הנה זה מתחיל...

הנה זה מתחיל...

לא כולם מכירים אותי, אבל אני די מכירה את רובכן, עוד מימי פורום פוריות באי או אל. אז רק עדכון משבדיה הרחוקה: ובכן זה מתחיל !!!! היום אמור להיות התאריך המיועד 02-02-02 תאריך יפה לא ? שווה להתאמץ וללדת בתאריך הזה נכון ? אז אתמול התחלתי בהכנות שכללו נקיון הבית ועוד פעילויות גופניות מסוימות...השעה הייתה כבר 10 בלילה ושום כלום, הכל על מי מנוחות... חצות, אז התארגנו והתלבשנו וקבענו ללכת לדיסקוטק, הזדמנות אחרונה לתהולל לפני בוא העולל/ית, ואז אנחנו מגיעים מגונדרים לפתח הדיסקוטק, מחנים את המכונית, יורדים, נועלים ו........ אני מרגישה בשיטפון חם בין הרגליים,מה זה שיטפון ? הצפה !!!!!!!!!!! לא השאיר מקום לספק. בספרים מדברים על טפטופים מקדימים, פה פשוט נוצרה שלולית מתחתי...איזה מזל שלא נכנסנו לדיסקוטק, רק לחשוב על הפדיחה. בקיצור מרב הלם חטפתי התקפת צחוק, לא יכולתי להרגע, וניסיתי להסביר לאישי היקר שירדו המים, הוא כמובן לא האמין לי, עד שהראיתי לו איך המגפיים שלי רטובים ולא יורד גשם... אז נכנסנו לאוטו והתקשרתי לביה"ח מתאפקת לא לצחוק, מנסה לדבר איתם ולשמור על רצינות, אז ביקשו שאגיע, נסענו הביתה להתארגן. דבר ראשון נכנסתי למקלחת לשטוף את עצמי, כמו שאני יוצאת ומתלבשת עוד שיטפון... בינתיים גם ארגנו את התיק, כלומר פתחנו את הרשימה שהוכנה מבעוד מועד והכנסנו את מה שצריך... השעה 1 לפנות בוקר הגענו לביה"ח, חיברו אותי למוניטור והתברר שיש צירים מסודרים כל חמש דקות אבל... לא כואב לי כלום, לא מרגישה שום ציר. רק קצת התקשחות בבטן. אז שחררו אותנו הביתה לישון ולצבור כוחות. רק הזהירו לשים לב לצבע המים שיורדים, ולא לעשות אמבטיות כדי למנוע זיהום... איך שהגענו הביתה התחלתי קצת להרגיש בתוספת כאב לצירים, כאבים בגב התחתון, בטן תחתונה אבל ההרגשה הכי מצחיקה זה הלחץ ברקטום. זה כאילו אני צריכה לחרבן (סליחה על ההתבטאות) אבטיח... אז כל ציר אני רצה לשירותים לנסות לחרבן... ביקשו שנחזור היום בשלוש בצהריים לביקורת, הגענו (אני מסתובבת עם חיתול), הפעם כבר צירים סדירים כל חמש דקות, כאב קל... הכל בסדר... הציעו שניסע הביתה, הסכמנו - היום יש חצי גמר בין שבדיה לאיסלנד בכדור יד, אז מאז אנחנו בבית, הציירם עדיין ממשיכים כל חמש דקות, קצת יותר כואב אבל עדיין לא מה שמספרים... אז מחכים שהכאבים יגברו והצירים יהיו בתדירות גדולה יותר והיום הגדול כמעט מגיע.... עדיין בונה על התאריך 02-02-02 ענת מה אצלך, זז משהו......... איי.......זה היה ואחד ציר עכשיו !!!!!

חן123

New member
יו איזה התרגשות!!!!!!!!!!!

שיהיה המון בהצלחה מאחלת לכם שלא תפספסו את התאריך היפה! והכי חשוב לידה קלה ובריאה!!!!!!!!!!!

נועם@בת

New member
יש ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

שיחקת אותה גמ´ני, להוריד מים בכניסה לדיסקוטק- זה פשוט רעיון אדיר. הבטח לעמוד בזמנים ועשית את זה. מקווה שיהיו לך צירים קלים, לא ממש כואבים. אני רוצה לעשות לך עוד קולולו אחד
נועם

וואו גמני

בטח שזוכרים אותך!!! שתהיה לידה קלה וחוויתית ושמחר נתבשר על בשורות מעולות יואו התרגשות גדולה המון בהצלחה זוהרה

גמני, אני כל-כך מתרגשת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

את אוטוטו ממש ממש אמא. אז שימשיך להיות לך בקלות (נראה שאת עוברת את זה בסבבה וזה גם כל-כך שונה מהנהוג בישראל.....). מחכה שתספרי לנו אחרי זה! בהצלחה, בבריאות ובקלות
שירלי.

