המפגש.

• פותח הנושא Oaf
  • פורסם בתאריך

Oaf

New member
המפגש. ../images/Emo19.gif

בגלל פרץ נוסטלגיה שאפף אותי בעקבות שיחה עם יערה, החלטתי (ואם החלטתי זה אומר שאתם צריכים לשתף פעולה) שהמפגש אצל תום זאת הזדמנות מצוינת לחזור טיפה לשורשים. אני לא יודע כמה מכם איתי באותה דעה, אבל בשבילי לפחות התקופה הישנה של הפורום הייתה תקופה מצוינת, שניתנת לשחזור, אמנם שחזור חלקי, אבל עדיין. מה זה אומר? זה אומר שלפני שהתרחקנו, התחלקנו ועוד משהו שנגמר ב"אקנו", היינו חלק מקבוצה גדולה שלמרות הפערים ואי-הנעימויות היה בה משהו מיוחד שאני מרגיש לפחות שקצת נשכח. יכול להיות שאני טועה, ושעצם היותי קצת... אממ... מנותק בכמה (עשרות) החודשים האחרונים לא מאפשר לי לראות שאותה קבוצה עדיין קיימת בשלמותה, אבל זאת הרגשה אישית שלי, ואני יותר מאשמח אם נחליט ביחד לעשות משהו בנידון. למה הכוונה? לוידע בדיוק. אבל אני מציע משו בכיוון של פעילויות ומשחקים מהעבר, או דברים כאלה. מה אתם אומרים? אני יודע כמה ההודעה נשמעת מטופשת, אבל אני בטוח שאני לא היחידי שמתגעגע לימים ההם, ומקווה שזה לא נאיבי מדי לקוות לשחזר משו מאותם ימים. ואם כבר נוסטלגיה, מהארכיון של הפורום- "גיגולי נשמות..." (סייבר מייחס למנוע החיפוש google קצת יותר מדי יכולות בטופיק שפתח, עמ' 70) הפרק מדהים, נהדר יפיפה ומרגש. ושמתי לב לדברים שחוזרים על עצמם. מים ופחד. (אופיר שם לב לדפוסים חוזרים, עמ' 66) היה פשוט כ-י-ף. כל כך נהנתי. מפגש הבא אצלי. (סם חוזה את העתיד [בשיטת האלימינציה], עמ' 66) זה לא פו הדוב.. זה דובי זובי! (תום מסביר, עמ' 66) שאנון ואליסה אהבו את בראין והחליטו לא לעשות שום דבר בקשר לזה כדי לא לפגוע אחת בשניה ואז שאנון מצאה את אליסה (הזו...) מנשקת את בראין. היא כעסה עליה הם רבו ושאנון התחילה לצאת עם ´קול´ (החמוד). שאנון ואליסה לא יכלו לסבול אחת את השנייה ודרך אגב שאנון רצתה להיות במאית בסידרה אך לא נתנו לה אז בגלל הריב ושלא נתנו לה היא התפטרה. אחרי שכבר הרגו אותה בסידרה היא השלימה עם אליסה אבל כבר היה מאוחר מדי שתחזור אז כמעט בטוח שבעונה החמישית היא תחזור כי המקור משתלט וצריך לאסוף את כל המכשפות החזקות שיש אז כיאלו הבכירים יחזירו אותה מהמתים. ולמי שלא ידע שנאון ´´התעסקה´´ עם הבמאי של הסידרה... (מטרנה מסבירה, עמ' 65) אני לא אוהב את התוכנית פשוט הם שלוש כוסיות אז צריך לראות... (ג'יימס טועה, עמ' 65) בפעם האחרונה שבדקתי *הן* בנות. והן שלושה. (אופיר מתקן.) צדפות, בשר בלתאזור וצרצרים. (סם עונה לשאלה שאם אני אצרף אותה היא תגרע מההומר של התשובה, עמ' 67) לדעתכם אפשר להוציא בגיל 15 רישיון? (יערה תוהה, עמ' 67) את יכולה לנסות, אם את באמריקה (דניאל שמה קץ לתהיות) מי שולת! מי רולז! מי מופיע בשני פיקים ביום אחד ואתם לא! *מתעלם ממטר משקולות שמתקדמים לעברו* (יותם בפרץ גדלות כתגובה לפיק של יעל, עמ' 67) אנשים רעים משחקים לא ממשיכים. תמשיכו, כמו ציפור שממשיכה לעוף, או סיר שממשיך להיות סיר. ולא כמו סיר שמפסיק להיות סיר. כי אז זה לא טוב. ~הסוף~ (יותם מנסה את מזלו בשירה מודרנית ללא הצלחה יתרה, עמ' 67) תגיד, אתה תתנגד אם אני אקים לך מועדון מעריצים?... (יערה בתגובה, מתחילה הסטוריה) שמעו, שמעתי את זה בבית ספר שלי, בגלל שי בפורום הזה הרבה ריבים ובעיות אז אנחנו צריכים להקים ועדת גישור שתגשר בין האנשים שרבים בזמן ריב, כאילו נעשה הצבעה לאנשים שיהיו בועדה הזאת ולין היא אחת מהם, ובזמן שיש ריב אז הועדה תגשר בין אלו שרבו, במידה וזה יחזור על עצמו והריב ימשך להיות בפורום אז הועדה "תעניש" את אלו שרבו, כאילו הרחקה לכמה ימים או שטויות. אבל עכשיו כשאני חושב על זה זה התפקיד של לין, אז לא משנה. (איתמר שופע רעיונות, עמ' 64) קן!!!!!!!!! ונאסה גם ואד קיטה! זה מזה מאגניב!!!! ומתי הבכירוט למואצת אפורום???????? קי אני רוצה ליות מואמדט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תוב????????????????? (אתי מתחילה מסורת) "כן כותבים עם כ'." (יותם נחלץ לעזרת אתי) קונטרול-פריקי עד כמה שזה נשמע, בפעם האחרונה שבדקתי אני המנהלת של הפורום הזה. למה שרשורים בו נמחקים בלי קשר להחלטה שלי..? (לין מנסה לחנך פורום סורר, עמ' 63) אח, אני אוהב את הקהילה הזאת.

