המשך תגובתי על הוידוי שלי

noa24

New member
המשך תגובתי על הוידוי שלי

וזה נועה, לא נוגה !!! (משום מה הרבה טועים בזה) זה לא הגברים הישראלים, זה הגברים בכלל. וכן, גם נשים הן לא כלילות השלמות, אבל הן יותר טובות מהגברים בהרבה בחינות. ועדיין אני חושבת שניתן להאשים את הגברים ברוב הרע שיש בעולם שלנו : כמה אירגוני טרור הוקמו ע``י נשים ? כמה נשים יזמו מלחמות ? כמה נשים הקימו דתות מעוותות שבגלל אותן דתות אלפים מתו ? כמה נשים אנסו באכזריות ? (וכמה נשים נאנסו ע``י גברים ?) כמה נשים רצחו את בעליהן ``על רקע רומנטי`` ? כמה רוצחות סידרתיות יש ? והרשימה עוד ארוכה. ברור שזו הכללה, וברור שישנם גברים רגישים ונחמדים, אבל מה שאני רואה זה לא נראה ככה. אני שומעת איך הם מדברים פה בלימודים ובעבודה, אני רואה איך הם מסתכלים על נשים ומה הם אומרים. וזה בכלל לא נחמד ורגיש. אז אני מעדיפה נשים. חמודות, רגישות, עגולות, מתוקות. תודה ושנה טובה.

קרני

New member
הכללות...? מלחמת חורמה...? :)

נועה, אני שמחה לשמוע ממך שוב :)) את עדיין מוטרדת ממלחמת ההשרדות והקיום בין שני המינים, כמו כולנו... מי יותר טוב/ה?! מי יותר רגיש/ה?! מי יותר חלאה?! מי פחות חכם/ה?! מי, מי, מי... כמו שציינת - כתבת בהכללה ואני חושבת שהכללות וסטיסטיקות לא תמיד עושות צדק עם האינדיבידואלים היושבים פעורי פה ועיניים ומביטים בסטיות התקן, במדדים ב... !@%^%^&#$ אולי כל אחד צריך להיות אחראי למעשים, למחשבות ולרגשות שלו מאשר להתעסק באלו של אחרים. אולי היינו נראים אחרת היום ולא מתעסקים בשטויות... אני בהחלט מעריכה אותך על ההגנה הפטריוטית על המין הנשי, ואני בהחלט גם מעריכה אותך על הכנות שלך באמירת הדברים כפי שהם נראים בעינייך. (מזכירה לי קצת את דון קישוט ;-))) נועה, אני מאחלת לך להמשיך ללכת עם צפונות ליבך, עם המחשבות שלך ועם כל מה שנראה רלוונטי בעינייך (כל עוד זה לא פוגע בזולת, כמובן... :)) ומקווה שלקראת השנה החדשה, בנוסף לאהבה שאת מייחלת לה, אני מקווה כי לא תרגישי יותר צורך להגן על תחושותייך, ושתהיי שלמה עם כל מה ומי שאת!!! שנה טובה חמודה @ @ J U

פישוף

New member
נכון אבל....

כל מה שאמרת על המין הזכרי ודפוסי ההתנהגות שלו נכונים ברובם ולא נעמוד על הפרטים - אבל ..... מי אנו כי נלין על נטיות גנטיות כאלה או אחרות שקיבלנו בתורשה, לא רק מהורינו והורי הורינו, אלא גם מעצם היותנו בני-אנוש , שמבחינה אבולוציונית נוצרו כך. זה מה שההדיוטות נוטים לקרוא לו ``טבע`` או ``יצרים`` - זהו בדיוק מה שביסס את האדם כיצור השלט על הפלנטה. ובלי זה לא היינו מדברים עכשיו. ותחשבי על זה...

למעלה