המומחים מגיעים ל
|תפוז|

המומחים מגיעים ל
|תפוז|

|בית|
אין ספק שלקיחת משכנתא היא צעד גדול שמלווה בשיקולים רבים אך גם בחששות, זה לא חייב להיות ככה
|!|
דרור פלדמן, מנהל סקטור מטה המשכנתאות בבנק מזרחי טפחות עם ותק של כ- 20 שנה בתחום המשכנתאות יתארח היום בפורום משכנתאות וייעוץ מיחזור בין השעות 17:00-19:00 וישמח לענות על שאלותיכם בכל הקשור למשכנתאות. אתם מוזמנים לשאול שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1377&messageid=167308699
|קסדה|
אמציה גזית, אחד מבכירי חוקרי תאונות הדרכים, מומחה תחבורה, ומדריך נהיגה יתארח היום בפורום אופנועים בין השעות 18:00-20:00. אתם מוזנים לשאול שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=8&messageid=167341881
|*|
ד"ר קרן לנדסמן היא רופאה המתמחה בבריאות הציבור אשר עוסקת בנושא החיסונים בשל עניין אישי. ד"ר לנדסמן תתארח היום בין השעות 19:00-21:00 בפורום חיסונים במחשבה תחילה ותשמח לענות על שאלותיכם. אתם מוזמנים לשאול שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=2321&messageid=167307749
|מוצץ|
ורד דורון היא יועצת שינה ומדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר, מרצה בנושאי הורות ומשפחה הנותנת ליווי, ייעוץ והדרכה אישית. ורד תתארח היום החל משעה 20:00 בפורום תאומים ושלישיות במסגרת שבוע הריון ולידה של תפוז עסקים. אתם מוזמנים לשאול שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=331&messageid=167315278
|קדימה|
משתמשים בחיתולי בד? שתפו אותנו בפורום הורות טבעית בתגובות של הסביבה ותוכלו לזכות בחיתולי בד מקסימים וחסכוניים http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1571&messageid=167308800
|מיקרופון|
רוצים לקבל25% הנחה ייחודית לגולשי תפוז ברכישת מוצרי דה וויס? כנסו לקישור הבא וקבלו את כל הפרטים http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=2259&messageid=167341038

idanias

New member
מלפני 10 שנים!

פעם ראשונה שאני רואה את זה
הופעה של אוונסנס עם פול
(תאמת הם לא נראים לי כל כך מחוברים לא מסתכלים אפילו אחד על השני)
והוא מוזר רצח חחחח

אני מתגעגע לאיימי הזאת!

http://www.youtube.com/watch?v=Wjs6ecP0O04

BocaJunior

New member
אוונסנס כבר לא קיימים חח

אי אפשר להחליף 151531 חברי להקה
ולהישאר אוונסנס

emperor28

New member
לא מסכים

חברי הלהקה של פעם לא היו שותפים לכתיבת השירים לא היו מעורבים, אלה רק רצו את התהילה מאחורי השם אוונסנס...

היחיד שבאמת מצער אותי שעזב והייתי מאוד מאוד שמח אם היה מוצא דרך חזרה ללהקה זה בן, בן אחראי לפחות על חצי מאחד האלבומים הכי גדולים שיצאו בעשור הראשון של שנות ה 2000, פאלן הוא פשוט אלבום מדהים.... ובן אחראי עליו לפחות ב 50 אחוז.

בכל מקרה אני ממש מבסוט גם מאוו של עכשיו, יש הופעות שהם פשוט נראים שהם נהנים(לא הסיבוב האחרון באנגליה)...

בכל מקרה נקווה שיחזרו למרות שאני קצת פסימי הפעם.

BocaJunior

New member
ברור שהם היו מעורבים

אולי לא בכתיבת השירים (למרות שיש כמה שירים שהנגנים כתבו)
אבל ללא ספק בהלחנה מצויינת (פולן אלבום מדהים בהלחנתו)

אוונסנס זה לא איימי לי, היא לא עשתה את אוונסנס לבד עם כל הכבוד
ואיימי לי זה לא אוונסנס (מאותה סיבה)

אוונסנס של פעם לא קיימים, הקול של איימי כן
ההלחנה לא, המילים לא,המסרים לא

האלבום הראשון והאחרון שונים לגמרי
ואני לא אומר את זה בגלל שאני לא אוהב את האלבום
אלא שבאמת יש שינוי מן הקצה אל הקצה

1ThEoNe

New member
שמע אתה טועה...

איימי הקימה את אוונסנס, איימי כתבה כמעט את כל השירים, היא הנפש של הלהקה, בלעדיה אין אוונסנס אין מה לעשות זאת האמת.

זה מאוד נחמד שאתה חושב שפאלן הוא הרבה יותר טוב מ2 האלבומים האחרים כי הוא הכי הצליח ושזאת אוונסנס האמיתית, אבל מה זה שווה שבעצם מי שהחליט על איך שהאלבום יישמע זה לא אוונסנס- אלא חברת ההקלטות אז מבחינתי יכלו לקרוא לאוונסנס של פעם פשוט "וויינד אפ".
האלבום האחרון הוא הדבר האמיתי- לא סתם הם קראו לו בשם הלהקה
וכנראה שהאלבום האחרון הוא הכי פחות נמכר כי איימי לא שאלה אף איש פרסום איך כדאי לכתוב שיר כדי שימכור יותר.

emperor28

New member
לא הייתי נכנס לתיאוריות כאלה

אבל לא זכור לי שראיתי אי פעם מישהו אחר פרט לבן מודי ואיימי חתומים על לחן וכתיבה של שיר מתקופת פאלן.

ועוד משהו שחייבים לזכור, איימי של גיל 21 זו לא איימי של גיל 30, ולמה שמים לב לכאלה הבדלים כי איימי זה לא שרית חדד שמוציאה אלבום כל שנה...
אם איימי הייתה מוציאה אלבום כל שנה ייתכן והיינו שומעים דברים דומים, ואולי דברים שכבר היו חרושים מבחינתנו, איימי של גיל 30 מעבירה מסר אחר בדיוק כמו שאנחנו בגיל 16 העברנו מסר אחר מעכשיו...

הדוגמא הכי יפה מבחינתי זה היהודים בארץ, יש להם 4 אלבומים, כל אלבום יצא בהפרש של 3-4 שנים, המסרים בהם אחרים לגמרי.

BocaJunior

New member
תברר לפני שאתה חושב שאתה צודק

איימי ובן הקימו את הלהקה, לא איימי לבד

My Immortal נכתב ע"י בן
Haunted ע"י בעיקר ע"י בן , איימי ודיויד לקחו גם חלק בכתיבה
Tourniquet נכתב ע"י רוקי , עבור להקה אחרת בכלל במקור
Imaginary ע"י איימי ובן
Taking Over Me ע"י איימי בן דיויד וג'ון
Hello ע"י איימי (מן הסתם לא?)
My Last Breath ע"י איימי בן ודיויד
Whisper ע"י איימי ובן
Going Under ע"י איימי בן ודיויד
Bring Me To Life ע"י איימי
Everybody's Fool איימי בן ודיויד

להגיד שאיימי כתבה כמעט את כל השירים זה ממש לא נכון
נכון שיש לה חלק לא קטן בכתיבת השירים , אבל לבד לא בטוח שהיא בכלל הייתה מצליחה
הרוב נכתבו ע"י איימי בו ודיויד , ואני בספק אם השירים היו מגיעים לשלמות בלעדי אחד מהם
ידוע שבן ודיויד כותבים ומלחינים מעולים, לא הכל זה איימי לי

ולא, האלבום האחרון הוא פחות נמכר כי הוא פשוט הכי פחות טוב. לא בגלל משהו אחר
מכירה של אלבומים ברובו הגדול זה עד כמה האלבום טוב
ואתה חושב ש "וויינד אפ" לא מחליטים ללהקה היום? , אוונסנס זאת לא להקה שממלא את וומבלי יום אחרי יום ויכולה להתבסס על הכסף של עצמה ולקבל החלטות לבד.

ומה זה אוונסנס האמיתים? זמרת מקורית של הלהקה ושכירי חרב שממלאים מקום?

emperor28

New member
סורי אבל אתה עושה סערה מ2 עננים

זה נהיה טרנד לתאר את המצב שאתה מתאר, מישהו מקורי ושכירי חרב, כך קורה בגאנז אנד רוזס, כך קורה ברוג'ר ווטרס, כך קורה במגהדת' וכך קורה בעוד כמה להקות.
באוונסנס אתה לא יכול לומר זאת, בן היה שותף לאלבום אחד, דיוויד היה שותף לאלבום אחד?(2?) , לאומת זאת יש כמה אנשים שם שהם ממש לא שכירי חרב, טרי למשל...

