המורים.

in bal1

Well-known member
לפני שאני מתחילה לכתוב אני כבר מתנצלת מראש.צפיתי באיזה סרטון בפייסבוק של ניקי גולשטיין. ואני לא יודעת איך להעלות אותו פה.
ולעניין! השחקן ניקי גולשטיין העלה סירטון לגבי הלמידה בזום.שמבזבזים זמן יקר על עניינים טכנים.כי מורים לא תמיד יודעים איך להתנהל עם הטכנולוגיה הזו.
ואני מציעה שאולי המורים במדינת ישראל יעשו קרוס כיצד להפעיל מחשב ולהתחבר לתלמידים בצורה המיהירה ביותר.על מנת שלא יהיה ביזבוז זמן על שטיות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לפני שאני מתחילה לכתוב אני כבר מתנצלת מראש.צפיתי באיזה סרטון בפייסבוק של ניקי גולשטיין. ואני לא יודעת איך להעלות אותו פה.
ולעניין! השחקן ניקי גולשטיין העלה סירטון לגבי הלמידה בזום.שמבזבזים זמן יקר על עניינים טכנים.כי מורים לא תמיד יודעים איך להתנהל עם הטכנולוגיה הזו.
ואני מציעה שאולי המורים במדינת ישראל יעשו קרוס כיצד להפעיל מחשב ולהתחבר לתלמידים בצורה המיהירה ביותר.על מנת שלא יהיה ביזבוז זמן על שטיות.​
כסבתא שנכדיה למדו דרך זום בתקופת הקורונה, יכולה לספר, שהקטנים אלופים בכל הקשור למחשב.

אבי בן 1231

Well-known member
כסבתא שנכדיה למדו דרך זום בתקופת הקורונה, יכולה לספר, שהקטנים אלופים בכל הקשור למחשב.
חחחח. כאשר לי היתה פעם בעיה בנייד, עברתי אצל כל חנויות ונותני השירות לטלפונים ניידים ואף אחד לא ידע כיצד לסייע לי.
לבסוף אמר לי בעל חנות כזו: "אם יש לך נכד בן שנתיים או שכן שיש לו ילד בן שנתיים, שאל את הפעוט בקשר לבעיה הוא יפתור לך אותה מיד".
וואוווו .......... כל הפיוזים נשרפו לי, וואללה ........ הבנ'אדם צוחק עליי!!
באותו ערב ישבתי למעלה מחצי לילה עם החלטה כמו של חוני המעגל,
לא עוזב את הנייד עד שאפתור את הבעיה, ישששששששש לבסוף הצלחתי!!!

ai27

Well-known member
אני זוכר איך בתקופת קורונה המורים התגאו בכך שהם עברו בהצלחה קורס כזה

אבי בן 1231

Well-known member
אני זוכר איך בתקופת קורונה המורים התגאו בכך שהם עברו בהצלחה קורס כזה
תשמע יש מבוגרים ואפילו הרבה יותר צעירים ממני שעדיין אינם יודעים איך לבצע את כל המטלות דרך האינטרנט.
למען האמת, בהתחלה זה היה דיי קשה, אך .................. עם קצת רצון וקצת יכולת ............. וכו'.
כיום אני ממש מבצע את כל הפעולות של העסק של אישתי, תשלומים של הבית, בקשות שונות וכו', ללא יציאה מהבית ומברך את המחשב והאינטרנט!!!!

ai27

Well-known member
תשמע יש מבוגרים ואפילו הרבה יותר צעירים ממני שעדיין אינם יודעים איך לבצע את כל המטלות דרך האינטרנט.
למען האמת, בהתחלה זה היה דיי קשה, אך .................. עם קצת רצון וקצת יכולת ............. וכו'.
כיום אני ממש מבצע את כל הפעולות של העסק של אישתי, תשלומים של הבית, בקשות שונות וכו', ללא יציאה מהבית ומברך את המחשב והאינטרנט!!!!
זה לא זה. פשוט בזבזו לילדים את הזמן ושיחקו אותה שוטרים במקום ללמד

כל הזמן צווחו "עיניים למסך" עד שהילדים פשוט סרבו לשתף פעולה והפסיקו להכנס
כשאתה בבית שלך, לדרוש שתרים יד כדי ללכת לשירותם זו הגזמה.
במקום לתת יותר עבודה עצמית ושעורי בית
התעקשו שהכל יהיה פרונטלי
לא יכל לעבוד

אבי בן 1231

Well-known member
זה לא זה. פשוט בזבזו לילדים את הזמן ושיחקו אותה שוטרים במקום ללמד

כל הזמן צווחו "עיניים למסך" עד שהילדים פשוט סרבו לשתף פעולה והפסיקו להכנס
כשאתה בבית שלך, לדרוש שתרים יד כדי ללכת לשירותם זו הגזמה.
במקום לתת יותר עבודה עצמית ושעורי בית
התעקשו שהכל יהיה פרונטלי
לא יכל לעבוד
מזל שביקשו להרים יד כאשר צריכים לשרותים, ולא להוציא את הפיפיון!!!!!!!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

ai27

Well-known member
התוצאה הייתה מזעזעת.
הילדות מדווחות שמאז חל שיפור והמורת פחות גרועות בזום.

למעלה