המלצה חמה-לוהטת

Talia E

New member
המלצה חמה-לוהטת../images/Emo70.gif ../images/Emo97.gif

חזרתי עכשיו מההצגה שבה מככבת אוריה - והיה פשוט מדהים
גם בלי קשר לאוריוש המקסימה והמופלאה, ששיחקה פשוט מעולה - ההצגה עצמה היא נהדרת! המחזה מדליק, הליהוק מצוין, המשחק מ-ש-ו-ב-ח וכל פרט ופרט היה מוקפד ובמקום. היה ניכר שעבדו על ההצגה הזו הרבה ועם כל הלב - ואני ממש ממליצה ללכת! ההצגה מופיעה גם מחר ומחרתיים ואני משוכנעת שאוריה מאד מאד תשמח לראותכם שם - אז אם התלבטתם, מבחינתי אין מה להתלבט

lexigali

New member
בהחלט.

תמיד כיף לקרוא, ותודה וכל הכבוד על העשיה וההתמדה שלכם, צוות העיתון.

F l o r 1

New member
יש מישהו שנוסע היום להצגה?

מת"א (עם רכב) ? או מחר. גם הולך

avima

New member
חוויות מההצגה שנתנה אוריה

לאור הזמנת אוריה וההמלצה של טליה שכנעתי את אישתי והלכנו לראות את ההצגה. קצת על הרקע הצגת בית ספר תיכון - בכניסה לאולם עומדים המוני בני נוער ,ואנחנו, מרגישים ממש לא שיכים ולא במקום. נכנסים פנימה - המקום קטן מאוד ודחוס בטרוף רוב האנשים עומדים ואין אפשרות לזוז המזגן היחיד לא עומד בעומס וחם ומחניק מאוד התפאורה והתלבושות בהתאם להפקה בתקציב "ענק" של בית ספר - די מונוטוני. אבל מנגד עומד צוות שחקנים מדהים, מוכשר בטרוף שמרתק את הקהל במשך שעה (מדי פעם הצצתי על הקהל לראות את תגובתו). הייתי במספר הצגות "מקצועיות" בחיי וההצגה הזו מבחינת יכולת השחקנים משתווה להם בקלות. במיוחד אוריה מגוון הרגשות וההבעות שהיא מצליחה לתת, מעבירה ללא מילים תחושות על רצף - החל בתעוב דרך הפתעה והנאה וכדומה היו מופלאים בעניני כול הכבוד.

למעלה