המלצות טיפים לסביבת פיתוח לפאלם

מענדי

New member
המלצות טיפים לסביבת פיתוח לפאלם

בתשובה לשאלה שלי באיזה שפה הוא כותב, כתב yoovee את ההודעה הזאת לינק להודעה המלאה השפה שאני משתמש בה כרגע היא פסקל, שבה אני מרגיש "הכי בבית" עוד מימי ה-DOS...הפורט שקיים לפאלם הוא במקרה או שלא במקרה אחד המהדרים (compiler) היעילים ביותר לסביבת הפאלם (ואת זה גם אישר Dmitry...) ואף שיחררתי לא מעט ספריות מתורגמות של ה-SDK לפורמט זה (זמינות באתר הבית: http://ppcompiler.org/?lng=en). עם זאת, ה-PP (פסקל לפאלם) אינו נטול חסרונות: - הצורך המייגע לתרגם כל פונקציית SDK כפי שהזכרתי לעיל. - ההידור מתבצע על המכשיר בלבד (אפשרי ומומלץ גם בסימולטור), כך גם בניית הפקדים (ע"י BIRD). - הזכרון המוקצה להידור הינו מוגבל, ולעיתים קרובות מדיי מאלץ פיצול של הקוד לחתיכות קטנות ע"מ שיצליח. אי לכך ובהתאם לזאת אני שוקל בימים אלו ממש לנער את האבק מהתאים במוח שלי שאחראיים על שפת C, ולהשתמש ב-SDK של פאלם בתצורתו הטבעית... סביבת הפיתוח שאני שוקל היא PODS החינמית של פאלם עצמם, אם כי אני קורא רק ביקורות רעות עליה. מאידך, סביבת הפיתוח המומלצת ביותר לפאלם שזוכה לשבחים מקיר לקיר, גם היא C - מדובר ב-CodeWarrior שננטשה בגירסה 9 שלה אבל עדיין עולה כ-400$ ומועדפת ע"י כל המפתחים "הרציניים" (או פשוט כאלו שמשחררים Sharewares למחייתם...) למשהו יש משהו להוסיף אולי עוד המלצות

למעלה