המלאך לא רוצה לטפל בי

המלאך לא רוצה לטפל בי

הייתי מטפלת אצל משהיא ברייקי ולאחר תקופה היא למדה תיקשור שהיא מתקשרת עם המלאך גבריאל\ כשבאתי לטיפול שוב היא הודיע לי שהמלאך לא רוצה לטפל בי ולא הסבירה מה אני אמורה לחשוב אול לעשות מחפשת עזרה

רותי 11

New member
מריה אין דבר כזה שהוא לא רצה לטפל בך

מעניין מה עבר על אותה מטפלת - אבל אין קשר מלאכים לא מסרבים לעזור לנו - בטח ובטח בלי הסבר. כנראה שזה היה משהו אחר לחלוטין

יקירה המלאכים

המדריכים אותנו, תמיד עוזרים לנו ומסייעים לנו בדרך החיים שלנו על פםני האדמה. מה שיכול היה להיות שם זה שהיא לא קיבלה עזרה עבורך באותו זמן. בטיפול כזה המטפל משמש כצינור להעביר אנרגיית ריפוי ממלאכים. יכול להיות שבאותו זמן היא לא קיבלה מהמלאכים אישור לטפל בך בגלל קושי להעביר דרכה את האנרגייה. הטיפול תמיד אפשרי, וגם לא בטיפול את מקבלת עזרה כל הזמן. אהבה.

tagademalhuta

New member
תגובה

קודם ברכות על פתיחת האתר. שנית- ישנם מצבים שלא כל כך ממאנים לסייע, את צריכה לבחון האם העזרה הזו צריכה להנתן על ידי מלאך? יכול להיות שהמלאך אליו פנית הוא לא זה שאמור לטפל בך, יכול להיות שאת צריכה לעבוד על עצמך לבד, להגיע לתובנות כלשהן עם עצמך, ורק אחרי זה כשתתחילי לעשות את הצעדים הראשוניים תקבלי עזרה גם מלמעלה.

אליה ל

New member
נראה לי שזו הבדיחה הכי מטופשת ששמעתי

בזמן האחרון. מה הקשר בין "מלאך" לבין טיפול ברייקי או הילינג? ממתי "מלאך" "מטפל" באנשים??? לכל אחד מאיתנו יש את הצוות שלו, אחד הוא שומר, אחד אחראי על לימוד של X ואחר על לימוד של Y, ויש גם מי שאחראי בצוות על הליכי ריפוי שונים. בכל תהליך של הילינג/רייקי הפעולה הנעשית היא תזכורת לגוף שהוא יכול לרפא את עצמו ולכן יקירתי עם כל הכבוד לאותה "מטפלת" אין כזה דבר "המלאך לא רוצה לטפל בי" ובוודאי שלא "גבריאל" - חחחח זו בדיחה חבל"ז. דרך אגב, לא ברור לי איזה גבריאל היא מתקשרת. לצורך הנושא, גם את יכולה לתקשר את גבריאל כמו גם את רפאל אוריאל ומיכאל, כל שעליך לעשות זה לעצום את עיניך, לשאול את השאלה - ותהיי ממוקדת והקשיבי לתשובה. הם עונים לכל אחד ואחת. אך מכאן ועד ל"תקשור עם ..." הדרך עוד ארוכה מאוד. סופו של דבר שאותה מטפלת איננה יודעת על מה היא מדברת וחבל. בהצלחה עם מטפל/ת אחר/ת

רותי 11

New member
אליה יש הרבה אנשים שאומרים מלאכים

לכל ישות או אנרגיה שהיא נמצאת בעולם במעבר או לא בגוף פיזי וצריך להבין שזה לא בדיוק ככה

אליה ל

New member
רותי בוקר טוב

לא הבנתי מה בדיוק רצית לומר? חסר משהו בכדי להבהיר. "יש הרבה אנשים שאומרים מלאכים........" חסרה י כאן מילת או מילות המשך בכדי שאבין. אופס' תוך כדי שאני כותבת הבנתי (אני חושבת) למה התכוונת. תראי, אין כזה דבר שאדם "אינו מוכן" לקבל אנרגיית ריפוי כשהוא מבקש אותה. ולא יכול להיות דבר שכזה שמישהו יאמר ש"המלאך לא רוצה לטפל" - נו, באמת...... סביר להניח שאותה "מטפלת" איננה יודעת בדיוק מה היא עושה ומה היא אומרת וחבל שקורים ומתרחשים דברים שכאלו. חסימות בטיפול הילינג (משמע המטפל מרגיש שהוא לא "מעביר" אנרגיה) מתרחשות כאשר המטופל שלנו למעשה אינו חפץ בטיפול וההליכה שלו למטפל הינה בכדי לעשות טובה למישהו שלחץ עליו לעשות זאת. גם במקרה שכזה ישנה אפשרות למטפל להגיע אל המטופל בתוך כדי שיחה איתו שאולי יאפשר את הטיפול. באשר למשפט שאנשים "קוראים" מלאכים לכל ישות או...." האמת היא שלי זה לא מפריע וזאת אם אנחנו מקבלים את האמירה שבכל אחד מאיתנו קיים הניצוץ האלוהי ומאחר וישנם כאן אנשים שאנו קוראים להם "מלאכים" - אז זה בסדר רק צריך לדעת עם מי אנחנו מדברים ועל מי אנחנו מנסים "להפיל תיק". במקרה שדובר בו כאן הרי שבוודאי שלא מדובר בזה שאנחנו קוראים לו המלאך גבריאל. בוקר נהדר ויום נפלא

