המרוץ למליון הישראלי - פרק 10 - פרק הדחה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
המרוץ למליון הישראלי - פרק 10 - פרק הדחה

האם חנה ומרגלית יודחו? מה שכן הולך להיות פרק מעניין... צפייה מהנה

ny22

New member
מנהל
טוב, לא ידעתי...../images/Emo52.gif

היה נראה שהולך להיות מעניין...

גםצופה

Member
מנהל
דווקא לא פרק נוראי...

גם אני בהתחלה התעצבנתי שבעצם אין פרק אלא סיכום של הפרקים הקודמים - אבל סה"כ זה גם דבר חביב (ולדעתי גם יותר שווה מההישרדות שמידי פעם הצצנו בו שגם מרוח בצורה מוגזמת לחלוטין...) המצחיק אגב שגם במירוץ וגם בהישרדות הם קיבלו דש"ים מהבית

Jason2

New member
זה אולי חביב

שעושים את זה לפני הסוף, לא לאחר 3 הדחות בלבד. חוץ מזה שאמרו שהם קיבלו מכתבים בדרום אפריקה שזה ממש בהתחלה. יומיים הם לא בארץ וכבר מתגעגעים?

גםצופה

Member
מנהל
גם בעונות האמריקאיות...

היו פעמים שבאמצע העונה היה פרק סיכומי ולא לקראת הסוף... אני חושבת שכאן עשו את זה גם בגלל המאבק על הרייטינג מול הישרדות ואולי גם בגלל מה שקרה למרגלית...

jona33

New member
../images/Emo41.gifובינתיים כדי להעביר את הזמן....

אפשר להינות מהדס היפיפיה !!!

Amir BA

New member
לדעתי דווקא יצא טוב

חדש כאן דרך אגב עכשיו יוצא שההדחה של השרדות היא ביום רביעי וההדחה של המירוץ ביום חמישי אז נפתרה הדילמה של במה לצפות...

lisa s

New member
אשכרה רמאות

מה שכן אהבתי בפרק, זה ששידרו שוב את הקטע האשליות הגדול של מיכל לאחר הנפילה- לפני ההגעה לנק' הסיום הרביעית מיכל: הוא ביקש סליחה כמה פעמים-רן: אני קודם מחנה, לעזור לך? מיכל: הוא אמר לי להמשיך לשכב-רן: יאללה יאללה יאללה מהר מיכל:הוא בכלל לא הלחיץ אותי ולא אמר שהזוגות האחרים אחרינו-רן:הנה הנה הבלונדיניות אני תוהה האם הייתה שם עריכה זדונית (אך מצחיקה במיוחד) או שהיא באמת באשליות מטורפות- מה אתם אומרים
בהמשך הפרק רן מאוד שמח לקבל את הגלויה מהילדים, (כן הוא אמר שיש לו לחלוחית), רק שניה לפני זה הוא טען שהיה מעדיף לקבל את דו"ח הכספים של אוקטובר על פני הגלויה הזאת. אני אשמח לראות כל אחד זוכה מלבד האיש הלא סימפטי הזה...

אז לא דימיינתי?!?!?!? ../images/Emo6.gif

לרגע חשבתי שאני מדמיינת את הקטע הזה, הייתי בטוחה שהנה עוד רגע הוא מתכופף לעזור לה ולנחם אותה קצת מהנפילה הכואבת...נראה לי פשוט שמיכל חיה בסרט או בהדחקה עמוקה! נראה כי לא מעניין אותו כלום חוץ מעצמו ומהדוחות הכספיים שלו והיו עוד המון קטעים שהוא פשוט עשה לשניהם פדיחות וזה היה ממש מצחיק אבל הייתי עצובה בשבילה.... האמת, פשוט התחשק לי לנער אותה, אם בעלי היה מפיל אותי מאופניים ואח"כ לא שם עלי ואני צריכה להתחנן לעזרה.... חבל לו על הזמן... או איך היא אמרה בתחילת התכונית "רן אוהב להיות בשליטה, התפקיד שלי זה לדאוג שהוא ירגיש שהוא בשליטה" כאילו, אין לך עמוד שידרה? הוא יוצא מהכלים - תעמדי מולו ותגידי לו שלא מקובל עליך, מה זה צריך להיות??? בקיצור, שום עריכה ושום נעליים - אשליות!!! אהבתי את השם שנתת לה "קטע האשליות הגדול של מיכל"
הורס!

זה היה קורע!

כמעט כמו הזוגיות של עמיחי ו.. אני לא זוכרת את שמה , שדואגת לדברים שחששו לה בראש. אם היא לא מצליחה , הוא כועס אם היא מצליחה ומחייכת, הוא כועס כי היא מחייכת אם יש לה רעיון, שתשתוק... מה רוצה ממנה הבחור? שישחרר קצת.

ny22

New member
מנהל
למרות הכל, היה מעניין ומרגש...

תראו, אני רק עכשיו ראיתי את הפרק ובאמת ציפיתי שיהיה המשך ליום חמישי (כמו שהם הראו בפורומו עם הלוחמים היפנים). אבל מצד שני, היה פרק נחמד. זה טוב שמדי פעם עושים הפסקה ועושים מעין סיכום קטן. לא יודע אם הייתי קורא לזה "מריחה", אבל אולי זה לא היה זמן מתאים והיו צריכים לעשות פרק כזה ביום ה'. למרות זאת, היה פרק מרגש, זה באמת ריגש לראות אותם מקבלים את הגלויות מהבית...

מעצבנים !!

עשו פרומואים מטורפים עם צבי הנינג'ה האלה, וכלום. מכתבים מהבית ביום השני שלהם בערך. תודה, באמת. סתם מרגיז וחסר תכלית. בטח בשלב הזה של התוכנית. וחיכיתי לראות אם מרגלית מתה! מעניין אם זה הרס להן את המשחק או לא. מצד אחד, זה הגיוני שכן.. מצד שני, אני מריחה קטע ללא הדחה באופק. וממש נראה לי שרן הוא בעל ואב מכה. ממש. הוא נוראי. או שמיכל ממש מאוהבת או שהיא סתם מטומטמת. למרות שהיא סוףסוף העירה לו על ההתנהגות שלו בפרק הקודם, כשהוא עבד על כולם בגלל הטיסה, שיהיה יותר צנוע ולא מעאפן....למרות שלא הבנתי למה היה צורך בכך בכלל. שכל אחד יברר לעצמו את הטיסות בדלפק בש"ת. למה צריך לספר לשאר המתחרים..למה לא לרוץ בעצמך לדלפק ולקנות כרטיסים ! ובנפילה..זה היה ממש מצחיק. היא אמרה דברים כלכך טובים עליו ובפועל..וזה לא היה ערוך בצורה מצחיקה או סאטירית כזו. חיכיתי לראות אותו עוזר לה, והוא ממש יצא נעל. נקווה שפרק הנינג'ה יהיה שווה את זה.

למעלה