המלצה על אופנייםמעד 3000שח

המלצה על אופנייםמעד 3000שח

שלום לכולם,
אשמח לקבל המלצות על אופני הרים עד 2500-3000 שח.
אני בגובה 1.94מ עם כושר גופני לא רע, מעולם הריצה.
אני רוכב מתחיל ומטרת הרכיבה למסלולי שבילים וקצת הרים.
בעיקר ארצה אופניים שיחזיקו זמן ולא ארצה להחליף עוד שנה שנתיים.
תודה

zoharzafon

New member
המלצות

תקציב - זכור להשאיר בצד כסף לקסדה,משאבה,כפפות רכיבה, מתקן לבקבוק,בקבוק,חומר נגד פנצ'רים בפנימיות.אחרי זה ישארו לך 2,300-2,600 ש"ח לאופניים חדשים. זה לא הרבה אבל מספיק לדגם לא רע להתחלה.
אופניים - זנב קשיח(ללא בולם מאחור) גם כי אתה לא צריך וגם כי אין לך כסף
גודל גלגל - זה עניין של העדפה אישית אבל השוק מכוון היום ל27.5 או 29 , לרוכב מתחיל אין העדפות ולכן לדעתי שניהם יהיו טובים לך, לך על האופניים ש"יעשו" לך את זה
מערכות וחלקים - בתקציב הזה אין הפתעות, הכל יהיה פשוט. וודא שהשלדה מתאימה לך בגודל ( אני חושב שאתה XL אבל יש הבדלים קטנים במידות בין החברות השונות) , כמובן חישוקים בעלי דופן כפולה, בולם קדמי כנראה במחיר הזה יהיה קפיץ , וודא שהוא של חברה מוכרת ( לא ZOOM ודומיו),
חנות - קנה מחנות אמינה, אתה יכול לבדוק בפורום או במקומות אחרים ותהיה נגישה לך לטיפולים, אצל רוב היבואנים ניתן לעשות כרטיס מועדון שיתן לך הנחה של 300-500 ש"ח מסכום הקניה הראשוני שלך(לפי תקציב של 3,000 ש"ח ), אחרי עלות כרטיס המועדון זה עדיין משתלם
אל תשבור את הראש יותר מידי , אלו אופנים ראשונות ובסיסיות לא תרגיש בהבדלים משמעותיים בין הדגמים השונים

kr21

New member
תשקול יד שניה

אם יש חבר שיכול לסייע לך או אולי מכאנאופן שיבצע לך בדיקה לאופניים לפני קניה, אני מציע לך לשקול אופניים יד שניה. יש היצע מאוד גדול ובין היתר גם מציאות מעולות. עזרתי לחבר וקנינו ז"ק מצוינות ושמורות מאוד.
בתקציב שלך תקבל אופניים מאוד בסיסיות מבחינת המכלולים.
לדעתי שווה בדיקה

לילית86

New member
אמנם קצת חורג מהתקציב

אבל יש אתר בשם idgu שמוכר אופני הרים מחו"ל (צירפתי לך קישור), במחיר הרבה יותר זול ממה שמצאתי בארץ. אז זה לא בדיוק בתקציב שהגדרת לעצמך, אבל מדובר באופניים מאד איכותיים, שיחזיקו לך מעמד שנים רבות.

zoharzafon

New member
לא ברור לי

עד כמה רציני זה לייעץ לרוכבים חדשים ביום בו נרשמים לתפוז,
אבל גם בהנחה שיש כאן עצה טובה,
לא בטוח שהיא מתאימה לרוכב חדש שבסך הכל יש לו כ 2,500 ש"ח לאופניים עצמם והוא לא ממש מבין לא במידות , לא בתנוחת רכיבה נכונה , לא יכול לשבת ולנסות אם זה נוח לו.
וכל זה כמובן בהנחה שהאתר המופלא גם מרכיב את האופניים בבית ולא משאיר בדלת חבילת קרטון עם אופניים מפורקי

לילית86

New member
מקבלת את ההערה לגבי המחיר

לגבי ההרכבה- מניחה שמי שמזמין מחו"ל יצטרך לקחת את האופניים להרכבה בחנות אופניים, אבל זו כבר השערה שלי.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

למעלה