המלצה לאוכל RENAL טעים + התייעצות לגבי בדיקות

yanivb55555

New member
שלום ,

אשמח להמלצתכם לאוכל RENAL ( עבור בעיות כליה) שטעים לכלבים . הכלבה מפונקת באוכל , ועד לפני חודש וחצי אכלה אוריג'ן .

יש לי כלבת טרייר מעורב , בת 14 .
מעוקרת , מגודלת באהבה , שמחה ובמצב פיזי/ כושר טוב מאוד.

מזון - ORIJEN adult .
לפני 9 חודשים התחילה בעיה שבשינה לעיתים היה בורח פיפי . רק בשינה. לקחנו לבדיקות דם ושתן והכל היה תקין . המליצו על PPA לטיפול בבריחת שתן , אבל החלטנו לחכות . בינתיים הורדנו אותה הרבה יותר - כל שעתיים שלוש , ובערב ממש לפני השינה .

לפני חודש וחצי , התכיפות של "הפספוסים" גדלה משמעותית . פנינו לווטרינר באיזור מגורינו לבדיקות לפני PPA . שתן יצא תקין אבל בבדיקות דם המדדים של הכליות יצאו לא תקינים ( התחלה של כשל כלייתי ) . הם המליצו על מעבר של Royal canine renal לחתולים , כי הוא יותר טעים. ובנוסף עירוי סיילין תת עורי פעם בכמה ימים .

לפני כמה ימים הלכנו לעשות בדיקות דם חוזרות , אצל הווטרינר הקבוע , לראות אם יש שיפור.
הווטרינר אמר שאוכל renal לחתולים לא מתאים לכלבים . וצריך להחליף לאוכל לכלבים בלבד .
כמובן ש orijen שעשיר בחלבון , היא כבר לא מקבלת.
בבדיקות הדם , שיצאו אחרת לגמרי מהבדיקות הקודמות ( לא ברור לי למה התוצאות לא אבסולוטיות וכל מכונה נותנת תוצאות וספים שונים ) עדיין קיימת אי ספיקת כליות .

אני מחפש אוכל renal לכלבים שהוא 'טעים' ושלא אצטרך להילחם ולשחד אותה שתאכל .
תוך חודש וקצת היא ירדה מ 6.7-6.8 קג' ל 6.4 , וזה עוד לפני תספורת .

תודה על עזרתכם .

yanivb55555

New member
מצב תוצאות בדיקות הדם .

הpdf - בדיקות מלפני כמה ימים .
קבצי תמונה - בדיקות מפברואר

תודה על עזרתכם

קבצים מצורפים

• DOC-20230328-WA0009.pdf
    KB 540 · צפיות: 0
  • IMG-20230220-WA0015.jpg
    IMG-20230220-WA0015.jpg
    KB 79.2 · צפיות: 0
  • IMG-20230220-WA0016.jpg
    IMG-20230220-WA0016.jpg
    KB 91.8 · צפיות: 0

yanivb55555

New member
שאלה נוספת - הווטרינר הציע לעשות אולטראסאונד.

האם יש לזה ערך מוסף מבחינת הטיפול מעבר לשינוי המזון ?

היא חיה חיים טובים מאוד ומבחינתי היא תמשיך לחיות באיכות חיים גבוהה .
הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה להתעלל בה בכל מיני בדיקות ודקירות שאין בהן ערך מוסף .
אני מניח שניתוח בגיל 14 עלול לגרום יותר נזק מתועלת .

למעלה