הנדסת חשבים בטכניון

Clips

New member
שמועה זדונית

אני לומד בטכניון בפקולטה למדעי המחשב, בתקווה לעבור להנדסת המחשבים. שמעתי שמועה זדונית שמסתובבת שיש מכסה מסויימת של סטודנטים מחשמל שמתקבלים להנדסת מחשבים. ואילו ממדמ"ח כולם מתקבלים (טוב, תמיד יש חריגים...). אבל שוב, רק שמועה.

עוד פעם מדעי המחשב תופסים תחת?

תקשיב. הדיקנים של מדעי המחשב וחשמל נפגשים ביחד וקובעים את מכסת התלמידים. בדיוק אותו מספר תלמידים יתקבלו. זה מקצוע משולב לשתי הפקולטות ולשתיהן יש את אותן זכויות וסמכויות לגביו. יכול להיות שכלל סהטודנטים ממדמ"ח מתקבלים, כי פחות סטודנטים מנסים

Clips

New member
זו בדיוק הנקודה

יותר קל להגיע למסלול ממדמ"ח בגלל שרב האנשים שם לא ממש רוצים את המסלול הזה.

אבל....

אני עתודאי. אנחנו לא עושים דברים בדרך הפשוטה
תראה, אם אני לא מתקבל להנדסת מחשבים, אני נופל ישר לחשמל. אם הייתי במדעי המחשב, הייתי נופל למדמ"ח. אני אישית מעדיף הנדסת חשמל, אז בחרתי בדרך הזאת. שום דבר אישי נגד מדעי המחשב, אבל לפקד על כמה גאונים מממר"ם כמה שנים לא נראה לי כמו משהו שהייתי רוצה לעשות.

פזמבמבה

New member
התקבלתי

התקבלתי להנדסת מחשבים בטכניון שנה שעברה דרך עתודה עם פסיכומטרי 692 ובגרות 114 זה ממש לא בשמיים ודרך אגב לא עשיתי את השטות של באמת ללכת לזה... ואני מקווה שגם אתם לא תעשו את זה. אני מברך כל יום על זה שלא הלכתי לשם.

Ziv17

New member
באמת? למה לא הלכת לשם?

אתה אומר שהעתודה אישרה לך ללמוד את זה? טכניונאי כתב שמתקבלים רק אחרי שני סימסטרים...

למעלה