המוסיקה של בניון

המוסיקה של בניון

קטונתי מלנסות לקבוע הגדרה תחומה ומוגבלת לסוג המוסיקה של בניון ואני חושבת שכל מי שינסה להגדירה יחטא לשלמות שלה שכן בעיניי זוהי מוסיקה מושלמת ושלמה שמורכבת כמו כל דבר בחיים מכמה רבדים ( ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בבנאדם כמו בניון) בכל אופן אני באופן אישי מזהה מוטיבים מסוימים במוסיקה שלו ונימשכת במיוחד לאלמנטים האנדלוסים שבה , לפעמים המוסיקה שלו מזכירה לי שירתם של הברברים בהרי האטלס כמו במסיבות האירוסים הגדולות בכפר אילמלשיל , גם הקול שלו יחודי ומהפנט , ואני חייבת בקרוב להגיע להופעה שלו .

../images/Emo24.gif

משתמשת חדשה
ברוכה הבאה לפורום
היי , אני נתנאל (אבל את יכולה לקרוא לי נתי
) , בן 16 מירושלים . אז ככה : את לא היחידה בפורום שחושבת שלעמיר בניון (לא , עמיר בוזגלו...דהה
) יש קול מיוחד כך שתרגישי בנוח וכמו ב-
ך
את - יכולה לשתף את כולם בהרגשותיך אודות עמיר - אני לפחות יקרא ויקח לתשומת ליבי
להת' עד לפעם הבאה..

היי נתי

תודה על קבלת הפנים.... אכן אני חדשה בפורום ואשמח מאוד לשתף את כל מי שיהיה מעוניין ברגשות שלי לגבי המוסיקה של בניון. זה נעים לראות בפורום הזה ומחוצה לו שיש כל כך הרבה אנשים שלכאורה שונים כל כך האחד מן השני אך שיש להם בכל זאת דבר אחד משותף - אהבה למוסיקה אמיתית שנרקמת ביד אומן וצומחת מתוך חויות אישיות אך עם זאת מצליחה לגעת גם בתודעתם וברגשותהם של הרבה אחרים, מוסיקה שיוצאת ישר מהלב ולכן נכנסת כל כך בקלות אל הלב. ביי

עמיר

הי אני כבר ההיתי בצותא היה גדול מומלץ ללכת אני חושבת שהוא מדהים בוקר עד ערב אצלי בדיסק עמיר בניון

Nahoum

New member
לזוהרה.. שכחתי להוסיף ש...

את תמיד יכולה ומוזמנת לשתף אותנו לגבי המוזיקה של עמיר לגבייך. תמיד והכל, נחום.

למעלה