בכל מקרה בכל הלהקות מתחלפים אנשים, באחת הלהקות שאני הכי אוהב יש 2 סולנים ברוטציה כל כמה שנים אחד חוזר אחד עוזב, אתה לא מבין כמה זה מבאס.. אבל מי שהיה מרכז הלהקה נשאר... ואיימי היא מרכז הלהקה.. והסיפור של אוו ממש לא דומה לאף להקה אחרת..

אוו זו אוו, בטוב וברע... ובגלל ההפסקות הגדולות בין אלבום לאלבום לצערי לא ניתן באמת לדעת מה זה אוו האמיתית שאתה מנסה לתאר...

בכל מקרה כל מה שיוצא כרגע מהשרוול של אוו, יוצא טוב.. ואני שמח... יכל להיות יותר טוב, ויכל להיות גם הרבה פחות.... (כולנו יודעים שאחרי אלבום אחד טוב אפשר ליפול)..

BocaJunior

New member
ברור שאיימי היא מרכז הלהקה

זה תמיד היה ככה ותמיד יהיה ככה
אבל יש הבדל בין זה לבין להגיד "איימי זה אוונסנס" , סורי לא מקובל עלי
להקה זה לא סולנית, יש הרבה דברים מעבר

אתם סוגדים לאיימי לי ולא לאוונסנס, ופה זה הטעות
אני חוזר ואומר, אוונסנס לא היו מצליחים בלי שאר החברים (במקרה הזה המקורים, כי פה הם פרצו) ולא היו מצליחים גם בלי איימי
איימי לי היא לא 99% מהלהקה
כיום איימי מקבלת את רוב ההחלטות כנראה בגלל שהיא חושבת לעצמה שזאת הלהקה שלה
להקה = צוות
מבחינתי אוונסנס האמיתי , הוא המקורי הטהור הבתולי הסודי הגותי האפל והמדהים.
וכמו שאמרתי איימי היא המחליטה הגדולה, והיא תבחר בסופו של דבר את הסגנון המילים וכל השאר
לנו נשאר רק לאהוב את זה או לא .
מבחינתי האלבום האחרון לא טוב ולא עמד בציפיות שלי ,וזה מאכזב כי בטח זה יהיה האלבום האחרון

emperor28

New member
יכול להיות

ואין ספק שבלי בן הלהקה הזו לא הייתה מצליחה, ובלי ההרבה מזל שהיה להם...

יכול להיות שזה יהיה האלבום האחרון, ויכול להיות הרבה דברים...

אוונסנס גם אם הייתה נשארת בהרכב המקורי, לא הייתה נשארת הדבר הגותי הבתולי והסודי שאתה מתאר.... מכיוון שכולם שם היו מתבגרים היו משתנים היו מביאים מסרים שונים...
אבל הקהל, הקהל נשאר כזה, וזה מה שמדהים.... הקהל שהולך להופעות של אוונסנס זה הקהל הכי אותנטי שראיתי... (אמנם לא הייתי בהופעות של להקות כמו HIM ועוד כמה שנחשבות עוד יותר אפלות בקטע הזה) אבל עדיין הקהל מאוד אותנטי וזה חוויה...

בכל מקרה כרגע זה המצב, בהופעות של אוו אי אפשר להוריד מאיימי את העיניים ואף אחד אחר לא מעניין שם, בכלליות גם הנגנים שם הם לא עילויים , אף אחד לא דופק סולואים מטורפים או אלתורים, אוונסנס היא ONE MAN SHOW והפעם זו אישה... (ראיתי הרבה להקות בחיים שלי בלייב, באוונסנס יש התעקשות לשים את איימי מקדימה וכל השאר מאוד מאוד מאחורה יותר מכל להקה אחרת שראיתי , הכוונה היא לא לעמידה בבמה אלא פשוט מה שקורה בשירים וכו').

אין לי מושג מאיפה זה בא, ויכול להיות שאם טרוי והחברה היו דופקים סולואים מטורפים ואילתורים תוך כדי GOING UNDER הייתי ממש ממש מתלהב ויכול להיות שלא.

Kolfild

New member
בן הוא גאון גם לא אדם לבבי..

הוא מוכשר לא פחות מאיימי ואולי אפילו יותר ממנה,
כמה שאני לא מחבב אותו..
לעזאזל מדברים על הבנאדם של מיי יימורטל
ושמנגן את הסולו גיטרה ב haunted !!

idanias

New member
אני שונא את בן אבל...

הוא יצר מלא שירים נפלאים עם איימי...
אבל רק עם איימי..כי תאמת??