד שהם. מאיה

יעל שר1

New member
תסכול מאי-הצלחה בתחום העבודה

דורית שלום ישנם אנשים מוכשרים מאוד שלא מצליח להם. הקושי יכול לנבוע מסיבות שונות כמו: אמונות מגבילות, דפוסים והרגלים וכדומה. קינסיולוגיה וגם IPEC הן שיטות מצויינות בשחרור ונטרול מחסומים ועכבות בהיבטים רגשיים ומנטאליים. אלו טכניקות עדינות המאפשרות להעלות למודעות את מה שחוסם ולנטרל זאת. נסי לחשוב על המילה הצלחה כשאת נמצאת במקום בו את יכולה להיות בשקט עם עצמך ושימי לב מה תגובת הגוף למילה מנגד חשבי על המילה כשלון ובחני אותה. ישנם אנשים שהמילה הצלחה מעוררת מתח וישםנם כאלה שהמילה כשלון וישנם ששתי המילים מייצרות מתח. בכל מצב בין אם אחת מהמילים מייצרות מתח ניתן לנטרל אותן. כמובן שבתהליך יכולים לעלות נושאים שונים הקשורים לאותו תסכול שהעלאת בהודעה שלך שגם מהם עלולים להוות מחסום. לא ניתן לדעת מה יקרה בתהליך ומה עולה בו אבל הרווח של האדם שהוא צומח מתפתח ומאפשר לעצמו להכיר ולדעת את היכולות וכן לומד כלים שישמשו אותו תמיד בחייו. אי- פשר לאמוד את מספר המפגשים משום שזהו תהליך שבו עולים נושאים שונים הקשורים למטרה וזה יכול להיות תהליך קצר או ארוך. בתהליך האדם עובר תהליך של עיצוב למידה מחודשת שבו הוא חווה תובנות ומסרים ולוקח אחריות על התהליך ועל החיים שלו. המחיר משתנה ממטפל למטפל. בהצלחה יעל שר

היי דורית

אכן שיטת מוח אחד מתאימה לשחרר את מה שתארת כאן ולקדם את מה שתבחרי. מספר הפגישות משתנה ותלוי אבל ככלל הוא לא ארוך ומדובר על פגישות בודדות לכל נושא. בתהליך את תביני מה המחולל (השורש) של הסמפטום שתארת, תלמדי לשחררו ותבחרי את מה שבאמת את רוצה ומתאים לך. העלויות משתנות בין מדריך למדריך. עדי

למעלה