המלצות

המלצות../images/Emo192.gif

אז מכיוון שאנחנו כה עשירים ומלאי רצון טוב לתת לאחרים מעצמנו. תפתח פינה שבועית של המלצות.. ומה זה כולל? דיסק טוב - ספר טוב - (בכללי או שקוראים בדיוק, אם אין רעיון) מקום לטייל בו - תמונה נחמדה שמצאתם - שיר - ציטוט - וכל דבר שרק תרצו ותעלו בדעתכם! יאללה, נתחיל

אקח את הצעד הראשון../images/Emo9.gif

אז דיסק - לא שמעתי מוזיקה מספר ימים, מכיוון שהאוזן שלי לא יכולה לשאת בזה, לא הייתה יכולה נכון יותר לומר. ולכן היום שמתי לי את "אולי זה אני" של יוני בלוך.. לזכור מה אני כ"כ אוהבת בו. מי שלא מכיר - זאת המלצתי הראשונה פה בפורום. ספר - אמליץ על ספר שסיימתי לקרוא לא מזמן, של רון לשם. "אם יש גן עדן". הוא גם די רב מכר וכאלה ויצא לפני פחות משנה. הוא ממש טוב, ממכר ומכניס לעולם אחר שלפעמים לא נכנס אליו אם לא דרך ספר. מהדברים שמעדיפים לא לשמוע וזה כ"כ מרתק, אמיתי וכואב ויחד עם זה סוחף. אני בלעתי אותו ביומיים. טיול - למרות שזה לא יתאפשר להרבה מכם בזמן הקרוב, ואולי גם לא הרחוק מכיוון שזו מדינה נורא יקרה. אבל נורווגיה, ללא ספק! אפילו אוסיף תמונה לשם הנאה:) שיר - "אתה אף פעם"/מירי מסיקה

ישן^^

הוא גם היה מתופף שלו בהופעות תקופה לא קצרה. וניתן לראות אותו בקטע 100מם ב"נחלה של אדי" באתר של יוני.

jony543

New member
יאללה

דיסק טוב - radiohead - ok computer ספר טוב - (בכללי או שקוראים בדיוק, אם אין רעיון) הנסיך הקטן מקום לטייל בו - ארץ ישראל תמונה נחמדה שמצאתם - אין שיר - even flow של פרל ג'ם ציטוט - אין לי כוח היה לי יותר מדי מזה היום

אני../images/Emo199.gif../images/Emo85.gif

דיסק טוב - דפנה והעוגיות-דפנה והעוגיות
ספר טוב - (בכללי או שקוראים בדיוק, אם אין רעיון)-משהו לרוץ איתו/דוד גרוסמן. מקום לטייל בו -
לא יודעת אם לטייל, אבל לפני כמה ימים, המורה שלנו לשל"ח שאל אותנו אם אנחנו יודעים מה הראשי תבות של של"ח, אז ילדה אחת אמרה: "שב לאבול חמין"
תמונה נחמדה שמצאתם - פאדאם שיר - "לנו לנו"
, "איך"
ציטוט - ג'קו המלךךך
עפתי לראות רע"כ

S m e l l y Cat

New member
ווי

דיסק טוב - The Mysterious Production Of Eggs של Andrew Bird האלוהי והשמיימי והמדהים והמקסים והנפלא. וFuneral של Arcade Fire ספר טוב - (בכללי או שקוראים בדיוק, אם אין רעיון) אין לי.
אבל אני קוראת God's Mountain לבוקריפורט באנגלית כרגע:| זה חמוד מקום לטייל בו - ישראל שיר - כל השירים מהאלבומים למעלה.. וחוץ מזה A Loverless Bed וChicago של Sufjan Stevens

אללה המלצות

דיסק טוב- אני ממש אוהב את Raindance של Gryphon. הם באמת אחת הלהקות המגניבות, שיש להן סאונד מעולה. אני לא יודע עליהם שום דבר חוץ מזה. מה שהם מנגנים דרך אגב זה רוק-פולק מגניבי כזה. אינסטרומנטלי בעיקר וקצת פרוגי האמת. ד"א, הדיסק הספציפי הזה שלהם כולל גרסאת כיסוי לשיר Mother Natures Son של הביטלס. ספר טוב- המ... לאידע.אתגר קרת זה טוב... אבל בזמן האחרון? לא קראתי משהו שאני יכול להגדיר כממש טוב ברמה של להמליץ עליו. שיר- המ... יאללה נלך על Tomarow never knows של הביטלס. כן, להמליץ על ביטלס זה קקי כי כולם כבר מכירים אבל זה שיר שממש שווה להקשיב לו...

למעלה