הנה תראו.......

ovrelord

New member
הנה תראו.......

מישהוא שיכול להחליף צבע עיניים זה לא נשמע הגיוני בכלל ואני לא חושב שאתם נולדתם מיוחדים לא לא איך בנדאם יכול להחליף צבע עיניים אף אחד לא יכול על הדברים שאתם מדברים אני רואה רק בסרטים אני רואה אנשים הורגים לכיף בשביל השטן והוא נותן להם מתנות ומראים שהם משמשים בכישופים על אלה שאתם כותבים כאן ובעזרתם הורגים אנשים. הם עושים כישוף הופכים את עצמם ליפיופים ובעזרת הכישוף הזה מושכים בנות אם זה נכון חוץ מזה שאני אומר שזה נכון שהסרטים מוצאים לכם שם רע ומראים שכל מי שעובד לשטן הוא חזק יפה ויש לו הכל והשטן נותן לו מתנות אז מה אתם עושים? בשביל מי אתם עושים את זה? שאלה טובה אני מנחש מה תענו לי בשביל גן עדן יש סיבה כמו שמגיה שחורה בשביל השטן. תענו על זה.

morning star

New member
חבל מאוד שאתה לומד מסרטים

באמת חבל. האם אתה גם מאמין שחייזרים יפלשו לכדור הארץ ויהרסו את הכל? או שבן-אדם יכול להתהפך ברכב 4 פעמים ולצאת ללא פגע? כל מה שאתה רואה בסרטים הוא נכון? אם היית רואה סרטים גרמניים מלפני מלחמת העולם השניה היית מאמין שיהודים הם עכברושים שמנסים להרוס את העולם? גם כל זה מופיע בסרטים, קשה לי להאמין שאתה מאמין לזה... מה הסיבה שאדם פונה לנתיב רוחני או לדת? כאשר הוא מרגיש שמשהו חסר לו, שהוא צריך יותר הסברים, יותר שלמות נפשית. כך גם מאגיה לבנה - האדם מחפש משמעות לחיים, וזה עוזר לו לקבל אותה. יש גם אנשים שלא עושים הכל בשביל תמורה, אנשים שזה עושה להם טוב לעזור לאחרים, ובשביל תחושה זו בלבד הם עוזרים לאחרים (נוכל להכנס לדיון מדוע גם זה יכול להחשב ל``אינטרס`` אישי, אך לא כעת). יכול להיות שאנשים שמאמינים בגן עדן עושים זאת כדי להכנס לשם, מי אתה ומי אני שנדע? נכון, יש גם אנשים שמשתמשים במאגיה בשביל עצמם - אולי להרוויח כסף, אולי למצוא אהבה - אך אלה אינם דברים רעים בהכרח. הגישה שאדם צריך לסבול בחיים האלה מתאימה לדת הקתולית ולאיסלאם (לחלק מהכתות) - אבל לא ליהדות (אולי לכמה כתות זניחות בתוכה). אתה לא ממלא לוטו ומתפלל שתזכה? - זו סוג של מאגיה, אף פעם לא שמעת על אנשים שמתפללים ל``זיווג מוצלח`` זו גם מאגיה... אלה שמתעסקים במאגיה לבנה וב``כשפים`` (לא כל המאגים הלבנים משתמשים ב``כשפים``, אלא יותר ברייקי, הילינג, מדיטציה וכו`) עושים זאת תחת הגבלות מחמירות, ובסוף כל ``כישוף`` מתנים אותו בכך שאם זה עלול לפגוע במשהו, ה``כישוף`` בטל ומבוטל. ``כישופי`` האהבה הינם כלליים ביותר, ואינם מכוונים על אדם מסויים, אלא על סוג מסויים של אדם כך שלא לפגוע ברצון החופשי של אדם כלשהו (``כישופי`` אהבה כאלה פועלים כך שהם מפגישים שני אנשים ביניהם יכול להתרחש משהו, אך לא כופה את ההתרחשות). ישנם אנשים שאינם מרוצים ממראם החיצוני, או סתם רוצים לגוון... באותה מידה הם יכולים להשתמש במאגיה או לעשות ניתוח פלסטי, לשים עדשות מגע בצבע מסויים, לצבוע את שערם וכעוד, האם זה יותר לגיטימי? התוצאה הינה אותה תוצאה. בעזרת הגנטיקה *אולי* נוכל יום אחד (בעוד הרבה הרבה זמן) לשנות את תכונותינו אלה מדי יום, להשתיל איברים מתאימים ככל שנרצה, ההורים יוכלו להחליט על תכונות ילדם לפני לידתו - ואלה יותר לגיטימים?

למעלה