המשך טיפולי ניקוי שיניים אחרי הקצעת שורשים

מצב
הנושא נעול.

ruven7

Active member

אני לא בטוח אצל מי עדיף-שיננית (שביצעה את ההקצעה העובדת אצל רופא שיניים מומחה לניתוחי פה ולסת) או רופא/ת שיניים שגם עושה ניקוי אבנית?

טיפולי תחזוקה

אני לא בטוח אצל מי עדיף-שיננית (שביצעה את ההקצעה העובדת אצל רופא שיניים מומחה לניתוחי פה ולסת) או רופא/ת שיניים שגם עושה ניקוי אבנית?
טיפולי תחזוקה
האם אתה מתכוון לטיפולי תחזוקה ל? לאחר שבוצע לך טיפול חניכיים?
הדבר החשוב ביותר הוא להיות במרפאה אשר מתמקדת בנושא בריאות החניכיים . זאת אומרת מקפידה על מדידת כיסים בכל פעם שאתה מגיע לניקוי , בדיקה של איכות הצחצוח ומשוב על כך ומקפידה על ניקוי אחת לשלושה חודשים.
כמו כן כאשר מתגלה כיס יש לטפל בכך מיד כדי שהמצב לא ידרדר.
צריך לבדוק היכן מבין האפשרויות מתבצע התהליך הזה.

ruven7

Active member
כן- תחזוקה שוטפת אם לקרוא לזה כך.

טיפולי תחזוקה
האם אתה מתכוון לטיפולי תחזוקה ל? לאחר שבוצע לך טיפול חניכיים?
הדבר החשוב ביותר הוא להיות במרפאה אשר מתמקדת בנושא בריאות החניכיים . זאת אומרת מקפידה על מדידת כיסים בכל פעם שאתה מגיע לניקוי , בדיקה של איכות הצחצוח ומשוב על כך ומקפידה על ניקוי אחת לשלושה חודשים.
כמו כן כאשר מתגלה כיס יש לטפל בכך מיד כדי שהמצב לא ידרדר.
צריך לבדוק היכן מבין האפשרויות מתבצע התהליך הזה.
במרפאת המומחה עובדת שיננית המבצעת ניקוי,הדרכה,תחזוקת חלל הפה ושתלים אם יש,הקצעות שורשים.היא הדריכה אותי בצורך לנקות שיניים לעתים תכופות יותר,להשתמש יותר במברשת קטנה לניקוי ולא רק חוט דנטלי והחלפת מי הפה.
רופאת השיניים בה מדובר מבצעת גם ניקוי שיניים.
קשה לי להחליט מי עדיף.שיננית מיומנת או רופא/ת שיניים.

תחזוקה

במרפאת המומחה עובדת שיננית המבצעת ניקוי,הדרכה,תחזוקת חלל הפה ושתלים אם יש,הקצעות שורשים.היא הדריכה אותי בצורך לנקות שיניים לעתים תכופות יותר,להשתמש יותר במברשת קטנה לניקוי ולא רק חוט דנטלי והחלפת מי הפה.
רופאת השיניים בה מדובר מבצעת גם ניקוי שיניים.
קשה לי להחליט מי עדיף.שיננית מיומנת או רופא/ת שיניים.
תחזוקה
אם הן באותה מרפאה הדבר החשוב הוא שיבדקו לך כיסים כל 3 חודשים , ויעקבו אחרי מצב החניכיים וההגיינה שלך.
לגבי הביצוע זה כבר ממש אישי יש שינניות מעולות כמו גם רופאות מצוינת
החשיבות היא לטיפול שקשוב.

ruven7

Active member
לא אותה מרפאה

תחזוקה
אם הן באותה מרפאה הדבר החשוב הוא שיבדקו לך כיסים כל 3 חודשים , ויעקבו אחרי מצב החניכיים וההגיינה שלך.
לגבי הביצוע זה כבר ממש אישי יש שינניות מעולות כמו גם רופאות מצוינת
החשיבות היא לטיפול שקשוב.
לא אותה מרפאה
אבדוק יותר לעומק את הנושים שציינת
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה