הנני כאן

הנני כאן

הלו לכולם אז אנא לא להתבלבל. יש כבר כאן גדולה מהחיים. אז הוספתי תוספת קטנה לשם שלי. רציתי רק לספר לכם שאני פה. איתכם בכל אשר תהיו. כפי ששלגיונת כתבה - אני כאן בגלל האנשים . בעצם בזכותם . ולכן לא משנה לי ממש איפה תהיו - אני אתכם. אז קודם הבשורה הרעה .... מחר לא אוכל להגיע. מחויבות שניסיתי לדחות עד לרגע האחרון - והיום כבר הרמתי ידיים והבנתי שלא אוכל להתחמק. וכל כך רציתי לראות את כולם
ולבשורה הטובה... מחזיקה מעמד . שומרת על תפריט ועל שתיית המוןןןןןןןן מיים. והיום שוב קבלתי מחמאות . מצחיק עד כמה שקילו וחצי מסוגלים לעשות את כל ההבדל. אז זהו לבינתיים קצרצר היום וסליחה שלא הגבתי לכל ההודעות שלכם - לחוצה מאד בזמן. מבטיחה להשלים את החסר בסופ"ש... נשיקות כמובן וחיבוקים לכולם - לצערי עדיין ברמה וירטואלית - עד למפגש הבא אותו כבר לא אחמיץ בעד שום סיבה שבעולם. צ´או

גדולה (חיכיתי לךךךך)../images/Emo140.gif

זה ק"ג וחצי על המאזניים - אבל...טונה של שמחה ללב !!! ההרגשה של "לקחת את עצמך" בידיים - לא תסולא בפז!!! דבר שעוד מתגבר את המוטיבציה והכוחות עד השמיים!!! כשיש את זה - יש הכל ביד! שתיית המון מים - נו, את יודעת חבל"ז כמה חשובה לירידה (ובכלל). אז, את פה. הכי חשוב!!!! כל כך שמחתי שהמעבר הלך לך בסדר. חיבוק וחיוך ממני, דליה.

למעלה