הנדסאי תוכנה

tykale

New member
הנדסאי תוכנה

מעוניין לנסות את התחום איך זה מעניין?מה הרמה?ושורה תחתונה אני אוהב מחשבים כדאי?

העיקרון של הנדסאי תוכנה

מושתת על הרבה תכנות ומתמטיקה. גם לי יש רקע במחשבים בתור טכנאי מחשבים אבל הלכתי על הנדסאי תוכנה זה הרבה לכתוב תוכנות ואלגוריתמים-מעניין מאד. גם אפשר לעשות מזה כסף לא רע אם חברה גדולה מחפשית תכנתים. ואין רק תכנות,לומדים גם רשתות תקשורת,אירגון קבצים ומערכות הפעלה. לדעתי אם אתה אוהב מחשבים ויש לך רקע בסיסי בתחום-זה בשבילך. מתי אתה מתחיל ללמוד,איפה והאם נרשמת כבר?? בכל מקרה שיהיה

Yaron Livne

New member
אה! אני עכשיו עובר לתכנה. תראו מה ש

מתי לב. אם נשווה לאדריכלות למשל, מהנדס (או הנדסאי) תכנה, הוא גם הבנאי, גם מהנדס הבניין, וגם האדריכל יחד. זאת אומרת הוא גם תכנת - תפקיד פשוט של תרגום לשפת מחשב (בערך), גם מתכנן את התוכנה מבחינה יעילותית, וגם או קודם כל מתכנון איך תראה התוכנה, גם מבחינת הכמו "מפת האתר" (בעצם כמו באינטרנט אותו דבר, זה גם תכנה סה"כ), וגם מבחינת העיצוב הגרפי, בעצם ה"מפה" זה אולי גם היעילותית אבל זה תלוי (לא אכנס לזה), אז זאת אומרת גם מעצב גרפי ומעצב עולם או חלל וירטואלי, אז בעצם לא רק משווה לאדריכל אלא זה בפירוש אדריכל, ארכיטקט, של עולם וירטואלי וגם של דף לא וירטואלי אלא חלל, פשוט דו מימדי. זאת אומרת - אמנות. בהתחלה חשבתי שאולי רק אני חשבתי על זה אבל כרגיל ראיתי אחרי זה באינטרנט שזה דווקא דבר די ידוע, אולי לא כל מה שאמרתי אבל לפחות זה שזאת אומנות. אם אני אהיה רק עוד יותר מדויק לרגע על נקודה מסוימת, אפשר להגיד שמעצב גרפי, בעניין הזה מעצב של איך נראה הדף, למה אני אומר דף, ממשק, אז איך נראה הממשק, כמובן שגם פה אפשר להגיד שזה עניין הנדסי יעילותי (ברמה השנה שאמרתי של המהנדס בניין) אבל הנה (אז בסוף אני כן נכנס לזה), זה תלוי שוב האם עושים את זה בצורה טכנית לחלוטין או באמנות. אה.. אז אוקי, יודעים מה? זה בעצם לא כמו שאמרתי קודם "- אמנות." אלה אפשר! לעשות את זה באמנות ואפשר גם שלא. טוב, אני ... אוקי.. נגיד את זה בכל זאת.. - בעצם בסופו של דבר (אני כבר נכנס פה... ל.. טוב..) אפשר גם להחשיב את כל העניין האדריכלי/אמנותי גם כן לעניין טכני אם מצהירים שזה בסופו של דבר עניין שמשפיע פסיכולוגית ולכן גורם למשתמש להבין נניח יותר טוב או משהו אחר (זה בקצרה פשוט), ואז זה בעצם מבינים שכל האמנות זה עניין טכני. אבל!!! זה גם לא נכון. ו.. אני לא אגיד לכם עכשיו למה.

למעלה