המלצה: יוגה

2קשת

New member
המלצה: יוגה ../images/Emo45.gif

אם אתן זוכרות, לפני שבועיים חזרתי לחוג היוגה שלי מההריון הקודם, ויצאתי ממנו קצת מרוסקת. מעז יצא מתוק הפעם, כי בשבוע שעבר ניסיתי מקום אחר, והיה נפלא, גם מקצועי מאוד וגם מדריכות סופר רגישות ונחמדות. לדעתי מאוד כדאי בהריון, כי זה שומר על היציבה, מאריך ומחזק את השרירים, עוזר להכין את הגוף ללידה, משפר את הנשימה ועל הדרך גם מרגיע מאוד. השיטה הספציפית שאני מחבבת נקראת "איינגר יוגה", ואני מרוצה ממנה כי נעזרים לתמיכה בכריות וברצועות מהקירות וככה לא מאמצים את מה שלא צריך. מותר החל משבוע 15, למי שמעולם לא עשתה יוגה רצוי להתחיל לפני שבוע 22. שני המקומות ש"דגמתי" בת"א, אני אשמח לתת פרטים במסר לכל המעוניינת!

יש המלצה ליוגה באזור הפרובאנס../images/Emo8.gif

אני כל כך רוצה למצוא איזה חוג, משהו כמו יוגה לנשים הרות, פעיליות בבריכה לנשים הרות, משהו כמו שק איגרוף להוציא תיסכולים
, להירגע ואין כאן
, ואם יש אז זה ככ רחוק או יקר להחריד , אז אם יש לך איזה רעיון, רק תגידי

מי שחי באיזור פרובאנס לא צריך יוגה!

מה שהוא צריך זה לבוא לחודש לארץ, להטען במצב הרוח הלאומי ה"משובח" ואז לחזור לפרובנס ולהרגיש כמו בחוג יוגה מתמשך... טוב, זה לא באמת, כמובן...אני חושבת שזה חלק מן העובדה שיש הרבה פחות ילודה בארופה מאשר בארץ, כך שהקוק הזה מעט פחות מפותח. אבל שק אגרוף אני בטוה שתוכלי למצוא (אם את לא מוצאת, אני יכולה להטיס אליך את בעלי...) מעריצה אותך על היכולת להתמודד עם כל כך הרבה, כל כך רחוק. יודעת שאת יכולה

דווקא לא מצליחה כל כך להתמודד

ובעלי המסכן הוא השק האגרוף שלי, אז תשאירי את בעלך בשבילך לשעת הצורך
שיהיה בוקר נעים, מקווה גם בשבילי כי הבור הזה קצת צולע מבחינת מצב הרוח

צולע מסיבה מיוחדת או שסתם

בוקר כזה עם מצב רוח שמתנפל ללא סיבה
אולי תנסי לשמוע שירים אהובים? מקלחת נעימה? צעידה קטנה בחוץ עם לנשום עמוק ולהביט בכל עץ ולהבין שיש לו שורשים ולדעת שגם היום ה
זורחת במיוחד בשבילך ובשביל ה
? ובעלי באמת שימושי לי מאוד, אבל הוא מאוד חרוץ ויכול להיות שימושי גם לך וגם לי.
ונשיקות לך

תודה על הדאגה הכנה ../images/Emo24.gif

- כן זה התחיל צולע כי התעוררתי ב- 04/30 בבוקר מהנחירות של בעלי העייף. - כי הדבש אתמול לא זזה כל כך, אז התחלתי כמובן לחשוב והפאניק אטק התחיל לעבוד שעות נוספות שמא, אולי שוב פעם חוזרים לאחור? - אחרי ששתיתי את הקפה של הבוקר עם קרואסון טעים ויצאתי החוצה למרפסת הנחמדת שלי והבטתי בהתחלתו של יום, התחלתי קצת לחייך, ולאחר עמה שלוקים, הדבש התעוררה
ונתנה לי בעיטות קטנות ומתוקות כאילו היא באה להגיד לי "אל תדאגי יהיה בסדר" ואחר כך החיוך נמרח על שפתותיי ודמעות ההתרגשות ואז יכלתי לנשום עמוק ולראות את שפשוט כבר
בחוץ והכל נראה טוב יותר. עד ההתקף הבא. ותודה על ההשאלה , לקחתי אותה לתשומת ליבי ואני לא מבטיחה להחזיר. המוני חיבוקים לך ולמדהימים שלך {במיוחד למופלטה}

galorel

New member
../images/Emo57.gifאת צודקת

שלום, אני חדשה פה, זה נכון מה שרשמת, יוגה מאוד מומלץ רק שיש תרגילים שלנשים בהריון אסור לעשות. אחותי עשתה יוגה בכל חודשי הריונה פשוט היא נזהרה לא לעשות תרגילים קשים לנשים בהריון. דרך אגב אפשר לחפש באינטרנט ולמצוא תרגילים לנשים בהריון. למרות שאני ממליצה ללכת למדריך או מדריכה. שנה טובה ומתוקה

למעלה