המשבר מאחורינו? לדעתי לא. ממש לא.

מצב
הנושא נעול.
שלום! שאלה:

כך אני רואה את 2009 ו-2010. המשבר לא יעלם אלא יחליף צורה: http://www.grafim-online.com/start.html
שלום! שאלה:
מה צופים כלכלנים ושאר מומחים על המשכו של המשבר הכלכלי העולמי? האם הם מאמינים שהמצב רק ילך ויחריף ? או שהם סבורים שתהליך של החלמה יתחיל לאט בקרוב? אשמח לתשובה!

doda281

New member
כל אחד אומר משהו אחר

שלום! שאלה:
מה צופים כלכלנים ושאר מומחים על המשכו של המשבר הכלכלי העולמי? האם הם מאמינים שהמצב רק ילך ויחריף ? או שהם סבורים שתהליך של החלמה יתחיל לאט בקרוב? אשמח לתשובה!
כל אחד אומר משהו אחר
בגדול נראה שהמגמה תשתפר

yar55

New member
לפלורה היקרה:הכל תלוי באדם אחד!!! בלבד!!!

שלום! שאלה:
לפלורה היקרה:הכל תלוי באדם אחד!!! בלבד!!!
האדון אחמדאינג'אד,ינעל אביו ואימו!!...וגם קצת בפיונג יאנג...ימח שמם...הכושי לא ייתקן את הכלכלה,אם לזה התכוונת.

חגי

New member
אנו בפתחו של משבר חדש - משבר באגח ממשלתי

כך אני רואה את 2009 ו-2010. המשבר לא יעלם אלא יחליף צורה: http://www.grafim-online.com/start.html
בכל העולם בורחים מאגח ממשלתי מסוכן לטובת אגח חברות. כבר כרגע בארץ רואים העדפה ברורה של קונצרני וגם בתשואות נמוכות יותר על רקע החשש ליציבות המערכת הממשלתית במיוחד במדינות בהם יש ניסיון ויסות שערי האגח ע"י הבנקים המרכזיים. מעניין לראות איזה פער יפתחו האגחים הממשלתיים בתשואה מעל אגח קונצרני

וזה נשמע לך הגיוני? אתה באמת חושב שמצב של

בכל העולם בורחים מאגח ממשלתי מסוכן לטובת אגח חברות. כבר כרגע בארץ רואים העדפה ברורה של קונצרני וגם בתשואות נמוכות יותר על רקע החשש ליציבות המערכת הממשלתית במיוחד במדינות בהם יש ניסיון ויסות שערי האגח ע"י הבנקים המרכזיים. מעניין לראות איזה פער יפתחו האגחים הממשלתיים בתשואה מעל אגח קונצרני
תשואות עודפות בממשלתי על קונצרני יכול להמשך לפרק זמן יותר מכמה שבועות ?

חגי

New member
זה תלוי כמה זמן ימשכו הפדיונות מקרנות ממשלתי

תשואות עודפות בממשלתי על קונצרני יכול להמשך לפרק זמן יותר מכמה שבועות ?
זה תלוי כמה זמן ימשכו הפדיונות מקרנות ממשלתי
ומעבר לאפיק הקונצרני. מהלך כזה יכול להימשך כל זמן שהאגחים של ארהב צונחים.

evbi

New member
לדעתי הפאר צריך לעמוד על 2 אחוז

אם התלבונד בתשואה של 4 אז גלילים במחמ דומה (5) צריכים לתת 6 אחוז. יאללה עליית תשואות !

חגי

New member
אני מניח שבפער של 1% כבר יתחילו לעשות

אם התלבונד בתשואה של 4 אז גלילים במחמ דומה (5) צריכים לתת 6 אחוז. יאללה עליית תשואות !
אני מניח שבפער של 1% כבר יתחילו לעשות
החלפות. המוסדיים תמיד מתעוררים כשיש כבר פער רציני וכרגע הפערים קטנים מדי מכדי שיתערבו במסחר.

yar55

New member
סקירה יפה..מחכה לשבירה של הזהב.לדעתך אינטרנט

זהב עדיין אטרקטיבית,לאחר העלייה המטאורית שלה,בחודש האחרון?.. תודה(עפ"י הגרפים כמובן)..או שאתה יודע דבר אחר...

פריצת הזהב למעלה לדעתי בוא תבוא

זהב עדיין אטרקטיבית,לאחר העלייה המטאורית שלה,בחודש האחרון?.. תודה(עפ"י הגרפים כמובן)..או שאתה יודע דבר אחר...
אבל צריך להמתין לפריצה של 1006. פריצה כזו תהפוך את העליות האחרונות בזהב לסוג של דשדוש. אני מדבר על זהב ברמות של 1500 ואף 2000 תוך שנה מהיום. מעו"ף אני רואה ב-400, דאו ב-4000. כן קראתם נכון.

voguemaster

New member
הכל אפשרי

אבל צריך להמתין לפריצה של 1006. פריצה כזו תהפוך את העליות האחרונות בזהב לסוג של דשדוש. אני מדבר על זהב ברמות של 1500 ואף 2000 תוך שנה מהיום. מעו"ף אני רואה ב-400, דאו ב-4000. כן קראתם נכון.
הכל אפשרי
אבל אני לא רואה את הזהב מגיע ל-2000 וגם אם איכשהו הוא יגיע לשם זו תהיה בועה שתרד מהר מאוד (בדיוק כמו שקרה עם הנפט).

מצב
הנושא נעול.
למעלה