המשך לימודים

AssafAgmon

New member
המשך לימודים

שלום לכולם אני בן 33 בעל תואר ראשון בתקשורת, אני מתלבט מה להמשיך ללמוד על מנת שאוכל למצוא עבודה, אשמח לשמוע דעה, ואו עם ידוע למישהו על גוף שעוזר בהכוונה תודה אסף

איילת

New member
במה אתה מעוניין לעבוד?

תחום התקשורת הוא תחום מ א ו ד רחב... אני יכולה להמליץ לך על שני קורסים קצרים ופרקטיים בתחום שיבטיחו לך עבודה, אבל זה רק בתנאי שאתה טוב: 1. קורס תקשורת, דוברות ויחסי ציבור - אם ברצונך להתקדם לתפקיד של דובר או איש יחסי ציבור. 2. קורס קופירייטינג - אם פרסומות עושות לך את זה... אם יש תחום אחר שמעניין אותך - תגיד מה, ואולי אדע להפנות אותך.

AssafAgmon

New member
תודה על התשובה

תחום הדוברות אכן מעניין אותי, האם יש עבודה במקצוע הזה? האם הקורס הוא ברמה מספקת כך שאנשים יתחיסו אלי ברצינות? תודה אסף

איילת

New member
יש עבודה בתחום

למעשה הענף הזה בצמיחה אדירה לאחרונה, ותמיד מחפשים אנשים חדשים. תואר בתקשורת + קורס מקצועי כדוגמת זה, מספק בהחלט כדי להכנס לענף. בהצלחה, איילת.

sh29

New member
תשובה לאסף

אסף אגמון שלום רב, תכנון מוקדם של לימודי המשך בשלב זה הוא צעד נכון מבחינתך, כדי לדעת מה ללמוד עליך להגדיר מה השאיפות/ מטרות שלך בתחום התעסוקתי. התשובות נמצאות אצלך זה עניין של בירור עצמי שניתן לעשות בתהליך של "אימון להכוונה מקצועית" אני מאמן להכוונה מקצועית בשילוב גרפולוגיה, אתה מוזמן לפנות אלי להתייעצות שחר צדוק, 052-8993702 [email protected]

למעלה