ת ו ת

New member
בטח שזוכרת...../images/Emo39.gif

תהיתי מה קורה איתך. לידה קלה ומהירה. תות.

ענבל **

New member
וואו ,איזו התרגשות, לידה און-ליין

שיהיה המון הצלחה. מחזיקה לך אצבעות.

באמת תהיתי לא פעם מה איתך..

רק יכולה לאחל לך הצלחה ענקית ושתחזיקי אותו/ה בידייך במהרה. הרבה בריאות ושיעבור בקלות. תעדכני!

רוצים תמונות../images/Emo44.gif

לידה בשידור חיי! איזה מרגש. פעם ראשונה בפורום. המון בהצלחה, ושימשיך על מי מנוחות. מחזיקה אצבעות שהכל יעבור על הצד הטוב ביותר. נשיקות ממני ומשגיא

עכשיו אצלכם עדיין שני לפברואר...

אנחנו נכנס לעיתונות השבדית לראות האם כבר יש כתבה עליכם נכנסנו לא מבינים את השפה הזאת נאלץ להמתין לתרגום סימולטני שלך שיהיה במזל טוב חנה וליאור

כבר אמא

New member
וואו גמני אני מקווה שבשעה זו את כבר

אחרי
. בכל מקרה אני מקווה שתהיה לידה קלה ופגישה מהירה עם יורש העצר , מחכה כבר לשמוע את סיפור הלידה (חצי כבר שמענו
) שוב המון בהצלחה

שתהיה לידה קצרה וקלה!../images/Emo50.gif

אבל בעצם זה לא ממש משנה - שוכחים את ה כ ל אחרי שמתאהבים בהם...

טילי2

New member
הי גמני, סופרת איתך כל ציר ומקווה../images/Emo6.gif

שהכל יעבור בשלום

עמית@

New member
ואו גמני...

גלי נוסטלגיה תוקפים אותי אני זוכרת את ההריון שלך כשהוא היה כזה קטן
ועכשיו... בקיצור- שיהיה לך כל טוב ולא יכאב יותר מדי (או שאני מקווה שלא כאב יותר מדי.. לשון עבר.) מחכה לשמוע איך קוראים לגמני 3 (ארתור ג´וניור?
) עמית

אולה *

New member
גמני ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

חשבתי עליך לאחרונה. וואוווו, איזה התרגשות. מקווה, שיעבור בשלום. ולא משנה באיזה תאריך. אולה.

גמני - איזה מהר עבר לי ההריון שלך..

לא להאמין שאת כותבת בזמן צירים....ואיזה כייף לך שבשוודיה לא מאשפזים עם ירידת מים, אני לצערי, עברתי את כל מה שאת עוברת בבית בחדר הלידה. והכי חשוב שתהיה לידה קלה למרות שכעת את כבר בטוח בחדר לידה אם לא כבר עם ילד ביד!!!!!

yaelhul

New member
ג´מני, נשמה שלי, איזה כיף לקבל ממך

עדכונים בזמן אמת... ובמיוחד אחרי שנעלמת לי לגמרי מהאופק לפני חדשים רבים. הלוואי שאת כבר אחרי ושהכל עבר בקלות ובהנאה עם יציאת ה"אבטיח" לאוויר העולם. נשיקות יעל

קירה

New member
גמני!! איזה התרגשות!! איזה

כיף לקרוא את זה!! בטח כבר ילדת
מחכה בקוצר רוח לעידכונים!! קירה (ביצה)

גמני מתוקה ../images/Emo140.gif

כבר שבועות שאני חושבת עלייך ותוהה מה קורה איתך זכרתי שאת באותו מחזור עם ענת ותהיתי מה קורה... אז הנה זה מתחיל.. ואני אשכרה מתרגשת! מאחלת לך שהכל יעבור בשלום ובקלילות ואת כל האושר שבעולם!!! מחכה לעידכונים ממך
|מתנה|
כוכי

גמני יקרה ../images/Emo23.gif

מקווה מאוד שהכל נגמר ואת כבר אחרי, והילד הנפלא בידיים שלך. המון המון מזל טוב ואושר בגידול הצאצא.
מיכל

למעלה