המלכה הטמאה של "הקבלה" החילונית

המלכה הטמאה של "הקבלה" החילונית

עשרות אלפי בני אדם יגיעו הערב (חמישי) לאצטדיון רמת גן, להופעה של זמרת הגויה מדונה, שפותחת סיבוב הופעות עולמי, דווקא בישראל.

לטענת אנשיה של הזמרת, הסיבה לכך שהחליטה לפתוח את מסע ההופעות דווקא בישראל, היא בשל קרבתה וחיבתה ל"קבלה", כאשר בשנים האחרונות החלה ללמוד קבלה דרך ברג מ'מרכז הקבלה'.

כלי התקשורת החרדים כמובן מתעלמים מהתרבות הקלוקלת הזו, אך דווקא ביטאון 'העדה', של העדה החרדית, מפרסם ידיעה בעמוד הראשון נגד הזמרת ובואה לארץ הקודש.

"שוב הופעות מבישות בארה"ק בחסות 'כת הקבאלה'", זועקת הכותרת בביטאון, בכתבה המוחה על בואה של הזמרת להופיע בארץ, כמו גם על רצונה לבקר בקברי צדיקים, כביכול בהקשר של הקבלה אותה היא לומדת.

"ציבור היראים תושבי הגליל ועיה"ק צפת", נכתב בכתבה, "נתחלחלו בימים אלו שוב על החרפה שבהופעתה הפרובוקטיבית של מפורסמת זמרת גויה המטיפה ל'דת הקבאלה' וקשורה לד"ר ברג שכבר הוחרם ע"י גדולי ישראל, ובימים אלו הגיעה שוב לקיים 'מסע הופעות' משוקצות, כאשר בין היתר צפויה להגיע לקברי צדיקים בטבריה ובצפת, להמיט חרפה על המקומות הקדושים".

כתב הביטאון מדווח כי "במוצאי החג הייתה אמורה להגיע לערוך תיפלה בבית החיים בצפת וכן בקברי צדיקים בטבריה, כל זאת בליווי פמליה גדולה ואבטחה כבדה אלא שבעקבות מחאת תושבי הגליל בראשות רבני צפת וטבריה, נדחתה התוכנית למועד אחר".

בנוסף, נטען בביטאון כי "התקבלה בדאגה הידיעה כי ברצונה של אותה גויה לרכוש דירה בעיר צפת, וכן להמשיך יצור גימיקים סביב ה'קבלה' ההזויה והמסורסת שלהם המהווים קוץ מכאיב וגורמים לזעם גובר בקרב ציבור יראי ה'".

מקור:
http://www.kikarhashabat.co.il/העדה-החרדית-נגד-הזמרת-הגויה.html

יוסף 35

New member
לא ברור לי

מה אתה רוצה ממנה ?
להזכירך אנחנו עדין לא חיים במדינת הלכה ובעזרת ה' גם לא נחיה אף פעם !
ואם לא מוצא חן בעיניך לשמוע את המוזיקה שלה אז אל תשמע ,
ורק לידיעתך מדונה היא אחת מאוהדות ישראל הגדולות בעולם ובגדר חסידת אומות העולם .

לא יאומן איך מיעוט קטן של קיצונים מנסה להשטלת בכוח על החברה החרדית..
אנשים מהסוג שלך עוד עלולים להרחיק מאיתנו את כל החברים שעוד נשארו לנו בעולם .

ובעזרת ה' גם לא נחיה אף פעם במדינת הלכה?

אתה שם לב לתרתי דסתרי (דבר והיפוכו- סתירה) שבדבריך?

אתה רוצה שבעזרת ה' כדבריך נלך בניגוד לרצון ה' ?

מי נתן לדעתך את מצוות ההלכה לעם ישראל ?

רמז:
"וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה, עֲלֵה אֵלַי הָהָרָה--וֶהְיֵה-שָׁם; וְאֶתְּנָה לְךָ אֶת-לֻחֹת הָאֶבֶן,
וְהַתּוֹרָה וְהַמִּצְוָה, אֲשֶׁר כָּתַבְתִּי, לְהוֹרֹתָם." (משפטים פרק כד פסוק יב)

SALVADOR N

New member

לאף אחד אין בעלות על הבורא .
אסור לתת לקיצוניות לנצח..אני מאמין שרוב הציבור החרדי לא מסכים עם האנשים האלה ולכן הכתבה הזאת צצה רק בעיתון אחד .

כל הציבור החרדי לדבר ה' מסכים עם זה

וזה הופיע בכמה אמצעי תקשורת חרדית כגון:

עיתון 'העדה' שבציטוט,

וכן 'בחדרי חרדים':
http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=41251

וכן ב'כיכר השבת':
http://www.kikarhashabat.co.il/העדה-החרדית-נגד-הזמרת-הגויה.html

ובאלה שזה לא הופיע זה היה רק מהסיבה שנאמרה בכתבה בכיכר השבת, שהתקשורת החרדית לא רוצה לתת במה לטומאה והפריצות הזו.

שבוע טוב.

SALVADOR N

New member
קשה לי לאמין שכל הציבור החרדי

מסכים לגלוי השנאה והגזענות האלה .

"נתחלחלו בימים אלו שוב על החרפה שבהופעתה הפרובוקטיבית של מפורסמת זמרת גויה המטיפה ל'דת הקבאלה' וקשורה לד"ר ברג שכבר הוחרם ע"י גדולי ישראל, ובימים אלו הגיעה שוב לקיים 'מסע הופעות' משוקצות, כאשר בין היתר צפויה להגיע לקברי צדיקים בטבריה ובצפת, להמיט חרפה על המקומות הקדושים".

