המלאך יהוידע

max11 האחת

New member
המלאך יהוידע

שלום לפני מספר ימים הייתי אצל מתקשרת , התחלנו במדיטציה קצרה ואז היא פתחה בזה שהמלאך שלי הוא מלאך יהוידע הי א טוענת שכל מה שקורה לי בחיים האלו קשור בגלגול הקודם שלי . תאמת יצאתי קצת עם ספקות , האם היא ממציאה? האם היא כבר יודעת מה להגיד במצבים כאלו והאם באמת אפשר להגיד שכן שלכל אחד יש מלאך ששומר עליו ???. מה שכן תקשור תמיד משך אותי בחיים, אשמח לשמוע איפה הכי כדאי ללמוד את זה? תודה

Jahel

New member
אם אני לא טועה

יהוידע זוהי קבוצה ולא מלאך אחד

laleniya

New member
יהוידע-לידיעה היה כהן מבני שבט יהודה ולא מלאך

כן, לכל אחד יש מלאך
ששומר עליו. "וַיַּעַשׂ יְהוֹאָשׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינֵי ה' כָּל יָמָיו אֲשֶׁר הוֹרָהוּ יְהוֹיָדָע הַכֹּהֵן. " -- מלכים-ב יב, ג. "כן היה באותה רמה זכריהו בן יהוידע הכהן כי נאמר עליו: ורוח אלהים לבשה את זכריה בן יהוידע הכהן ויעמֹד מעל לעם ויאמר להם: כה אמר האלהים" (שם, כ"ד, 20) laleniya

laleniya

New member
יהוידע-לידיעה היה כהן מבני שבט יהודה ולא מלאך

"וַיַּעַשׂ יְהוֹאָשׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינֵי ה' כָּל יָמָיו אֲשֶׁר הוֹרָהוּ יְהוֹיָדָע הַכֹּהֵן. " -- מלכים-ב יב, ג. "כן היה באותה רמה זכריהו בן יהוידע הכהן כי נאמר עליו: ורוח אלהים לבשה את זכריה בן יהוידע הכהן ויעמֹד מעל לעם ויאמר להם: כה אמר האלהים" (שם, כ"ד, 20) כן, לכל אחד יש מלאך
ששומר עליו. laleniya

לחוות תיקשור

יקירה, זה לא ממש משנה מה שם המלאך שאיתך. העיקר להבין שיש לך הרבה עזרה בדרך החיים. כן בהחלט כל אחד מאיתנו מלווה על ידי מלאכים שומרים וגם מלאכים מדריכים. מתקשרים מקבלים הרבה ידע עבור אדם שמגיע לטיפול - ולא תמיד בוררים מה להעביר לו ומה לא. אז קיבלת שם, אבל מה שחשוב הוא שתנסי להפתח לעזרה וידע שהמלאך מעביר לך. להפתח לתיקשור אפשר לבד, בעזרת ספר ותירגול או באמצעות קורס. יש הרבה מתקשרים ותיקים שמלמדים. חשוב שתראי למי את מתחברת (כימיה עם המנחה). היתרון בקבוצה: שהתהליך מואץ. קבוצה מקבלת הרבה עזרה מלמעלה, ויש הנחייה גדולה בתהליך. כך שזה נותן את הליווי ההתחלתי ומשם תוכלי לצעוד לבד. בהצלחה ואהבה

shandror

New member
קורס תיקשור

אני מעוניינת לעבור קורס תיקשור - מה המחיר של קורס כזה? כמה מפגשים?והאם את מלמדת גם בירושלים?

למעלה