הנדסת חשמל,טכניון,סמסטר א'

הנדסת חשמל,טכניון,סמסטר א'

דרג/י את הקורסים הבאים של סמסטר א' לפי סדר קושי יורד מהקשה אל הקל : *פיסיקה 1מ' *מערכות ספרתיות *חדו"א 1ת' *מבוא למדעי המחשב ח' *אלגברה 1מ'

smallgreenlight

New member
אוקיי*

1. חדו"א 1ת -כאן באות הרבה שורות ריקותי- 2. פיסיקה 1מ' 3. אלגברה 1מ' 4. מבוא למדמ"ח** 5. ספרתיות * הדרוג מתייחס לקושי החומר ולאו דווקא קושי של הבחינה. ** אם אין לך שום רקע בתכנות עשוי לקפוץ שלב או שניים כלפי מעלה.

היונתן

New member
ממה שאני מבין

ספרתיות בימינו זה די מטורף, לא הפינוק שהיה פעם.

smallgreenlight

New member
החומר נשאר אותו חומר (קל יחסית)

זה שמקריצים שאלות למבחן כך שהיחיד שיודע לפתור שאלה הוא מי שכתב אותה - זו סוגיה אחרת. אני התייחסתי לקושי החומר.

כרוני

New member
אם אני לא טועה רן גנוסר מעביר את ספרתיות כעת

והוא ידוע כממציא חידות חמיצר בתחומו (ראה ערך ממוצע קורס תכן לוגי [55] שהוא אמון עליו שנים רבות). חוץ מזה....מבחנים הוגנים? בטכניון?? נ-כון !!! על כל דלתות הכיתה בטכניון יש את אותו שלט: "אין כל קשר בין ההרצאות, התרגולים ושעורי הבית לבין מה שתתקלו בו במבחן". ולראייה הבדיחה החבוטה על מרצה בטכניון שאומר לסטודנטים: "אני אוכיח לכם מקור נקודתי בריק, במבחן תפתרו טטראדר בשדה מגנטי".......

קצת מידע

אלגברה מעביר סמסטר הבא יואב מורייה אז צפה ל 60 מבוא למדמח קורס קליל עד לשבועיים האחרונים שאז אתה מקבל בקטרקינג לפנים ושאלות כמו תכתוב תוכנה שפותרת סודוקו וכו וכו פיסיקה, אם למדת בבית ספר לא אמורה להיות לך בעייה רק שתדע שאין קשר בין המבחנים למה שאתה עושה כל הסמסטר ועדיף שמהיום הראשון תתחיל לפתור שאלות ממבחנים על מה שכבר למדת... ספרתיות הממוצע הסופי הוא בין 70 ל 75 אז אין לך מה לדאוג... חדווא ת.. אני הייתי המחזור הראשון אז המבחן לא היה ממש קשה בכל אופן אתה צריך לזכור 30 משפטים בע"פ.. ושאלה משיעורי בית... אם יש לך מספיק זמן לחרוש לא אמורה להיות בעייה... ב ה צ ל ח ה

למעלה