המצעד של הפופ

necky

New member
המצעד של הפופ

אני רוצה לעשות מצעד של פופ(וקיבלתי אישור מאחת המנהלות) ואני אשמח אם תעזרו לי ותציעו שירים חדשים מעולם הפופ כדי שאני אתחיל את המצעד כמה שיותר מהר תודה מראש

Koocachoo

New member
../images/Emo27.gif

Kelly Clarkson – Behind These Hazel Eyes Sheryl Crow – Good Is Good Mariah Carey – Shake It Off / Get Your Number Dannii Minogue - Perfection Gala - Faraway Lisa Scott Lee - Electric Jem – Wish I Charlotte Church – Call My Name Gwen Stefani - Cool Sugababes – Push The Button Liberty X – Song For Lovers Basement Jaxx – Do Your Thing Britney Spears – Someday (I Will Understand) Rachel Stevens – I Said Never Again The Pussycat Dolls – Don't Cha Route 1 & Jenny Frost – Crash Landing Robbie Williams – Tripping Schnappi – Schnappi​

britney4u

New member
רעיון מעולה!

וחפש במצעדים שונים [למשל: הביבלורד או המצעד הבריטי], שם תראה איזה שירי פופ פופולריים יש שם..

necky

New member
שאלה בקשר למצעד

איך אתם מעדיפים שהמצעד יורכב מ10 שירים במצעד ו2 בפינה לשיפוטכם או 20 במצעד ו3 או 4 בפינה לשיפוטכם עוד הצעות בקשר לאיך שיורכב המצעד וגם לעוד שירים חדשים יתקבלו בברכה

לדעתי

20 שירים זה הרבה יותר טוב
ככה יותר שירים יקבלו סיכוי להיכנס למצעד... בכל מקרה שיהיה בהצלחה
וסחטיין על היוזמה

DesertRose7

New member
עוד כמה..

Will Young - Switch It On
James Blunt - High McFly - I Wanna Hold You Jo O'meara - What Hurts The Most Pink - Cuz I Can Tatu - all about us (למרות שאני לא סגורה עליהן) Darren Hayes - So Beautiful Westlife - You Raise Me Up Jamie Cullum - Get You Way The Click 5 - Just That Girl

asaf1351

New member
ל WESTLIFE יש סינגל חדש?

נחמד :) למרות שאני חושב שהוא עוד לא יצא בתור סינגל רשמי, ואפשר להשיג אותו רק בדרכים כמו אימיול.. אהמממ

DesertRose7

New member
חדש.. רק חבל שהם לא מגוונים..

נחשו מה.. עוד חידוש!!!! לא נמאס?! אבל יפה להם שהם הגיעו לאלבום שביעי כבר. למרות שהם נמאסו בטירוף..

dor307

New member
יה../images/Emo70.gifהחדש של וויל יאנג../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif!|

אני משמ אוהב אותו.

DesertRose7

New member
וויל פשוט ../images/Emo47.gif

זה די שונה לעומת מה שהוא עשה עד עכשיו, אבל זה עדיןו מעולה

למעלה