לא שאכפת לי מברג מה שמקומם אותי זאת ההסתה נגד הזמרת ונגד לא יהודים בכלל שמופיע בימים אלה בקרב הקיצונים בעולם החרדי ..
ותן לי לשאול אותך שאלה..האם את מתנגד לספר "תורת המלך" שמסית בצורה פראית נגד לא יהודים או שמה אתה תומך בו ?

אז זהו שזה לא שנאה וגזענות

אלא סלידה וחלחלה מטמאה משוקצת על פי היהדות וההלכה, וקל וחומר על פי הקבלה, שלומדת ומדברת על כביכול לימוד "קבלה", ורוצה לטנף מקומות קדושים וקברי צדיקים בנוכחותה כגימיק ופרסום למכון ל"קבלה" של השרלטנים לבית ברג שר"י, שמעוותים ומסלפים את הקבלה והיהדות למטרות זרות של כסף פרסום וכבוד.

וה' יצילינו מהשרלטנים ושלוחיהם, הסלבס הטמאים.

SALVADOR N

New member
תענה לי בבקשה אל השאלה בלי להתחמק

האם אתה תומך או מתנגד לספר "תורת המלך" ?

לדעתי כל הנושא הזה נובע משנאה במסווה של קנאות דתית
אתה יכול לשאול את העם האיראני איך הכל התחיל ברצון להגיע למדינת הלכה דתית ונגמר איך שזה נגמר לצערנו .

האם אתה רוצה שנגיע למצב העגום הזה ?
ומה קשור כאן ברג ושאר החברים שלו ?? יש כאן עניין עקרוני על יחס הקיצונים החרדים לאנשים אחרים וגויים בפרט..אז תפסיק להתחמק ותענה בבקשה על השאלות .

ושוב אני שואל אותך
האם אתה תומך או מתנגד לספר "תורת המלך" ???

לא מכיר את הספר הזה ברוך ה'

רק יודע שהוא לא קשור לחרדים, אלא לדתיים לאומים, שהם גם כן מבולבלים בכל מה שקשור ליהדות, כמו החילונים.

ול-"קיצונים" כדבריך, או כפי שאני מגדיר אותם החרדים לדבר ה', אין שום דבר נגד אנשים אחרים וגויים, רק נגד מתחזים למקובלים למיניהם שמשפילים ומטמאים את הקדוש ביותר לנו, ומעוותים ומסלפים את הקבלה והיהדות למטרות זרות כאמור. ועל זה ורק על זה כל הדיון פה בשרשור.

לילה טוב.

SALVADOR N

New member
נגיד שאתה לא מכיר

אז עכשיו אתה כן מכיר..ומעניין אותי לדעת מה דעתך בנושא הספציפי הזה ..
ועוד משהו רק תסביר לי איך בן אדם נאור ושוחר שלום כמותך מסכים עם מה שמופיע בידיעה

"נתחלחלו בימים אלו שוב על החרפה שבהופעתה הפרובוקטיבית של מפורסמת זמרת גויה המטיפה ל'דת הקבאלה' וקשורה לד"ר ברג שכבר הוחרם ע"י גדולי ישראל, ובימים אלו הגיעה שוב לקיים 'מסע הופעות' משוקצות, כאשר בין היתר צפויה להגיע לקברי צדיקים בטבריה ובצפת, להמיט חרפה על המקומות הקדושים".
בנוסף, נטען בביטאון כי "התקבלה בדאגה הידיעה כי ברצונה של אותה גויה לרכוש דירה בעיר צפת, וכן להמשיך יצור גימיקים סביב ה'קבלה' ההזויה והמסורסת שלהם המהווים קוץ מכאיב וגורמים לזעם גובר בקרב ציבור יראי ה' "

בלי קשר לברג ותורתו..זאת לא גזענות להגיד את כל מה שנאמר שם ??
האם אתה לא חושב שגויים שווים ליהודים בתור בני אדם ?
ובכלל האם אתה מבין שדיבורים כאלה יכולים להוביל לאנטישמיות ?

לגבי "הידיעה" כבר עניתי לך בתגובה הקודמת

לגבי הספר, שוב, לא קראתי או למדתי אותו, ודעתי כלפיו היא כדעת גדולי ישראל שאמרו שמצד אחד מה שכתוב בו זו דעת ההלכה וחז"ל, ומצד שני מדובר שם על הלכות שלא נוהגות היום כל עוד שאנו בגלות, וכל עוד שהמשיח לא התגלה והקים את בית המקדש והחזיר את כנסת ישראל והסנהדרין ונלחם את מלחמות ישראל, ולכן אין מה לפרסם את ההלכות האלה ולדבר עליהם עדיין היום ולהרגיז בכך את הגויים.

SALVADOR N

New member
בוא תראה מה אומר רמב''ם

"וכל הדברים האלו של ישוע הנצרי ושל זה הישמעאלי שעמד
אחריו אינן אלא לישר דרך למלך המשיח ולתקן את העולם
כולו לעבוד את ה' ביחד"
משנה תורה, ספר שופטים, הלכות מלכים

ועוד הוא כתב :

"לא נתאוו הנביאים והחכמים ימות המשיח--לא כדי שישלטו על כל העולם,
ולא כדי שירדו בגויים, ולא כדי שינשאו אותם העמים, ולא כדי לאכול ולשתות
ולשמוח: אלא כדי שיהיו פנויין בתורה וחכמתה, ולא יהיה להם נוגש ומבטל,
כדי שיזכו לחיי העולם הבא, כמו שביארנו בהלכות תשובה."

יפה, והוא שאמרנו בתגובה הלפני אחרונה

ל-"קיצונים" החרדים לדבר ה', אין שום דבר נגד אנשים אחרים וגויים, מלבד שרלטנים שמתחזים למקובלים למטרות זרות, ושלוחיהם הסלבס הפרובוקטיביים.

למעלה