הנמען - אלוהים

mmg4ever

New member
הנמען - אלוהים

30.6.09 ( אלוקי, אני מצטער על התאריך הלועזי) נמען- אלוהים שלום אדון עולם יקר , רק שתדע שמכתב אליך הוא מאוד יקר ניסיתי פתק בכותל ולבסוף זה הגיע לאיזה הר טוב אני אפסיק עם הסחור סחור ואגש ישר לעניין אז מה יהיה איתי עם ארצי ועם העולם ? כרגע אצלי הרבה טוב אבל אני צופה פה הרבה בלאגן אני אשמח גם לדעת אם לדרכי בהצמדות ללבות , בכל זאת למעשים הללו יהיו קבלות ? ומה איתך ?מה תוכניותך לשנה הבאה ? האם יגיע איזשהו איש ויסדר את העינינים? יש פה הרבה כאלה , אך בנתיים הם רק שוקעים. אני יודע שהבסיס הוא טוב אך הרע קצת נהיה דומיננטי , אם זה 50 50 אני אומר שיהיה 70 30 לטוב אך ילדך אומרים שמחלום התעוררתי. לסיכום , מעבר לתשובות שאתה נותן בראשי ובסימנים ברחוב אני אשמח מאוד אם תחזיר לי גם תשובה בכתוב בתודה , עומר ח תמוז התשסט הנמען - עומר חן שלום וברכה מר עומר , אתה יודע שבהתחלה בכלל חשבתי על תומר ? אני מודה לך על התענינות יתרה , זה קצת חסר לי אתה יודע בנתיים אני מנמנם פה בעמידה. קודם כל תרגע תפסיק לחשוב יותר מדי, מעדכון חשוב שקיבלתי ממלאכיי בני ובנותי לא שומרים על החי , לא לומדים מערכיי ולא מסופקים גם אם מישהו חי אל תחשוב שלא קשה לי גם , הרבה זמן עבר ועדיין בלי שינוי ניכר. אני כל הזמן סולח ומפצה , אך זה גובה לי בזמן יקר לגבי חבריך , הם לא רואים את סימניי , אז אני אשמח אם יום אחד תיהיה אחד מדוברי כרגע יש 12.455 מליון שאוכלים רק אוכל כשר ומתנהגים לרעם באופן בלתי מתפשר! כמו לחזיר יבלות שלא קיים רק כשאר אינטרס מיידי עולה ורק אז מתחילים לתקשר! לסיכום עומר , אל תחכו ליום שבו אני ארים את השמש ואחד משליחי הצדק יתגלה כמנהיג ויצור אנושית אחרת . " המשיח " האמיתי עם סגולות ואנרגיות אלוהייות כבר כאן אמנם הוא חבוי , פגוע וכבוי אך יש להעירו ולהביאו באופן מהר וגלוי . . הוא נמצא אי שם עמוק בתוך כל אחד ממכם, תעזר במלאכיי הם ינסו את המנגנון לעורר אתה כבר תזהה אותם לבד זה יכול להיות כל אחד , ממקבץ נדבות ועד משורר הם ראשית הדרך של העולם החדש , העולם הנעים , העולם האחר . בתודה , מחשבותיך החיוביות . ולא אף אחד אחר!

shelly581

New member
מהמםם !!

רק רציתי להגיד שזה ממש יפה.. אהבתי את הסוף.. זה העלה לי חיוך מאווד גדול :) באמת אחד הדברים היפים שקראתי !

למעלה