המלצות

dukeyness

New member
המלצות

אני מכיר את Hangar 18 והוא שיר סבבה... למישהו יש המלצות לשירים נוספים וטובים של Megadeth?

M e n s R e a

New member
הייתי ממליץ לך ללכת על אלבומים

יש כמה שהם פשוט מצוינים. בכלל השלושה מאותה התקופה, תחילת שנות ה-90, הם אגדה. כלומר Rust in peace, Countdown to extinction ו-Youthanasia. יש שם כ"כ הרבה שירים טובים, שחבל יהיה להמליץ על שירים בודדים.

Good Mourning

New member
לדעתי דווקא כדאי שתלך על שלושה אלבומים

מוקדמים: Peace Sells...But Who's Buying?, So Far, So Good...So What! & Rust In Peace. אלבומים מעולים.

ממש לא...לא חסר שם כמה שירים טובים!!

טוב כל אחד וטעמו... אגב האלבומים הראשונים שהמליצו לך פה מעולים אז אני לא אחזור על מה שאמרו, מן הסתם... אני אישית אוהבת הכל מהכל אבל אם תלך קדימה יותר בשנים יש את The System Has Failed שהוא מעולה לדעתי וגם האלבום האחרון United Abominations שניהם מומלצים מאוד בנוסף למה שכבר המליצו לך כאן, בכל אלבום יש שירים טובים אז אם יש לך זמן וסבלנות תשמע הכל
תיהנה!

Good Mourning

New member
על מה אתה מדבר? אומנם ישנם כמה שירים

שאכנה אותם "לא משהו", כגון 502, אנארכי וליאר, אך מצד שני התוספת הענקית היא אין מיי דארקסט האוור- שזה אחד המעולים שלהם, יש את Into the lungs ויש את Hook in mouth. עכשיו, האם הם "זוועה"? (שאלה רטורית- לא.)

M e n s R e a

New member
האמת היא, שהוא גם לא ממש הפייבוריטי שלי

אבל In my darkest hour והקאבר לאנארכי פשוט מעולים בעיני, אז לא הייתי קוטל אותו.

Roy1232

New member
האמת שdarkest hour הוא השיר הטוב היחיד...

אני מפריד אותו משאר האלבום ומכליל את שאר השירים כשירים לא משהו. האמת שהסאונד של שלום מוכר ממש תלוש מההתפתחות מוזיקלית שמגה עברו מאז הריגה היא העסק שלי (שזה אלבום שמזכיר לי את מיידן יותר מאת מטאליקה ושאר הת'ראש). יש בו משהו יותר אלטרנטיבי, פרוגרסיבי משהו (my last words) ופתאום מייד אחריו מגיע אלבום עם סאונד של משאית זבל שחורקת על הכביש... מוזר ביותר. העיקר שקיבלנו אחרי את החלד בשלום

למעלה