רותי 11

New member
היי אליה אגב שאלה לי אליך

את אליה מהפורום של אילה סלם ? שנית להבין שיש מערך מלאכי שהם למעשה לא ישויות ולא נשמות זה מעגל שונה לחלוטין זה מעגל שבא ליישם להוציא לפועל את ההחלטות שמתקבלות בבריאה הם לא מדריכים אישיים או מלאכים שומרים שלנו יש אנשים שמתקשרים ו"עובדים" מול מלאכים אבל עדיין הם לא ההדרכה האישית ברמה הנשמתית שלנו. מלאך שומר זה משהו שונה לחלוטין ואנחנו לא יוצרים קשר ישיר איתו. יש לו תפקיד מסויים וזהו.

אליה ל

New member
../images/Emo140.gif לשאלה הראשונה - כן - חחח

ובאשר לשאר - כן, ישנם מלאכים, ישנם שרפים ישנם..........., ישנן נשמות ויש ישויות כאלה ואחרות ובוודאי שיש עוד כמה דברים. כעת, לגבי מה שאנחנו קוראים להם "ארכי מלאך", "מלאך עליון" ושאר כינויים מוזרים שניתנו לגמר"א - גבריאל, מיכאל, רפאל ואוריאל. מה לעשות אבל הם גם מדריכים אישיים - אומנם לא להרבה אך הם בהחלט כאלו, כשהם עושים זאת ל-12 אנשים ברחבי העולם בו זמנית ואינני מדברת כעת רק על העברת מסרים בלבד אלא גם על הדרכה אישית לוחצת במקרים כגון אלו מדובר בהסכמים טרום נשמתיים. כך שלצערי כי רב, הדברים שהבנת או למדת אינם מדוייקים מפני שישנה כפי שאמרתי לך חבורה יוצאת דופן בהקשר הזה. לגבי תקשור, גם כאן, לגבי חבורת הגמר"א - ישנה אותה חבורת 12 שיכולה לשאת ולהכיל את האנרגיה העוצמתית הזו של גמר"א ואותה יכולת הכלה היא זו שניתנת באותו הסכם טרום נשמתי. אנשים אחרים, יכולים כמו שכתבתי בהודעה אחרת לתקשר את גמר"א בשאלות ותשובות, מאחר וגמר"א עוטפים את הכדור לארבע כנפותיו, הרי שמעצם היותנו חיים כאן על הכדור אנו משוייכים אליהם ברמות אנרגטיות כל אחד ורמות האנרגיה שלו והם נושאים אותנו על כפיים אם תרצי. גמר"א הם גם ארבעת עונות השנה, ארבעת היסודות וכו'. באשר ל"עבודה מול מלאכים" - גם כאן כשאנו מדברים על גמר"א אנו מתייחסים לאנרגיית הייקום, אנרגיית אהבה. בטיפול אנרגטי האנרגיה שזורמת הינה אנרגיית אהבה/אנרגיית חיים/אנרגיית היקום - או בכל שם אחר שתקראי לה ומאחר וכך הרי שכולם "עובדים" עם המלאכים. ללא שום קשר כמובן ישנם כמובן כאלה שעובדים עם חוצנים וכו' באשר למלאך שומר - למה את חושבת שאנחנו לא יוצרים קשר ישיר איתו אם הוא יוצר קשר ישיר איתנו? בניגוד למה שמישהו כתב כאן מלאך שומר אינו מיועד רק לעולם הבא - חחח מצטערת אך זה מצחיק. המלאך השומר הוא לכאן ועכשיו והוא בהחלט יכול להראות עצמו בפני זה שהוא שומר עליו. בוודאי שיש לו תפקיד מסויים וכך גם לכל חבר אחר בקבוצת המלווים האישיים שלנו.

רותי 11

New member
אליה- לגבי הקטע המלאכי

גם אני מתקשרת את המלאך גבריאל אבל מעבר לזה יש לי עוד הדרכות כאשר אני מדברת על הדרכה אני מתכוונת לכך שמלוות אותנו הדרכות גם בתקופות החיים שלנו וגם בתקופות של בין החיים יש לנו מדריך אישי וכאשר אמרתי מלאכים שעובדים צמוד עם מלאכים יש הרבה כאלה והם איתם אבל מעבר לזה יש לנו הדרכות אישיות - אכן המלאכים עובדים צמוד עם אנשים מסויימים ומכוונים אותם מעבר להעברת המסרים כי כדי לשמש "כלי" אנחנו צריכים להיות בתדר מסוים

אליה ל

New member
אך זה לא שייך אחד לשני רותי

כמו שאמרתי יש ויש ועוד יש ומאחר וכך מדובר על קבוצת מדריכים ומלווים כשבהם ישנם כאלו שמתחלפים וישנם כאלו שאינם. בואי ונאמר שהחלק הזה של המלאכים אינו מדוייק - בהחלט הוא נכון לגביך כנראה אך אינו בהכרח נכון לגבי אחרים

למעלה