הנוער של היום....

הנוער של היום....

הבוקר התעוררתי ולקחתי את העיתון 7 ימים והתחלתי לדפדף בו וצדה את עיני כתבה על תוכנית נוער חדשה שתשודר בערוץ הלויין החדש. והנה ציטוט קטן מאותה כתבה שזיעזעה אותי: ``גם אורגיות זה טרנד מטורף בקרב דור הוואי. אני וחברה שלי עשינו אורגיה, מתוודה בת 18 עם החבר של החברה הכי טובה שלנו. האויירה הכללית היא של פריצות. המגניביישן חוגג. כולם מזדיינים, כולם מרגישים בנוח עם הגוף שלהם (יש לי זין גדול מדיי, מה עליי לעשות?) ובעיקר כולם מדברים על הכול. אלא ש``וואי בלילה`` אינה לייט נייט למבוגרים, למרות שרוב המתקשרים בגילאי העשרים. ``וואי בלילה`` מיועדת, כדברי טמירה ירדני, מבעלי ערוץ הצעירים, לגילאי 15 עד 22`` נו חברים יקרים מה אתם אומרים זו תוכנית לילדים בני 15? הייתם רוצים שהילדים שלכם יראו את התוכנית הזאת או שאולי רק אני אולד פשיין

קים

New member
רק שישמרו על עצמם......

ליקוש המתוקה, עורי לך מתרדמתך.. היום כולם חשופים לכל אין מנוס מזה.ובעצם למה לא, הרי עשו את אותם דברים לאורך כל הדורות (דוגמאת קליגולה) רק שהכל נעשה בסתר ופחד.... אנו כהורים תפקידנו וחובתנו לכוון אותם ולנתב לדרך הטובה והנכונה ביותר ולדבר על הכל, משם זו כבר בחירה שלהם. תקוה אחת לי.... רק שישמרו על עצמם (ממחלות). קיםםםםםםםםםםם

למעלה