המלצות......

de roy

New member
המלצות......

חזרתי מטיול של שבוע ויצא שכל הספרים שלקחתי איתי אהבתי..... הרגע סיימתי לקרוא את "על נהר הפיאדרה שם ישבתי גם בכיתי"/פאולו קואלו. סיפור אהבה מקסים שחובבי קואלו (כמוני) בטוח יאהבו וגם מי שלא מי יודע מה אוהב את ספריו של קואלו אני מאמין שיאהב את הספר הזה....אחד הספרים היותר טובים שקראתי!!!!! בא לך להיות אלוהים?/שי גולדן בתור מעריץ מושבע של טוריו של שי גולדן בוואלה ובידיעות אחרונות הופתעתי נורא כששמעתי שהוא הוציא ספר.התחלתי לקרוא את הספר עם ציפיות גדולות ולא התאכזבתי. ספר פשוט עם רעיון יפה. הספר זורם ומעביר לך את הזמן בצורה כיפית.ושורת הסיום של הספר סיכמה לי אותובצורה היפה ביותר והנכונה ביותר והצליחה לעלות לי חיוך על הפנים. האמן ומרגריטה/מיכאיל בולגוקוב- רבות דובר על הספר הזה ולכן הייתי חייב לקרוא אותוץ וזה לא בין הספרים הטובים שקראתי (ראה ערך "על נהר הפיאדרה שם ישבתי גם בכיתי") אך זה בהחלט ספר נחמד השווה קריאה. אסיד האוס/אירווין וולש- קובץ סיפורים של אירווין וולש המתייחסים לעולם הפרוע והמטורף של צעירי בריטניה. וכמו כמעט כל קובץ סיפורים אז יש סיפורים מדהימים ויש פחות אך בסך הכל סגנון הכתיבה הוא טוב ומעניין. אני ממליץ על הסיורים: הזבל הישן של סבתא, המיכל ויורוטראש. מצפה לתגובות......

למעלה