I Love Paige

New member
*מוחה דמעה*

אתה לא לבד, יותם. ;; אני בעד עיירה אצל סייבר! ואמת או חובה [מי דואג להביא I Touch Myself?]! יא, היינו כאלה מגניבים פעם.

Magical me

New member
אני איתך. ../images/Emo10.gif../images/Emo68.gif../images/Emo29.gif

אני מתגעגעת לקהילה הישנה... ואליך. =/ לכל הזמנים האלה.
הציטוטים קורעים.

Alaithlos

New member
פחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo15.gif

ואני איתך בקטע של... פעם היה לנו נחמד יחד.. בואו נשחזר קצת..

Ophel McNeil

New member
פעם היו זמנים. P:

ואז תפוז מת. ואז מפגשים מתו כי אנשים טיפשים. ואז (טוב, זה קרה קודם, למען האמת) יותם מת כי יותם שפיט. אוי, כמה שנים לא השתמשתי במילה שפיט... @@ אני אביא למפגש אותי - יש בי מספיק זכרונות לחמישים מפגשים וחצי. ^_^ (זה כי אני שמנה).

NitsNats©

New member
lol |חלב|../images/Emo115.gif|מיוחדת|

אני גם מתגעגעת לאיך שהפורום היה בזמנו. עיירה במפגש. יערה, הכיני את עצמך לתפקיד ראש העיר.

Charmed Gal

New member
ראש העיר../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo56.gif../images/Emo186.gif../images/Emo185.gif

אלהים, לאב, אלהים. לא ראש העיר.

SaberTooth

New member
*שוקע בנוסטלגיות*

אני לא חושב שיש הרבה אנשים שלא מתגעגעים לאיך שהפורום היה פעם, בראשיתו, ואני חושב שמעטים הם האנשים האלה (אם הם קיימים בכלל) שיודו בזה בפומבי. יותם - הרשה לי לבך אותך על רעיון מוצלח ביותר, החזרת הפורום לאיך שהוא היה נראה פעם. השאלה היא - האם זה בכלל בר ביצוע? אני יודע שהתגובה שלי שונה מהתגובות האחרות פה בשרשור, אבל אני באמת מפקפק בהאם זה בכלל אפשרי. כאילו... תראה, חבורת אנשים שגרים די רחוק זה מזה, ומלבד אובססיה שכבר גוועה אצל רובנו, אין לנו הרבה מן המשותף. במהלך הזמן התרחקנו כל כך זה מזה, שחלקנו אפילו לא זוכרים איך זה להיות בקשר עם חלק מחברי הפורום. במרוצת הזמן, כל אחד מאיתנו הפך להיות אדם שונה לחלוטין, ואני לא יודע אם כל האנשים השונים האלה יכולים להיות בקשר זה עם זה כמו שהם היו בהתחלה. אבל שוב - אם אכן נצליח (ו"נצליח" כי זה ידרוש מאמץ משותף של כולם) להחזיר את הפורום לראשיתו, אין אדם שישמח יותר ממני.

Woogyman

New member
ואחרי כל זה, ../images/Emo110.gif

אולי סוף סוף נוכל לדחות את הפיגוע הארור בחצי שנה.

SaberTooth

New member
חבל שב"אגרטל הזהב"...

אין קטגוריה בשם "ההודעה הלא קשורה של השנה".

Oaf

New member
אוקיי, רעינות. ../images/Emo19.gif

עיירה, כמובן. ולין כמובן היא אלוהים. אני אנסה להכין את המשחק עם הציורים (מקור\מנורה\נעל, למי שזוכר) מהמפגש השני. אפשר החוליה החלשה, אם למישו יש כוח להכין- גם מהמפגש השני. מה עוד? נבר? סופרסמוראי אינטרגלקטי? למישו יש עוד רעיונות?

Kryptonite

New member
סופרסמוראי!../images/Emo99.gif../images/Emo168.gif

איזה משחק מושלם.
אפשר עוד כל מיני משחקי תנועות, זה הכי כיף אני בעד טופי ופרלמנט. טופי רולז

Oaf

New member
אה! שכחתי ת'חשוב מכל! |דג!|

של מי השורה הזאת. מישו מתנדב לארגן? ומשחקי תנועה באמת הכי שולתים, רק... מה זה פרלמנט?

NitsNats©

New member
פרלמנט../images/Emo99.gif |חלב|../images/Emo115.gif|מיוחדת|

זה המשחק הכי שווה בעולם. אפשר להסביר במפגש.

Kryptonite

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

אין לי כוח לנסות להסביר בכתב. :$ במפגש.

למעלה