המלצה על להקה ממש מגניבה

Manic Subsidal

New member
המלצה על להקה ממש מגניבה

קניתי אתמול באוזן השלישית את הדיסק stuck mojo - declaration of a headhunter לא הכרתי את הלהקה... קניתי רק כי זה היה ממש זול מסתבר שעליתי על משהו טוב, ניו מטאל מאוד "עצבני" אבל גם מאוד קליט ופופי והרבה נגיעות ראפ. יש הרבה סולואים וקטעים מלודיים כאלה של גיטרות שנותנות לאלבום תחושה ממש של הבי מטאל... אבל בצורה מודרנית יותר. קיצר... דחפו את זה לדאונלואוד ליסט שלכם.

maxbass

New member
../images/Emo4.gif

לא יודע, אני שומע עכשיו את האלבום.. המממ... לא משו, כאילו, לא מעניין כזה, יש כלים ופוטנציאל, אבל הוא מנוצל בצורה משעממת, יעני, הם לא עושים דברים חדשים, או מקוריים.. לא יודע, לא התלהבתי

Manic Subsidal

New member
למצוא משהו מקורי בניו מטאל

או בכלל במוסיקה של היום זה ממש קשה. אני פשוט חושב שהאלבום נשמע טוב, אני די חורש עליו מאז שקניתי שזה כבר אומר משהו. עניין של טעם אחרי הכל

BENNY66

New member
אלבופ פגז

הזמנתי מחו"ל את כול האלבומים שלהם להקה טובה אולי יעניין אותך MERAUDER DOWNSET E TOWN CONCERT

maxbass

New member
למשל

האחרון (מהשנה) של הד פי.אי. ממש מקורי ומגניב (חוץ מהמילים) שילוב בין פאנק רוק, מטאל קור וראפ

BENNY66

New member
גם הפצצות האלה

machine head-Through the Ashes of Empires biohazard-Urban Discipline hatebreed-Perseverance merauder-Five Deadly Venoms +brutality downset-downset clawfinger godsmack paw-dragline white zombie-La Sexorcisto-Devil Music Vol דיסק משנת 92 שלא שמעתי עד היום דיסק שמתקרב לקצב שיש בו דיסק מספר 1 אצלי

fooguy

New member
גם כן

סתם להקת ראפ מטאל מעפנה שעושה מה שכולם עושים רק יותר מעפן מה עושים מלהקה כששיר אחד עולה לסבב שידורים. גם כן... וכל שאר הלהקות, מה רק כיימאירה זה אנע ערף בוא נגיד סבבה כי יש להם יציאות, מה זה הבריד המעפן הזה בחייכם, תפגינו טיפה רצון לשמוע מוזיקה טובה...!

fooguy

New member
המממ אנע ערף

dillinger escape plan meshuggah the bled tower of power ל- MUDVAYNE היו כמה יציאות נחמדות בעבר DEFTONES רק כי זאת להקת ילדות, אז חייבים לאהוב dennis chambers brand - X brecker bros. קצת גיוון בחייכם, עזבו שטויות.

maxbass

New member
אני שמח על היהירות שלך

שאומרת בעצם שמי שחושב שהד פי אי זאת להקה טובה הוא טועה... בכל מקרה, תביא המלצות משלך

למעלה