הנה משהו שחשבתי עליו

gokussj2

New member
הנה משהו שחשבתי עליו

גוקו נגד ראדיץ גוקו רמה: 400 - 924 ( מוריד בגדים , קאמאהמאה) ראדיץ רמה:1200 הבדל בין הלוחמים של כמה מאות סה"כ לראדיץ יש יתרון ברור ורואים את זה , הוא פשוט משפיל את גוקו גוקו נגד וג'יטה גוקו בקאיוקן 2 רמה: 16,000 וג'יטה: רמה 18,000 הבדל של אלפיים במצב הזה כשרואים אותם נלחמים הם כמעט שווים , אין יתרון ברור לגמרי איך בהפרש של כמה מאות מהיריב (ראדיץ) גוקו נמצא בעמדה ממש נחותה ואילו בהפרש של אלפיים מהיריב (וג'יטה) גוקו כמעט שווה לו? ורואים את המצב הזה בעוד מקומות בסידרה שניח יש הבדל של כמה מיליונים או עשרות אלפים בין הלוחמים ובכל זאת לא רואים יתרון ברור למישהו אגב הרמות כוח שהבאתי זה לפי הסידרה כשעוד ממדו בסקאוטרים

טוב

יכול להיות כאילו שהמלך קאי לימד אותו "תרגילי הגנה" כמו שבסאגת קיד בוו אז וגיטה אומר לבוו אתה יודע לתקוף אבל אני יודע להגן אז יכול להיות שזה אותו דבר.....

אני זוכר שהוא אמר את זה

אבל יכול להיות שזה רק התרגום כי ראיתי את רוב DBZ בעברית בערוץ הילדים.....

gokussj2

New member
הייתי מוכן

שיהפנטו אותי ויעשו שאני לא אזכור מה היה בסידרה ואז הייתי רואה הכל מהתחלה :)

gokussj2

New member
לא , זה יחזור הכל

אני חושב שקובי עובד על זה , אם הוא החליט להחזיר אותו כנראה יש סיבה טובה

gokussj2

New member
לפאנימיישן יש ערוץ חדש

החברה שדיבבה את דרגון בול זי לאנגלית , אמן יכללו את זה בכבלים דיגיטלי , הם ישדרו את דרגון בול זי בטוח

Kingeh

New member
מאסטר דרגון בול חוזר להסביר.

הסיבה היא מאוד ברורה... תשמע, ההבדל בעוצמה גדל ככל המספרים קטנים. למה אני מתכוון... תסתכל שלבן אדם יש אנרגיה כל כך שאפילו קאמה סנין בעל עוצמה של קצת מעל מאה נחשב לאחד האנשים החזקים ביותר. אבל עזוב רגע את ההפרש הזה, תסתכל על מר סטן... למרות שהוא דמות קומית צריך לזכור שהוא האדם הכי חזק (שאינו יודע להשתמש באנרגיה שלו). ההבדל בינו לבין אנשים אחרים לא יכול להיות גדול יותר מ1-2. ועדיין ההבדל עצום. אפשר להשוות את זה להבדלי גיל... למשל ההבדל בין מישהו בן 80 למישהו בן 90 אינו גדול כמו ילד בין 11 לבין ילד בן שנה נכון?

gokussj2

New member
צודק , ואני חשבתי משהו יותר בסגנון

של נניח ככל שהם מתחזקים אז הסיבולת של הגוף שלהם גודלת יותר מהר מכוח ההתקפה שלהם , ואז יוצא שיש הבדלים אפילו במיליונים בין לוחמים אבל עדיין הקרב די שווה

gokussj2

New member
אגב לגבי משהו שכתבת

האדם הכי חזק שלא יודע להשתמש באנרגיה הוא יאג'ירובי , אחריו מר סטן

Kingeh

New member
אני חושב שבדרגון בול

מסבירים שיאג'ירובה כן משתמש באנרגיה שלו. הוא פשוט ממש חלש. חוץ מזה הוא במגדל עם קורין אז זה לא נחשב... הוא קשור לעולם הזה יותר מדי.

Artoo Detoo

New member
תשובה ברורה לגמרי

גוקו לא היה לבדו בקרב, היו שם את גוהאן וקרילין גם, וגם יאג'ירובי... וגם גוקו היה ברמת אנרגיה 16000 בלי קאיוקן, כשהוא עשה קאיוקןX2 ו-X3. עוד סיבה היא שלאחר שיאג'ירובי חתך לוג'יטה את הזנב הוא נחלש (מי שראה את דרגון בול ראה כשגוקו איבד את הזנב הוא איבד מהריכוז בקרב וגם מהשיווי משקל שלו, והוא היה צריך להתרגל להיות בלי זנב). עוד סיבה - גוהאן גם הפך לאוזארו ותקף את וג'יטה. ואם אני לא טועה קרילין הביא לגוקו סנזו, אני חושב...

למעלה