הנה אני. הנה אני.

לייט

New member
הנה אני. הנה אני.

רון, אין כמוך במקסימים. עזוב אותך מחשבונות ועלבונות. העבר לא יביא לנו שום דבר חוץ מניסיון. שיכחון ההודעות רק יעזור לחידוד הזיכרון. ולא עדיף לאמץ גישה אופטימית ולהסתכל אל העתיד, בלי לפשפש בעבר? ואם אני אנסה עוד קצת, בטח אמצא עוד שתיים שלוש סיבות, למה זה לא כזה נורא ואיום שההיסטוריה נמחקה. (לא להתנפל עלי!) בענייני אלכוהול, יעיד שמי, אין לי הרבה מה להגיד. אם היו עושים עלי את אותו ניסוי שעשו על שם, הייתי מחזירה נשמתי לבורא עולם. מידותי וצרכי בענייני אלכוהול הם עניין להתבייש ולהיכלם בו. שתבינו, המשקה האחרון ששתיתי, לאחרונה, בהתלהבות רבה היה קוסמופוליטן כמחווה ל``סקס והעיר הגדולה`` וליצרני ויטמינצ`יק. ושם, הסקרנות (וגם הקנאה) הורגת אותי. באיזו מסגרת אתה מטייל כך בעולם? ושם, תודה על הסיפורים החינניים. ולכל היתר, כמוני כמו ונילה. באה עושה סיבוב והולכת. למען תחושת הייחוד, רק שתדעו, שהפורום הזה, הוא הפורום האינטרנטי היחיד שהשתתפתי בו מעודי, בעיקר בגלל האנשים וההיכרות שהפכה לאישית יותר. בריאות וחייים טובים לכולכם. דרך אגב איפה אופסית?

לייטוש,

איך איך איך אני יכול לא לענות לך אחרי שעניתי לונילוש ומינגוסית, איך ? הידעת כי נזכרתי בך לפני כשבועיים ? קראתי איפשהו כי קולמביה קרסט זכה באיזושהי תחרות או מדליה מיוחדת, אבל לנוכח העלמותך מהפורום לא ראיתי צורך לציין את זה. וזה שההיסטוריה הלכה, זה אומר שאני צריך להזכיר למה אני משייך את קולומביה קרסט אליך ?

למעלה